Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2022
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.629x, což odpovídá cca 84.999-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Šmarda (ČSSD): Poslanci měli šanci pomoci lidem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2022 v 20:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 14. 01. 2022

Související články

Netolický v ČT: Současnou situaci může odblokovat sám Šmarda. A Zeman? Všichni poslanci by měli podpořit žalobu
Hostem čtvrtečního Interview na ČT24 byl hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD). V pořadu se řešila současná nejasná situace spojená s rozhodnutím prezidenta Miloše Zemana nejmenovat na post ministra kultury kandidáta navrženého premiérem Andrejem Babišem, jímž je Michal Šmarda (ČSSD). Dle Netolického by měl Šmarda sám zvážit, zdali je pro něho za takovýchto okolností dobré se o post ucházet. Situaci by tak nyní prý mohl „odblokovat“ právě Šmarda. Vyjádřil se též k ústavní žalobě na prezidenta, tu by prý měli podpořit všichni poslanci napříč politickým spektrem, aby i do budoucna byly definovány pravomoci prezidenta a aby mohl ve věci rozhodnout Ústavní soud.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Místopředseda ČSSD Šmarda, který okouzlil sjezd: Babiš je zajištěný, necítí tak intenzivně problémy důchodců. Takže je to na nás
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Sociální demokracie by měla přestat myslet na to, jak se dostat na vysoká čísla, a začít přemýšlet nad tím, jak být prospěšná lidem. Těm lidem, kvůli kterým kdysi vznikla,“ komentuje situaci ČSSD její místopředseda a starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zdůraznil nutnost vrátit s k původním hodnotám. Zastat se slabších a těch v právu na každém úřadě a v každém městě. Jestliže je sociální demokracie slabá, tak protože jí voliči přestali věřit přesně v těchto chvílích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Chcípneme! Šmarda z ČSSD promluvil na rovinu
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda už se neudržel. Má pocit, že ČSSD čeká „chcípnutí v blátě“, pokud se sebou něco neudělá. Sepsal proto velmi ostrý text, kterým naházel pár pořádných slovních granátů do řad ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Senátor Malý: Cyklisté by měli dostat stejnou šanci jako vodáci
Cyklisté by měli ve vztahu ke dvěma pivům nebo dvěma deci vína dostat podle senátora Jaroslava Malého stejnou šanci jako vodáci. Senátor Jaroslav Malý je zpravodajem návrhu zákona, který projednají poslanci na aktuální schůzi PSP ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Chceme pomoci lidem v dluhových pastech
Poslanci hnutí SPD předložili tento týden do Poslanecké sněmovny návrh zákona na pomoc lidem v dluhových pastech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Trhají nás na kusy! naříká Šmarda nad ČSSD. Kdo za to může?
Místopředseda ČSSD Michal Šmarda se v pondělí vzdal své nominace na post ministra kultury, strana nyní na resort posílá Lubomíra Zaorálka. Podle Šmardových slov tento souboj nemohla ČSSD nad prezidentem Milošem Zemanem a premiérem Andrejem Babišem vyhrát. Uvedl to v rozhovoru pro Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Šmarda o ČSSD: Ano, kdybychom chválili Babiše za jeho nápady a Schillerovou za její účes, měli bychom to snazší
ROZHOVOR „Kdybychom nevstupovali do vlády, tak ke kritice nedošlo. Kdybychom nenominovali Staňka, nemuseli jsme ho z vlády odvolávat, a kdybychom navrhli kandidáta, který by byl od začátku pokorný, chválil Andreje Babiše za jeho skvělé nápady a Alenu Schillerovou za nový účes, tak bychom bezesporu měli život snazší,“ říká s trochou ironie bývalý kandidát ČSSD na ministra kultury a starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz podrobně vysvětlil, co si z celého čtvrtročního dění bere, s čím chce zamířit do Senátu, co nejvíce poškodilo sociální demokracii a proč je důležitější zabývat se spíše budoucností země než osobou premiéra Andreje Babiše. Sám Šmarda se navíc v posledních měsících dostal do kůže politika, jemuž všichni vzkazují přes média, co by měl udělat: „Honzovi Hamáčkovi nezávidím, protože takhle pracovat je téměř nemožné.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj pomáhá lidem, kteří měli konflikt se zákonem, aby znovu neklopýtli
Lidem, kteří měli konflikt se zákonem a byli potrestáni za své protiprávní jednání, pomáhal vloni Moravskoslezský kraj najít cestu zpátky do života bez kriminality. Díky Resocializačnímu programu MSK 2016, na který získal 310tisícovou dotaci Ministerstva vnitra, dostalo 30 pachatelů trestných činů šanci na život bez recidivy. O peníze kraj proto ministerstvo požádá znovu, aby v prevenci kriminality mohl pokračovat i letos. Dnes o tom rozhodli krajští radní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Předčasné volby! Nepolezu do zadku! Šmarda to „položil“ a po show ČT oznámil rozhodnutí
Michal Šmarda se vzdal kandidatury na ministra kultury. Učinil tak přímo v živém vysílání ČT v pořadu Události, komentáře. Šmarda hovořil o tom, že chtěl „odšpuntovat situaci“, která vznikla ve vládní koalici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné