Radovan Hrádek: Cikán, opilec, divoženka? Nepřípustné!
Radovan Hrádek ironizuje politicky korektní slovník současnosti a poukazuje na jeho absurditu odporující zdravému rozumu a elementární lidské přirozenosti
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2017 v 19:35, prečteno: 1x

nejlepší články ze dne: 15. 02. 2017

Související články

Radovan Hrádek: U nás si islám urážet nedáme
Radovan Hrádek přináší právní pohled na případ Slovenky, které hrozí šest roků za mřížemi za její veřejně projevený politický postoj k muslimským imigrantům
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Turistický spolek Lipenska: Nadšenci již 20 let opravují Vítkův hrádek
Již dvacet let opravuje Miroslav Kovačičín se stejně nadšenými dobrovolníky Vítkův hrádek - nejvýše položený hrad u nás (1035 m n. m.). Původem Moravák, dnes ale českobudějovický podnikatel spoluzaložil občanské sdružení, které se o něj stará, za tu dobu pomohl sehnat dotace v řádech 25 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Komorní Hrádek si o víkendu prohlédlo 800 návštěvníků, lákala je hlavně vojenská technika
V sobotu 8. září se v rámci Dnů evropského dědictví otevřely veřejnosti brány řady zajímavých národních a kulturních památek. Návštěvníky přivítal rovněž státní zámek Komorní Hrádek u Chocerad na Benešovsku, o který pečuje Agentura plánování a rozvoje lidských zdrojů Ministerstva obrany ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Radovan Krejčíř se prý znovu chystal utéct z basy
Český podnikatel Radovan Krejčíř, jenž si v Jihoafrické republice odpykává trest 35 let vězení za pokus o vraždu, únos a obchod s drogami, se pokusil znovu o útěk z vězení. Uvádí to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Z cikána udělali Roma. A musel se omluvit. Teď hvězda ČT řekla, co si o tom myslí
Deník Express a reportérky Barbora Koukalová a Lucie Saleová vyrazily za Zdeňkem Godlou, představitelem role Franty v seriálu ČT Most! Ten okomentoval jak svou roli v seriálu, tak otázky rasismu. Vysvětlil, proč použil termín „cikán“. „Celej život jsem byl cikán, teď budu Rom,“ řekl herec o termínu, za který se potom omluvil. Roli v seriálu prý vzal také proto, aby se ukázalo, že se Romové jenom neurážejí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Radovan Krejčíř se opravdu chce dostat z jižní Afriky do ČR Dělá kvůli tomu neuvěřitelné psí kusy
Podnikatel a zločinec Radovan Krejčíř si odpykává svůj trest v jihoafrickém vězení, ale rád by se dostal do vězení českého. Aby přesvědčil úřady, že je opravdu třeba ho přesunout, volí občas prazvláštní taktiku. Vyhrožuje např., že z jihoafrického vězení uteče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Svého času Pan herec Jan Tříska hraje v současnosti roli užitečného idiota
Nechci být nevkusný a ani nechci používat pejorativních výrazů, pane Třísko, ale jak mám prosím nazvat Vaše hloupé srovnání migrace občanů z bývalého socialistického bloku s migrací současnou? Vy nechápete, že stejně tak, jako není cikán jako cikán, tak stejně není migrant jako migrant? Vy nechápete, že politické, hospodářské a především kulturní dopady jsou v současné migrační situaci natolik odlišné, že jakékoliv srovnání s migrací okolo roku 1968-69 je nesmyslné?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Na hlavu! Proč by cikán nemohl říkat, že je cikán? Exposlanec Huml se rozčílil, nejen kvůli seriálu ČT
ROZHOVOR „Máme před sebou další psychologickou revoluci. Práce pro lidi nebude a i kapitáni se s tím budou muset nějak poprat, protože nebude třeba tolik zaměstnanců,“ říká bývalý poslanec ČSSD Stanislav Huml. Podle něj přijdou na řadu reálné úvahy o kratší pracovní době či pracovním týdnu, jinak prý nebude komu prodávat. Upozornil současně na přebytek vysokoškoláků a nedostatek řemeslníků. S řešením prý bohužel nekoresponduje české školství. Vyjádřil se i o aktuálně populárním seriálu Most! a o tom, zda nám členství v EU přináší nějaké výhody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Ministerstvo obrany: Generál Radovan Procházka oslavil devadesáté narozeniny
Legenda československé a posléze i vojenské zpravodajské služby generálporučík v. v. Radovan Procházka oslavil ve středu 11. května v plné svěžesti své „devadesátiny“. Po sametové revoluci působil ve vedení Bezpečnostní informační služby, byl ředitelem Úřadu pro zahraniční styky a informace a od roku 1993 šéfoval vojenské rozvědce. Za svou činnost obdržel Řád prezidenta USA „Legion of Merit“ a český prezident ho v roce 1997 vyznamenal Řádem Bílého lva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist