Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.722x, což odpovídá cca 89.852-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Milí liberálové, pokud nechcete totalitu... Demokracie někdy i bolí, krčí rameny hudební producent Trdla
ROZHOVOR „Vždycky bude někdo či něco, co nezapadá do šuplíku toho či onoho. Holt prezident Zeman nezapadá do toho liberálního proudu. V USA to je Trump a v Maďarsku zase Orbán,“ říká hudební producent Aleš Trdla. Vyjádřil se k situaci v Národním divadle i k tomu, jak se k dění v Opeře ND postavila sopranistka Eva Urbanová, se kterou také spolupracuje. Nevynechal premiéra ani prezidenta a k 17. listopadu říká: „Bohužel, demokracie někdy i bolí.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 17:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 08. 2019

Související články

V demokracii se musíte občas podřídit vítězi. Totalita je snažší, s davem se dá manipulovat, ale je to nebezpečné. Hudební producent Trdla připomíná Francouzskou revoluci
ROZHOVOR „Hlas lidu, hlas boží. Může se stát cokoli. Jen se bojím toho, že s davem je možné dost dobře manipulovat. A manipulace je vždycky nebezpečná,“ říká k současné atmosféře v zemi hudební producent Aleš Trdla. V rozhovoru promluvil nejen k 17. listopadu, ale také k situaci kolem Andreje Babiše. Zmínil také Václava Havla a Miloše Zemana a prozradil, jak vidí nezávislost českých médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Hudební producent: Vytýkat muslimovi, že hájí islám, je bláhové, ale nastolit mu mantinely je žádoucí. Asi si nevážíme předků
CO NÁM DAL ROK 2018 „USA i Francie jsou také rozdělené. Je to tím, že nechceme či neumíme respektovat demokracii,“ říká k atmosféře ve společnosti hudební producent a majitel jihočeské umělecké agentury Aleš Trdla. V rozhovoru zhodnotil z hlediska politiky rok 2018, vyjádřil se k tomu, co se stalo ve Francii, a promluvil i ohledně Andreje Babiše a Miloše Zemana. Sdělil i svůj názor na „multikulturní“ Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Hudební producent: Znám mnohé, kteří kvůli roku 1968 nepojedou do Ruska, i kdyby je zajímaly historie a pamětihodnosti. A EU...
STO LET REPUBLIKY „Obávám se, že v určitém smyslu jsme takovými vazaly Západu. Určité elitě se podařilo rozbít i to, co by mohlo fungovat i po komunistické době, čímž se zlikvidovala v určitém smyslu konkurence a dnes nejsme zcela soběstační,“ říká hudební producent Aleš Trdla. V rozhovoru se vyjádřil k rozdělení Československa a promluvil i o postoji některých Čechů k Rusku. Řekl také, co si myslí o současné Evropské unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Nechutné. Svědek promluvil, co si Václav Neckář zažil kvůli odpůrcům Zemana
ROZHOVOR „Raději člověka někdy třeba chybujícího, ale osobnost, než prezidenta typu kladeče věnců,“ říká hudební producent, manažer a spolupracovník řady umělců Aleš Trdla. V souvislosti s prezidentem promluvil i o Václavu Neckářovi, se kterým dlouhá léta spolupracuje. „To, jak se někteří pustili do Vaška Neckáře, mi přišlo nechutné. Pomalu mu kvůli tomu chtěli zrušit i koncert,“ popisuje Aleš Trdla reakci některých na to, že Václav Neckář vystoupil na inauguračním večírku Miloše Zemana. Vyjádřil se i ohledně představení Vaše násilí a naše násilí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Kulhánek (ODA): Vzít život nepřísluší druhému člověku
Včerejšek byl Světovým dnem proti trestu smrti. Debata o přijatelnosti trestu smrti je stará déle než demokracie. Je to téma, na který má názor každý, i když možná na přímý dotaz krčí rameny. Tato dvě slova mají totiž velkou moc asociace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Budou si pořadatelé velkých kulturních akcí zvát dále na pódium Tomáše Kluse? Teď promluvil jeden z nich. A zpěvák by měl zpozornět
ROZHOVOR „Pan Hutka si do jisté míry hraje na ‚druhého Kryla‘, ale k tomu on má velmi, velmi daleko,“ říká ohledně písně Jaroslava Hutky, která vyvolala obrovské diskuze, promotér, hudební producent, manažer a spolupracovník řady umělců Aleš Trdla. Jako pořadatel kulturních akcí se vyjádřil i k rozhodnutí Tomáše Kluse ohledně „bojkotu“ v souvislosti s Andrejem Babišem. „Otázka je, jestli si pak budou chtít všichni ti pořadatelé pana Kluse objednávat, protože konkrétně Andrej Babiš má těch firem hodně a toto by pořadatele výrazně omezilo,“ říká Aleš Trdla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělce
„Pohaslá sluníčka, lítost nad eurosvazáky z Milionu chvilek či hlemýždí státní zástupci!“ I toto zaznělo v anketě ohledně zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše. Pro ParlamentníListy.cz promluvili několikanásobný bloger roku Ladislav Větvička, hudebník Petr Štěpánek, herec Michal Gulyáš, hudební producent Aleš Trdla, hudebník a senátor Ladislav Faktor, spisovatel Bruno Solařík i moderátor Slávek Boura.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Kreténi. Kdejaký prd se vyjadřuje! Jiří Krampol a další umělci k medaili Michalu Davidovi
Informace o tom, že Michal David bude jedním z těch, kteří 28. října obdrží z rukou prezidenta státní vyznamenání, vyvolala velkou diskusi. Někteří mu ocenění přejí a mluví o tom, že si ho rozhodně zaslouží, další se zase vyslovují proti. Pro ParlamentníListy.cz se na toto téma vyjádřili režisér Jiří Adamec, herci Ivan Vyskočil a Jiří Krampol, hudební producent Aleš Trdla a hudebník a nově i senátor Ladislav Faktor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Jak by měl vypadat správný prezident?
Milí občané České republiky, milí voliči, napadla vás také někdy tato otázka? Dobře, možná by se dalo podívat na hrad, tam přeci jeden prezident je. Dá se říct, že prezident má vypadat jako prezident, který je nyní prezidentem.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.12.2017 v 18:40, zobrazit podobné
Muž, který má blízko k českým umělcům: Z Ruska nám nebezpečí nehrozí. Jen hrátky politiků. Západ často dost provokuje. A Putin není Jelcin
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Myslet si, že Rusko budu od všeho dění izolovat, je naivní představa. Nakonec i sankce proti Ruské federaci celkem nevedly k ničemu. Je už čas si to konečně přiznat,“ říká hudební producent, manažer a spolupracovník řady umělců Aleš Trdla. Pro ParlamentníListy.cz promluvil například o životní úrovni v ČR, o migraci nebo o Evropské unii. Své řekl i k tomu, že česká vláda dostala po dlouhých měsících důvěru, a hlavně k chování některých politiků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist