Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2022
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.980x, což odpovídá cca 103.314-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Smyčka zkázy v eurozóně. Profesor důrazně varuje země platící eurem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2022 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 23. 06. 2022

Související články

Štěpán Křeček: Inflace v eurozóně je nízká
Meziroční míra inflace v eurozóně se v únoru pohybovala na úrovni 1,2 %. Přitom v lednu dosahovaly země platící eurem inflace 1,3 %, což odpovídalo i celkové roční inflaci za minulý rok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Pozor na Putina! Britský profesor varuje Západ
Profesor z Oxfordské univerzity a odborník na ruské dějiny Robert Service tvrdí, že Rusko se neustále snaží destabilizovat západoevropské země. Od brexitu přes americké prezidentské až po francouzské prezidentské volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Finanční dotace států eurozóny do Řecka je budoucí problém celé EU
Řecko jako jedna ze zemí eurozóny platící eurem je od roku 2010 velmi zadluženou zemí a její bankrot by mohl položit finance celé Evropské unie, která Řecku za posledních osm let formou záchranných programů půjčila přes čtvrt miliardy eur.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Dávejte pozor, komu svěřujete své dítě, varuje slavný profesor Pafko
Profesor Pavel Pafko varuje českou veřejnost před přijímáním lékařů z Ukrajiny. Rodiče by prý neměli zdraví svých dětí svěřovat do rukou lidem, které si stát předem řádně neprověřil a neví mnoho o jejich lékařských schopnostech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
DPP: Díky novému opatření se z některých černých pasažérů stanou platící cestující
Černý pasažér využívá městskou hromadnou dopravu na úkor platících cestujících. To není zrovna fér. A nám se to také nelíbí. Ale zapomenout občas může každý. Když už se to stane a černý pasažér ukáže, že chce patřit mezi platící cestující, odpustíme mu za to půlku pokuty v případě, že si koupí roční kupon a přijde pokutu zaplatit do pěti pracovních dnů na doplatkovou pokladnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Profesor Krejčí důrazně varuje: Je stejná situace, jako před 1. světovou válkou
ROZHOVOR „Rozehrávají hru především proti Číně,“ říká k záměru prezidenta Donalda Trumpa vypovědět smlouvu o likvidaci raket středního a krátkého doletu profesor Oskar Krejčí. „S Putinem se může časem domluvit na vylepšení staré smlouvy. Opravdu ale nevím, jak se s Moskvou dohodne na raketách v Číně. A to je základní hra,“ vysvětluje. Politolog také upozorňuje na záměrné otevření debaty na toto téma před volbami do Kongresu. A rozmístění raket na území Evropy? „Mnozí čeští politici a generální tajemník NATO se budou okamžitě nadšeně hlásit, že chtějí americké rakety na svém území, ale rozumnější politici z Francie a Německa nebudou chtít, aby se z jejich území stalo rukojmí.“ Závěrem varuje: „Stejná situace byla i před první světovou válkou. Tehdejší mocní si také válku nepřáli, ale dělali vše pro to, aby přišla.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Profesor Knížák varuje: Nedojde-li k okamžité nápravě, je pohled do budoucnosti děsivý
S blížícím se koncem roku se profesor Milan Knížák zamýšlí nad současným stavem společnosti. Jdeme prý po cestě vedoucí k tragédii. „Žijeme v době hledání zábavnosti, v době naivního přehodnocování hodnot,“ říká profesor, který se rovnou pustil i do ostré kritiky premiéra Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Petr Vlasák: Růst inflace by pro mnohé země mohl mít nedobré důsledky
Komentář k inflaci k eurozóně:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Dánský problém, který statistiky zamlčují. Mrazivá budoucnost seveřanů v číslech
Obraz Dánska coby země nepřátelské a nelidské vůči migrantům, zavádějící a falešný, varuje ve svém článku na serveru Gatestone Institute profesor Ole Hasselbach. Země prý spěje ke kolapsu, ale nemluví se o tom. Oficiální statistika prý započítává mezi „potomky imigrantů“ pouze první generaci dětí narozených imigrantům, kteří přišli do Dánska. Reálně hrozí, že se etničtí Dánové stanou kolem roku 2065 ve své zemi menšinou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Průmysl v eurozóně dodá nejen auta, ale i inflaci a nová pracovní místa
Po slabším prosinci by se měl průmysl v eurozóně vrátit zpět ke svižnějšímu růstu. Naznačuje to nejenom očekávání trhů, ale především příznivě se vyvíjející indexy nákupních manažerů zveřejněné na začátku měsíce. PMI se po silném lednu dále vyšplhal nad 55 bodů a v Německu se dokonce dostal na téměř šestileté maximum. Průmysl by se tak měl v letošním roce v eurozóně výrazněji podílet na ekonomickém růstu, snižování nezaměstnanosti a tolik vyhlížené inflaci, kterou se ECB tolik snaží svojí nekonvenční politikou v eurozóně probudit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné