Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2022
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.935x, což odpovídá cca 100.966-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 23. 06. 2022

Související články

Jak mohou politikové a prezident změnit svět k lepšímu?
Svět by se měl ponořit do hluboké meditace. Všichni lidé na této zemi  by měli na chvíli přestat vnímat to, co je okolo, ale měli by se zaměřit na to, co je uvnitř nás a co skutečně cítíme. Zavřete na chvíli oči a vnímejte
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 14.3.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Je globální oteplování obyčejným výsledkem vypařování vody ze Země?
Země je vesmírné těleso jako každé jiné. Její výsadou je však kapalná voda na povrchu. Jak se od dob průmyslové revoluce zpřesňují a zlepšují naše možnosti měřit hladinu oxidu uhličitého v atmosféře...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.10.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Docent udeřil: Společnost není rozdělená, je sjednocená. Jen někteří slouží globálním mocnostem!
Docent Radim Valenčík se zamýšlí nad tím, proč je česká společnost tak rozdělená. V jednu chvíli ovšem dospěl k názoru, že společnost není rozdělená, společnost je sjednocená, jak údajně ukázaly nedávné sněmovní volby. Radim Valenčík má za to, že důležitá otázka zní jinak. Máme se prý spíše ptát, kteří lidé se odrodili od své vlastní země a slouží globálním mocnostem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Pondělíček: Drama z jara roku 1942
Ten příběh je známý na celém světě. Nenapsal ho žádný romanopisec ani dramatik. Ten příběh napsaly dějiny a prožít ho museli skuteční lidé. Žádní herci, žádné fiktivní postavy. Živí lidé, jejichž život byl právě tak opravdový, jak opravdová byla jejich odvaha, jejich statečnost, jejich strach, jejich bolest a také jejich smrt. Příběh těch, kteří odstranili z povrchu země netvora, který se jmenoval Reinhard Heydrich. Třetí muž hitlerovské Říše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Pondělíček (LEV21): Drama z jara roku 1942
Ten příběh je známý na celém světě. Nenapsal ho žádný romanopisec ani dramatik. Ten příběh napsaly dějiny a prožít ho museli skuteční lidé. Žádní herci, žádné fiktivní postavy. Živí lidé, jejichž život byl právě tak opravdový, jak opravdová byla jejich odvaha, jejich statečnost, jejich strach, jejich bolest a také jejich smrt. Příběh těch, kteří odstranili z povrchu země netvora, který se jmenoval Reinhard Heydrich. Třetí muž hitlerovské Říše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Venezuela je ničena prozápadními režimy světa
Prozápadní svět způsobil hospodářskou krizi ve Venezuele svými nesmyslnými sankcemi. Místní lidé dříve prosperující jihoamerické země trpí uvedenou diktaturou USA a Evropské unie! Prozápadní svět doslova zneužívá svého vojenského postavení a vlády nad ujařmenými a zotročenými národy světa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kaplán (ODA): Evropotvorná V4 překvapila. Jak odpoví nová šéfka?
Země Visegrádské čtyřky drží spolu a svým postojem překvapily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – díl 2. Skeptikové a těšitelé
Snad nejčastěji skloňovaným slovem dneška je slovo „médium“, častěji v plurálu „média“. Ne ta duchařská, spiritistická, nýbrž ve smyslu hromadné sdělovací prostředky. Ačkoli duchařiny – tedy virtuálních, nereálných, prostě vymyšlených nesmyslů – je v nich až tak dost. Ale to jen na okraj. Knihou pro tento týden může stěží být kniha o něčem jiném, než jsou média. Protože ona to jsou, a z nich zejména televize, kdo se odvažuje nejvíce ovlivnit, jak se veřejnost dívá na svět. A to se pochopitelně graduje v okamžicích, jako je tento: jen několik desítek hodin před přímou volbou prezidenta naší země. Kniha pro dnešek je tedy o médiích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Do davu najelo auto. Lidé létali vzduchem. Tentokrát v americkém Charlottesville
V univerzitním městě Charlottesville v americkém státě Virginia zuří nepokoje. Proti sobě tam stojí bělošští extremisté a jejich odpůrci. Do vzájemných potyček se ve městě zapojily tisíce lidí, ale ty se v jednu chvíli zvrhly ve smrtící peklo. Do davu demonstrantů, pravděpodobně do odpůrců extremistů, vjel automobil – vzduchem začali létat lidé. Jedna žena zemřela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné