Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2022
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.447x, což odpovídá cca 127.681-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 05. 08. 2022

Související články

Poche (ČSSD): Česko se musí naučit předcházet vzniku odpadů
Státy evropské osmadvacítky vyprodukují ročně miliony tun odpadu. Významná část odpadu přitom stále končí na skládkách nebo je spalována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Zdeněk Zbořil: Halíka ovládá nenávist. Je to takto...
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Kdo chce změnu, ať volí Drahoše? „O ‚změně‘, snad s velkým ‚Z‘, se nedávno mluvilo na sjezdu KS Číny, mluví o ní v předvolebních projevech V. V. Putin, v EU se slovo změna opakuje na všech úrovních rozkvetlé byrokracie. Ke ‚změnám‘ se s železnou pravidelností hlásí američtí prezidenti,“ upozorňuje doktor Zdeněk Zbořil. Na data sázkových kanceláří by nespoléhal, odpovídá i na dotaz, zda padl mýtus neporazitelného Zemana. A měl by dát prezident Miloš Zeman na doporučení od Andreje Babiše? „Ano, je to ‚politická hra‘, jak se říká ve Francii, ale to neznamená, že je to hra pro děti,“ říká Zbořil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ústavní právník jasně: Pokud není Šmarda kanibal, zločinec nebo třeba analfabet, měl dávno sedět na místě Staňka
Ústavní právník Jan Kudrna se vyslovil jasně. Pokud chce prezident dodržovat Ústavu, a to by měl, protože je to základní zákon České republiky, měl by jmenovat Michala Šmardu ministrem kultury. Jeho jmenování by prý mohl odmítnout snad jen tehdy, kdyby byl Šmarda zločinec, kanibal nebo analfabet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Arnika: Produkci směsného odpadu musí obce snížit. Pomoci jim má příručka
Česká republika se potýká s vysokou produkcí směsného odpadu. Češi produkují o 100 kg směsného odpadu na 1 obyvatele za rok více než v Rakousku nebo Německu. Od roku 2024 bude platit zákaz skládkování směsného odpadu, kterému bude předcházet výrazné zvýšení poplatků za uložení odpadu na skládku. Řešením je dokonalejší třídění odpadů na znovu využitelné suroviny. Spolek Arnika proto vydává příručku pro obce s radami a příklady z praxe s názvem Odpadové hospodářství obcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bejval to slušnej chlap, řekl Jakl o řediteli ČT. Jasně o zrušení státní TV a rádia
V Rozstřelu serveru iDNES se setkali dobří známí, šéfredaktor Mladé fronty Jaroslav Plesl a Ladislav Jakl, ještě nepotvrzený člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Mluvilo se o ČT a jejím řediteli, o veřejnoprávních médiích i o svobodě slova. Jakl uvedl, že Petr Dvořák, ředitel ČT, si možná ani nemyslí, co říká v médiích, ale musí jít s lidmi, kteří si ČT „združstevnili“. Svým novým kolegům vzkazuje, že děti nežere, a svým odpůrcům, že i kdyby chtěl ČT vybagrovat a vydezinfikovat, tak je ve špatné radě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Hošek (Svobodní): Třídění odpadů z trochu jiného pohledu
Třídění odpadů v EU, potažmo v ČR je věnována nepřiměřená pozornost, já se pokusím otevřít problém a zda je to dobře nebo špatně, ať si každý udělá obrázek sám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Tak má jít ČSSD do vlády s Babišem, nebo ne? Ústavní právník přichází s radou
Ústavní právník a člen ČSSD Zdeněk Koudelka se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz zamyslel nad tím, zda by měla sociální demokracie vstoupit do vlády, nebo ne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Právník Vyvadil: Stačilo čtrnáct dní a Babiš z nás udělal tu nejservilnější kolonii. Je to ještě odpudivější než za Sobotky
Advokát Jiří Vyvadil se na svém facebookovém profilu zamyslel nad tím, co by se stalo, kdyby prezident Miloš Zeman nejmenoval Andreje Babiše premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Do dění kolem Babiše a Faltýnka vstupuje známý advokát. A rovnou říká, co by následovalo, kdyby soud oba prohlásil za nevinné
ROZHOVOR Právník a bývalý politik Jaroslav Ortman říká, že se stále diskutuje o tom, zda prezident po volbách jmenuje novým premiérem trestně stíhaného Andreje Babiše, ale on už nebude trestně stíhaný. „Volby trestní stíhání přeruší a až do nového rozhodnutí sněmovny o jeho vydání nebude Andrej Babiš trestně stíhán, protože ho chrání imunita. Takže prezident může říci, že může Andreje Babiše jmenovat,“ prohlásil v roozhovoru pro ParlamentníListy.cz známý advokát. Ale považuje za nepředstavitelné, kdyby byl Andrej Babiš trestně stíhán i po opakovaném hlasování v nové Poslanecké sněmovně, že by byl předsedou vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Hüner: Chceme motivovat ke kreativnímu přístupu k využívání odpadů
Přeměna odpadů na zdroje - soutěž, která motivuje k netradičnímu využívání odpadů - zná své vítěze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné