Spisovatel: Mocenská centra manipulují mladými. Nejsou vyspělí. Mamánci a děvčata měnící partnery, bez rodin. Informace z mobilu jsou iluzorní. Barevné revoluce
„Barevné revoluce hlásající demokracii, ale ve skutečnosti vytvářející chaos končící diktaturou, jsou potřebné pro rozvrácení tradičních poměrů. K tomu se hodí nejlépe zmanipulovaní mladí lidé, čím mladší, tím lépe manipulovatelní,“ konstatuje v textu poskytnutém ParlamentnímListům.cz publicista Vlastimil Podracký.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 14:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2019

Související články

Jiří Malý: Hrozí ČR barevná revoluce? (2. část)
JAK VZDOROVAT SCÉNÁŘI BAREVNÉ REVOLUCE
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Barevné revoluce potřebují drama a mučedníky. Takže se poslanec Volný opravdu obává, co se bude dít
ROZHOVOR „Snaha změnit volební výsledek jinde než ve volební místnosti je zločin. Na akcích Milionu chvilek jsou lidé uráženi, ponižováni a obecně dehonestováni, pokud nesouhlasí s jejich organizátory a aktivními účastníky,“ domnívá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Lubomír Volný. Obává se i něčeho horšího. „Barevné revoluce uměle podporované i mimočeskými financemi „liberálně demokratického“ sektoru potřebují drama a „mučedníka“. Jinak si počkáme na další volby, a volby, to je něco, co „lepší lidi“ zásadně neuznávají, pokud nedopadnou podle jejich představ. „Majdanizace se obávám, ale nejsme Ukrajina, očekávám mírnější provokaci,“ myslí si.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Děvčata tam loví přistěhovalci. Británie je nový Pákistán. Ve Francii revoluce, v Německu rozvrat. Konvička drsně komentuje dnešní Evropu
ROZHOVOR „Velká Británie už dávno není Británií pro Brity, ale jakýsi nový Pákistán, kde jsou domorodá a britská děvčata, zejména z chudších vrstev, lovnou zvěří pro přistěhovalce, zatímco vyšší třídy tomu blahosklonně a cynicky přihlížejí a dělají, že problém neexistuje,“ tvrdí aktivista Martin Konvička. Podle něj byl brexit v podstatě vyjádřením nesouhlasu místních se směřováním země. Kritizuje i spojení Francie a Německa, zatímco jejich vnitřní stabilita je v rozkladu, a upozornil, že vidět je pouze vrcholek ledovce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Povodí Vltavy: Změna režimu splouvání jezu u tzv. Barevné skály
Informace ke splouvání Vltavy v prostoru jezu Konopa – Nové Spolí (u tzv. Barevné skály)
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kdo chce vyvolat barevnou revoluci?
Barevné revoluce hlásající demokracii, ale ve skutečnosti vytvářející chaos končící diktaturou, jsou potřebné pro rozvrácení tradičních poměrů. K tomu se hodí nejlépe zmanipulovaní mladí lidé, čím mladší, tím lépe manipulovatelní.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.4.2019 v 13:40, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Roste počet vysokoškolaček i podnikatelek
Podíl vysokoškolsky vzdělaných osob se v Česku výrazně mění v závislosti na věku a pohlaví. Mezi mladými ženami je přes 40 % vysokoškolaček, o téměř 13 % více než mezi mladými muži. Největší platové rozdíly podle pohlaví jsou mezi vyučenými a vysokoškoláky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman sdělil PL nové informace: Soros a rozvracení světa, čistka v ČSSD a milost pro Kajínka
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Sorosova univerzita, kterou chce z Budapešti vystrnadit tamní premiér Viktor Orbán, patrně slouží jako ideologická přípravka známého miliardáře, který po světě organizuje barevné revoluce a Majdany. ParlamentnímListům.cz to řekl prezident Miloš Zeman. Promluvil též o možném čištění ČSSD od Sobotkových oponentů a vysvětlil, proč uvažuje o milosti pro Jiřího Kajínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Pravdivý příběh poslance Dominika F., maskota tuzemské barevné revoluce
Mám rád tyto pravdivé příběhy. Obecně se dá říct, že mám vůbec velmi rád pravdu, na rozdíl od dobře placených médií, která mladým lidem vymývají mozky
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.4.2019 v 19:40, zobrazit podobné
Hnisavý vřed v těle ČT. Nora Fridrichová a popletené bludy. Modlí se směrem k Bruselu a platíme jim to my všichni, nakládá Petr Štěpánek
ROZHOVOR „K čemu je nám Česká televize? Aby nám selektovala informace na ty, které smíme slyšet, a které ne? Aby nám vnucovala eurohujerskou a neomarxistickou propagandu? Aby za naše peníze krmila darmožrouty z neziskovek?“ ptá se hudebník a spisovatel Petr Štěpánek a zmiňuje například i pravdoláskovní hochy a děvčata. V rozhovoru se mimo jiné vyjádřil k postoji Andreje Babiše ohledně výročních zpráv ČT a prozradil také, jak to tehdy ve skutečnosti bylo s jeho vlastní kandidaturou do Rady pro televizní a rozhlasové vysílání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Markéta Kabourková: Tak ho píchni do němé tváře
Česká republika je národ pejskařů a pejsci, nebo chcete-li, hafani jsou našimi miláčky, jsou členy našich rodin. Němou tvář si čím dál víc hýčkáme jako partnera a je plnohodnotnou součástí rodin. Co více, často v něm vidíme paralelu ve vztahu k dětem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist