Vražda slovenského novináře Kuciaka pobouřila špičky EU i média z celého světa
zdroj: zahranicni.eurozpravy.cz, přidáno 26.2.2018 v 19:16, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 26. 02. 2018

Související články

SMER má stále vliv na policii, která vyšetřuje vraždu Kuciaka, pálil do Ficovy partaje šéf slovenského deníku
Vražda investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky se podle policie vyjasňuje. Zatýkání odhaluje první podezřelé. Při razii bylo zadrženo osm lidí, mezi nimi údajně vrah slovenského novináře. „Je třeba být opatrný hovořit o pachatelích, protože případ je od začátku politický,“ nabádal v pořadu Interview na ČT24 šéfredaktor slovenského Denníku N Matúš Kostolný, který nabídl svůj úhel pohledu na celou věc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Vražda novináře: V USA zmíněn Robert Kaliňák a další jména ze Slovenska
Globální média podrobně informují o vraždě slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a upozorňují, že jeho smrt pravděpodobně souvisí s jeho profesí. Kuciak psal především o daňových podvodech podnikatelů, kteří jsou napojeni na slovenské politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Trváme na důkladném prošetření vraždy novináře na Slovensku
Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové je tento týden projednávána na plénu Evropského parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Erik Best a Marek Wollner se drsně vyjádřili k vraždě novináře na Slovensku. Začíná to být vyhrocené
Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky hýbe nejen Slovenskem, ale i Českem. Na sociálních sítích se objevily mnohé komentáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Další šílené zprávy po smrti slovenského novináře Kuciaka. Firma napojená na Fica mohla získat zakázku díky rodinným vazbám
Neuplynul ani půl rok od vraždy slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka a na Slovensku se objevují stále drsnější zprávy o klientelismu v tamní politice. Naposledy zpráva o zakázce přesahující půl miliardy korun na hlídání Slovenské pošty. Vítěz zpochybněného tendru se angažuje i v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Byla zima, tak to odnesla i ona. Nové informace o vraždě Jána Kuciaka
Dnešní vydání MF Dnes přineslo zprávu o tom, jak probíhala vražda slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Podle všeho celá událost trvala jen čtyři minuty. Kušnírová pak byla podle policejní verze zavražděna „navíc”, byla zima, a tak nebyla na archeologických výzkumech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Po vraždě Kuciaka promluvil novinář Hríb, který nadával českým plebejcům: Slovenští lidé stojí za novináři, oceňují naši práci
Slovenskem otřásla vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Po celý týden šlo o téma číslo jedna. Pozornost mu věnovala celá společnost. Ve městech po celém Slovensku se sešly desetitisíce lidí, aby uctily památku dvou mladých lidí, kteří se měli v květnu brát. Jejich vražda prý Slovensko mění. Myslí si to i šéfredaktor slovenského časopisu Týžden Štefan Hríb, který se nedávno kriticky vyjadřoval ke zvolení Andreje Babiše (ANO) a Miloše Zemana v Česku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Vražda novináře ukázala Slovensko v jiném světle
Robert Fico ještě nedávno tvrdil, že je Slovensko jedinou zemí V4 s „jasně proevropským programem“. Vražda slovenského novináře nabila munici opozičním politikům, kteří naopak vidí Slovensko „na Východě“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.3.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Vražda novináře: Idiot, napsal o Marianu Jurečkovi, který zmiňoval Miloše Zemana, Martin Komárek
Bývalý ministr zemědělství za KDU-ČSL Marian Jurečka si včera, když se dozvěděl o vraždě slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně, vzpomněl na loňské vtipkování prezidentů Česka a Ruska Miloše Zemana a Vladimira Putina. A to rozčílilo bývalého poslance za ANO Martina Komárka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Novináři určeni k likvidaci
Vražda slovenského novináře Jána Kuciaka bohužel není první případem tohoto druhu v zemích EU. Zhruba před čtyřmi měsíci byla na Maltě zavražděna novinářka Daphne Caurana Galizia. Oba případy mají mnoho podobného.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.3.2018 v 11:40, zobrazit podobné
TOPlist