Pustějovský (ANO): Je nutné hledat hranice, co je a co už není efektivní
Hospodárnost v oblasti energií? Určitě ano, ale ne za cenu, kdy administrativní náklady a související zátěž převyšují možnosti úspor energie. I v této oblasti musíme hledat hranice pro to, co ještě je a co už není efektivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2019

Související články

Hannig (Rozumní): Je nutné uzavřít hranice
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2020 v 09:35, zobrazit podobné
Petice za změnu způsobu přihlašování do školek v Praze 13
Myslíme si, že v roce 2018 už není nutné, aby se formuláře musely vyzvedávat pouze v určitou hodinu a pouze osobně. Zároveň není nutné, aby v některých mateřských školách rodiče čekali dvouhodinové fronty jen proto, aby vyplněný formulář odevzdali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Barta (OČR): Zdražování odpadů? Ne, není nutné, chyba je…
Informace o připravovaném zdražování odstraňování odpadů občany i města zneklidňuje. Zdražování však ale není nutné. Většina odpadů je hodnotnými surovinami a je třeba jako suroviny je využívat! Stačí jen odpadům vrátit jejich cenu!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
12 miliard na GDPR – Babiš opravdu neřídí stát jako efektivní firmu
Státní úřady utratily obrovské množství peněz na vypořádání se s novinkou zvanou GDPR. Proč vláda neuhlídala, aby za to veřejné instituce nevydaly víc, než je nutné?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.6.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Příštího prezidenta musíme hledat již teď
Miloš Zeman sice bude ještě více než dva roky – bude-li živ a dostatečně zdráv – sedět na prezidentském křesle, ovšem poohlížet se po jeho možných nástupcích je nutné již nyní.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.8.2019 v 12:40, zobrazit podobné
Povolám armádu a zavřu hranice! hrozí Trump. Jde o proud uprchlíků
Ochrana jižní hranice a migrace není skloňované téma jen v Evropě, americký prezident Donald Trump mimo jiné i díky němu vyhrál volby. Nyní to vypadá, že na hranicích Mexika a USA bude zase horko. Z Hondurasu se směrem k USA vydala karavana čítající až 4000 obyvatel této chudé země. A Donald Trump hrozí Mexiku, že pokud ji nezastaví, povolá armádu a uzavře hranice. O karavaně informovala televize NBC.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Místopředsedkyně Senátu Horská: Prezident si z ústavních mravů zaslouží čtyři minus, je hodně za hranou. Se závistí pokukujeme na Slovensko po Andreji Kiskovi
ROZHOVOR I když se místopředsedkyně Senátu Miluše Horská (KDU-ČSL) obává, že žalobu na prezidenta Miloše Zemana se nepodaří prosadit, je přesvědčena, že diskuse o chování prezidenta není zbytečná, protože se vymezují hranice, co si hlava státu může dovolit. „Je to pro mne smutné, ale vidím to jako žádoucí a nutné. Už jen tím, že se o tom v Senátu bavíme, dáváme najevo, že chování prezidenta není v pořádku,“ prohlásila v rozhovoru pro Parlamentní Listy místopředsedkyně Senátu. Z ústavních mravů by prý senátoři dali prezidentovi známku čtyři minus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Heger (TOP 09): Síť nemocnic není efektivní, nemocnice musejí být provozně dotovány
Leoš Heger na Facebooku ke zdravotnictví v Královehradeckém kraji
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Berwid-Buquoy (KDU-ČSL): Proč Zeman vyhrál volby?
Člověk se chybami učí pouze tehdy, pokud si na ně nezvykne. Potom už těžko bude hledat východisko. Vyhrát volby je rovněž nutné se naučit. Je to věda sama o sobě a umění sama sebe prodávat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist