Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.775x, což odpovídá cca 92.617-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Víkend čtenáře PL v Paříži: Manželku ti Afričani osahávali na ulici, vykadili se před hotelem a onanovali. Nikdy v životě jsem nic podobného nezažil
ParlamentníListy.cz strávily necelé dvě hodiny s mužem, který o sobě říká, že je vášnivý cyklista. Vzhledem k pár dnů starému dojezdu slavné Tour de France se proto rozhodl navštívit metropoli Paříž. Na dva dny si tam vyjel se svou ženou. O té bychom prý měli vědět jen to, že má vyšší postavu a je blond. Pro současné migranty ve Francii je to prý něco jako červený hadr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2019 v 11:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 02. 08. 2019

Související články

Martin Komárek: Miloš a Drahoš - důchodci na startu
Dvacet pět let sleduju volby v Česku a nikdy jsem nudnější výsledek nezažil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Petice proti přijetí Metropolitního plánu hlavního města Prahy k zastavění náměstí v Pařížské ulici
My, níže podepsaní, protestujeme proti zamýšlenému návrhu Metropolitního plánu Hlavního města Prahy, jehož účelem je změna určení pozemku p.č. 987/1 před hotelem InterContinental, v ulici Pařížská, z náměstí na pozemek určený k zastavění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Co vede Václava Klause mladšího a Kláru Samkovou k manipulaci lidí?
Už před časem jsem psal o tom, kterak uznávaná advokátka Klára Samková pracuje s pravdou. Konkrétně se jednalo o údajný citát Jana Wericha, který nikdy nezazněl. Podobného jednání se dopustil tento týden i Václav Klaus mladší.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.2.2017 v 14:40, zobrazit podobné
May (TOP 09): Jaké je to žít v centru České Lípy?
Česká Lípa je mé rodné město. Jako dítě, jako teenager a i jako student na střední a vysoké škole jsem nikdy zájem o dění ve městě neprojevoval. Byl jsem rád, že se na víkend mohu vrátit za rodiči a v pátek zajít se známými „na pivo“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 06:35, zobrazit podobné
P.C. Roberts: Trump je proklínán za to, že řekl pravdu
Liberálně progresivní levice slaví v těchto dnech svůj divoký svátek denunciace. Mohu říct, že nic tak nechutného jsem ještě v životě nezažil. Tak toto jsou lidé, kteří byli zcela spokojení, když Washington pustošil, ať už částečně či zcela, sedm zemí! A protože se jim i tyhle zločiny proti lidskosti zdály příliš málo, zosnovali navíc konflikt s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Toto prý nepamatuje ani Votěch Filip: Sněmovna se hádá, kdo bude kde sedět
Poslanci si zvolili šéfa ODS Petra Fialu za místopředsedu dolní komory. Fiala byl jediným kandidátem. Ve druhém kroku Sněmovna má v plánu projednat nominace do výborů a založit stálé komise. Také si chce stanovit zasedací pořádek v jednacím sálu podle příslušnosti k poslaneckým frakcím. To ale ještě před schůzí ironizoval předseda KSČM Vojtěch Filip. „To jsem ještě opravdu nikdy nezažil,“ řekl na stranickém brífinku, aniž by specifikoval, oč jde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Toto prý nepamatuje ani Vojtěch Filip: Sněmovna se hádá, kdo bude kde sedět
Poslanci si zvolili šéfa ODS Petra Fialu za místopředsedu dolní komory. Fiala byl jediným kandidátem. Ve druhém kroku Sněmovna má v plánu projednat nominace do výborů a založit stálé komise. Také si chce stanovit zasedací pořádek v jednacím sálu podle příslušnosti k poslaneckým frakcím. To ale ještě před schůzí ironizoval předseda KSČM Vojtěch Filip. „To jsem ještě opravdu nikdy nezažil,“ řekl na stranickém brífinku, aniž by specifikoval, oč jde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Afghánec řádil v Paříži, pobodal sedm lidí. Pak ho tvrdě „zklidnili“ další kolemjdoucí na ulici
Paříží otřásl další hrozný útok. Agresor pobodal na severovýchodě hlavního města Francie sedm osob. Policie útočníka již dopadla. Vyšetřovatelé tvrdí, že indicie nenaznačují, že by šlo o teroristický čin. Zprávu přinesla agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Čulík: Nikdy jsem nezažil, aby britská vláda byla tak blbá, Putin je převálcuje, protože je chytrý
Aféra s otravou Sergeje Skripala odstartovala sérii diplomatických přestřelek mezi Ruskem, Evropskou unií, Spojenými státy a Velkou Británií. Pravděpodobně to ukazuje na hlubší tenzi v mezinárodní politice. V návaznosti na tuto skutečnost si Jan Čulík a Bohumil Kartous na serveru Britské listy povídali na téma „vládnou nám nekvalitní politici“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Paroubek: Ještě jednou ke svobodě českých médií
Před pár dny jsem napsal články (Je svoboda slova i pro prezidenta? a Jedna zbytečná stávka), kde jsem se zastal Miloše Zemana i premiéra Babiše. Vyjádřil jsem názor, že nejsou důvody, tedy vážné důvody, pro to, aby se řešily výroky prezidenta a postup při sestavování vlády na ulici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist