Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.257x, což odpovídá cca 222.124-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Aktivistka Greta, sex s Dánem, prezervativ z ovčího střívka... Tyto obrázky pobouřily veřejnost
Pobouření na sociální síti Twitter vzbudil komiks z Reflexu se švédskou ekologickou aktivistkou Gretou Thunbergovou, která dala podnět pro vznik hnutí školních stávek pro klima (Fridays for Future). V něm je popsán její příběh o tom, jak přišla o svou „poctivost“ a jak neekologicky se zachovala při výběru sexuální ochrany. Pomyslnou třešničku na dortu pak v závěru představuje její matka, jež jí za její chování důsledně vyčiní. V následné živé diskusi se pak mezi veřejností strhly dohady, zda je správné zesměšňovat a sexualizovat takto mladou dívku, či nikoli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2019 v 08:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 01. 09. 2019

Související články

Mladá aktivistka: Greta pláče, protože ví, že nás čeká kolaps
Aktivistka a vysokoškolská učitelka Michaela Pixová se na svém blogu na serveru Aktuálně.cz rozepsala o vystoupení šestnáctileté aktivistky ze Švédska Grety Thunbergové na klimatickém summitu OSN. „Greta pláče, protože ví, že nás čeká kolaps,“ uvedla Pixová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Greta vyhodila novináře? Expert: Maskote, pozor. Vždyť nakonec...
Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov se vyjádřil ke švýcarskému summitu, z něhož mladá šestnáctiletá aktivistka Greta Thunbergová vykázala novináře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Ekologická aktivistka ze Švédska překvapila svým názorem na jadernou energii
Šestnáctiletá švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová se na sociální síti Facebook vyjádřila poměrně smířlivě k jaderné energii. Jejích slov si všiml například německý server Welt.de.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
První Havel, teď Greta. Podržte se
Švédská ekologická aktivistka Greta Thunbergová se dočkala stejné pocty jako třeba bývalý prezident Václav Havel. Na Univerzitě George Washingtona si převzala ocenění organizace Amnesty International. Za své aktivity na ochranu klimatu byla vyhlášena Velvyslankyní svědomí. Do USA, kde se bude účastnit klimatického summitu OSN, přicestovala středoškolačka „ekologickou cestou“ na solární jachtě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Greta v OSN na pokraji slz: „Jste zlí lidé. Mladí už pochopili vaši zradu, neprojde vám to.“ A publikum tleskalo
Na klimatickém panelu v New Yorku, pořádaném OSN, vystoupila švédská aktivistka Greta Thunbergová. Za svůj projev si vysloužila aplaus, ačkoliv divákům v sále od začátku až do konce spílala, řekla jim, že jsou zlí lidé, a hrozila, že je „bude sledovat“. A pokud selžou, mladá generace jim to nikdy neodpustí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Totální pozdvižení v Reflexu. Řeší se to zcela veřejně: Zesměšněná Greta! Od toho já se distancuju, křičí JXD
Končí jeden ze symbolů časopisu Reflex? J. X. Doležal se distancoval od obálky s karikaturou Grety, kterou Reflex pod vedením šéfredaktora Marka Stoniše vytvořil. „Na šesti stranách v Reflexu píšu o kolapsu ekosystému, o kterém mluví aktivistka Greta, dokládám kolaps těžko zpochybnitelnými vědeckými daty. Na obálce je napsáno, že Greta je falešná spasitelka,“ napsal Doležal. Do diskuse se zapojil i starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Co o tom napsal šéfredaktor Mladé fronty Jaroslav Plesl?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Nobelovka? ČT 8 minut vysílala o Gretě Thunbergové. Padly vážné informace
Čeští studenti sice o prázdninách pověsili stávkování na hřebík, ale přesto se alespoň někde stávkovat bude. A to ve švýcarském Lausanne. Zde se koná setkání, na kterém se objeví i proslavená aktivistka Greta Thunbergová. Krátký úvod jí věnovala i Česká televize. A zmínila její celé jméno, i to, jak aktivistka vyjádřila přání, aby mezi světovými lídry nastala panika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Greta svým útočným projevem na summitu OSN zvedla ze židle Macrona. A pak to dorazil Trump na síti
Mladá švédská aktivistka Greta Thunbergová pronesla na půdě OSN projev, v němž obviňovala světové lídry. Neměla přitom daleko k pláči. Většina politiků jí tleskala, ale ozvaly se i kritické hlasy. Francouzský prezident Emmanuel Macron dívce vyčetl, že rozděluje společnost. Prezident Spojených států Donald Trump také přidal pár slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
dTest: V brynze žijí bilióny bakterií
Ovčí mléko je při výrobě brynzy nepostradatelné. Na Slovensku musí brynza obsahovat alespoň 50?% ovčího sýra, česká legislativa ale minimální podíl ovčí složky nepředepisuje. Časopis dTest otestoval kvalitu brynzy z maloobchodů a zjistil, že obsahují od 27 do 100 procent ovčího sýra, zbytek tvoří kravský sýr. Tři výrobci klamali o složení brynzy na obalu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Sledujte Národní muzeum nově na Instagramu
Čekají na vás fotografie zajímavých předmětů, pohledy do zákulisí, zkrátka obrázky a zase obrázky...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist