Šest milionů eur vyletělo oknem. Takhle se hospodaří v dnešním Německu, když jde o uprchlíky
Mnoho měsíců se hovoří o tom, že migrační krize přináší jistým podnikavcům nadstandardní zisky. Magazín Stern přináší informace o azylovém centru, jehož majitelé dostávají miliony eur od státu. Problém je, že toto azylové centrum ve skutečnosti neexistuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2017 v 10:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2017

Související články

Česku prý hrozí velký průšvih: Šest až sedm miliard možná vyletí oknem
Obchodní ředitel společnosti Kapsch v České republice Karel Černý bije na poplach. Na veřejnost začaly pronikat informace o tendru na správu mýta na českých silnicích. Pokud se tyto informace ukážou jako pravdivé, pak je podle Černého zaděláno na další obrovský průšvih za šest až sedm miliard.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Merkelová prosí uprchlíky: Poznávejte naše zvyky, jestli tu chcete žít
Přestěhujte se na venkov, vyzvala uprchlíky žijící v Německu spolková kancléřka Angela Merkelová. A popsala jim, jaké výhody přináší život mimo velká města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nevyhazujme stovky milionů oknem, varuje zlínský zastupitel Dvouletý. Jde o dopravu
Plán Zlínského kraje navyšovat kapacitu vlakových spojů se nesetkal pouze s kladným přijetím. Podle krajského zastupitele Michala Dvouletého (Soukromníci) jde o nesmyslné vyhazování peněz, když autobusová doprava je levnější a peníze lze využít mnohem lépe. “Nechci, aby Zlínský kraj vyhodil z okna další stovky milionů korun za posílení vlakových spojů v našem regionu,” uvádí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Rekordman mezi uprchlíky v Německu. Ten toho ale má ,,na talíři"!
Německý týdeník Focus přináší informace o „rekordmanovi“ mezi uprchlíky, který spáchal za poslední dva roky čtyřiadvacet přestupků proti zákonu. Úřady jsou v jeho případě naprosto bezradné a bezzubé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Humplík (ODS): Za šest kytek pět let?
Novojičínská policie vydala pár dny tiskovou zprávu, kde oznamuje, že zahájila úkony trestního řízení ve věci 23 letého muže, který ve svém pronajatém bytě v Novém Jíčíně za oknem pěstoval 6 rostlin marihuanny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová burcuje: Absurdní a nedůstojné. Když se podívám, o kolik je vyšší minimální mzda v Německu a Rakousku...
REPORTÁŽ „Když se podívám, o kolik výrazně je minimální mzda vyšší v Německu a v Rakousku, připadá mi absurdní a nedůstojné, aby byla u nás takhle nízká,“ sdělila PalramentnimListům.cz ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. ČSSD chce, aby se do roku 2020 zvýšila na 16 tisíc. „Je to i tlak na zvyšování mezd v této zemi. Platy se musí po dvaceti pěti letech více a rychleji přibližovat Západu,“ doplnil ji Jan Mečl, primář liberecké nemocnice a krajský předseda ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist