Miroslav Kulhavý: Islámská ideologie posunutá do politických stran
Jen velmi málo se mluví a píše o existenci islámských politických stranách v Evropě a hlavně se nediskutuje o tom, co mají za cíl a m.j., jaká jsou v jednotlivých evropských státech kritéria pro úřední uznání jejich existence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 10:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Zelení mají nejtransparentnější financování ze všech politických stran
Ekonomové ze spolku EconLab při Karlově univerzitě provedli analýzu 12 politických stran z hlediska transparentnosti a rizikovosti financování politických stran. Zelení získali ocenění za nejčistší financování z hlediska provázanosti s byznysem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Hana Lipovská: ÚDHPSPH - Nový rok s novým úřadem
První den nového roku nabyl účinnosti zákon č. 302/2016 Sb., kterým se mění zákon č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a v politických hnutích. Nový zákon zavádí dlouho diskutované limity na financování politických stran a volebních kampaní a zároveň zakládá nový Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí[1].
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Pojďte si už konečně vyjasnit - je islám ideologie nebo jen náboženství?
Rozhodnout tuto otázku a uplatnit výsledek v praxi má zásadní význam pro praktické kroky a náhled na islám v Evropě. Vodítkem nám mohou být islámské státy, m.j. ty, ze kterých muslimové míří do Evropy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Jak vám to zní - „Evropský chalífát“
Nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo být jinak. Už dlouhá léta pracují islámská seskupení na zákazu jakkoli se o islámu vyjadřovat, natož jej kritizovat. Ve státech na Západ od nás už jsou vidět plody jejich snažení, kdy dochází k persekucím v zaměstnání a i soudním rozhodnutím, tedy k trestání těch, kteří veřejně poukazují na stále neřešený rozpor mezi platnými zákony a islámskou ideologií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Kdo se skrývá za vylosovanými čísly stran do parlamentních voleb 2017?
Kdo? Samozřejmě lidé! Důležité je, že lidé zpravidla různých názorů. Nebudu zde popisovat všech 31 přihlášených stran do parlamentních voleb 2017; ani je všechny neznám, ale pár postřehů není na škodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Nacisté šli před soud, mučící a vraždící džihádisté na převýchovu?
Nacisté mučili a vraždili a byl z toho mezinárodní soud v Norimberku; odsouzeni byli nejen zločinci, ale také i nacistická ideologie. Zločinci z ISIL činili totéž (možná ještě hůře), ještě se u toho natáčeli...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Nemít svého prezidentského kandidáta je známka vyčpělosti politických stran!
Vyčpělost největších politických stran v zemi prosazujících zastupitelskou demokracii, u které se tímto potvrzuje, že postupně chátrá, je v současné době velice patrná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Prezident republiky jmenoval člena Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí
Prezident republiky Miloš Zeman dnes jmenoval na návrh Senátu PhDr. Jana Outlého, Ph.D. členem Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Úřad pro férové volby hrozí: Desítky stran porušují zákon, budeme trestat. Komentátor Pečinka o píše o "novém Ištvanovi"
Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí znovu zasahuje. Předseda úřadu Vojtěch Weis oznámil, že desítky politických stran porušují zákon. Jak jsou na tom třeba sociální demokraté nebo lidovci? Přesvědčte se sami. Na práci tohoto úřadu zareagoval komentátor Bohumil Pečinka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist