Donald Trump složil přísahu jako 45. prezident USA
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 20.1.2017 v 18:16, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 20. 01. 2017

Související články

Donald Trump´s „America First“
Dnes zhruba v 18.00 hodin našeho času složil nový americký prezident Donald Trump svůj slavnostní slib a nastoupil do funkce. Jde o jednu z nejzásadnějších změn na americké i celosvětové politické scéně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.1.2017 v 20:40, zobrazit podobné
Donald J. Trump se stal novým americkým prezidentem
O půl šesté večer našeho času začala hlavní část inaugurace Donalda Trumpa. Ten v šest hodin večer složil přísahu a stal se dalším nájemníkem Bílého domu. V pravé poledne tamního času se president-elect, neboli prezident zvolený změnil v prezidenta úřadujícího. Před složením slibu zazněly modlitby, v nichž reverendi požádali boha, aby vedl Trumpa v jeho práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TrumPutin? Donald Trump je stejný jako Vladimir Putin, vyřklo známé médium. Se strachem
Komentátorka deníku The Washington Post tvrdí, že se snaží americký prezident Donald Trump zničit po vzoru svého ruského protějšku Vladimira Putina nezávislý tisk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Donald Trump, Jeruzalém a několik otazníků
Americký prezident Donald Trump minulý pátek oznámil, že ve středu sdělí světu, že přesouvá americké velvyslanectví v Izraeli z Tel Avivu do Jeruzaléma, čímž fakticky „svaté město“ uznává jako metropoli židovského státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Donald Trump se vybarvil
Donald Trump se vybarvil. Je to skutečně Donald s kačeřím mozkem. Za všechno může Bašár Assad a Vladimír Putin, aneb Donald Trump v roli neužitečného idiota.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Rusové? Vidíte tu nějaké Rusy? Kde?! Já jsem tu pro dělníky, nekašlu na vás! Donald Trump zase řval mezi lidmi, jako po zvolení
Prezident USA Donald Trump vystoupil v Hungtingtonu v západní Virginii, aby ve svém plamenném projevu zaútočil na všechny, kteří mu nadávají kvůli Rusku. A připomněl i „vypouštění bažin“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist