Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.996x, což odpovídá cca 156.327-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
To se nemělo dostat na veřejnost. Pavel Zeman vystoupil k poslednímu vývoji kolem Čapího hnízda
Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman dnes na tiskové konferenci reagoval na průběh kauzy Čapí hnízdo. Podle Zemana je nynější postup zcela běžný a zajišťuje se jím „jednotnost a kvalita rozhodování“. Aprobace v rámci státního zastupitelství prý není nic nového a je to věc, která zajišťuje kvalitu rozhodnutí. Co se týká medializace nejnovějšího postupu v šetření případu ze strany městského státního zastupitelství, Zeman poukázal, že posun měl zůstat interní. Veřejnost by prý měla být informována až poté, co by bylo rozhodnutí o případu doručeno všem oprávněným subjektům. To, že je vázán svým setrváním v pozici nejvyššího státního zástupce na vládu, Zeman okomentoval slovy, že si „nepokazí čistý štít, aby setrval na nějaké pozici“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 16:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Nejvyšší návladní Zeman kritizoval Babiše. Podrývá prý důvěru v justici
Nepodložená politická prohlášení o vyšetřování podrývají důvěryhodnost justice, která nemá možnost se bránit. ČTK to napsal nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman v reakci na dnešní slova premiéra Andreje Babiše (ANO), který se ve Sněmovně před hlasováním o svém vydání k trestnímu stíhání v případu Čapího hnízda hájil slovy, že v Česku je možné objednat si stíhání a dostat někoho do vězení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Šafrův web upozorňuje na další podivnosti kolem Čapího hnízda: Ztracené dokumenty, předlužená firma...
Čapí hnízdo Andreje Babiše je v současné době asi nejskloňovanějším tématem. Server Forum24.cz se nyní zaměřil na to, že Čapí hnízdo podle jeho zjištění nemělo pozemky, bylo předlužené a ztratilo všechny dokumenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Vích (SPD) Polemika okolo Čapího hnízda určitě nenahrává pidistranám
Všichni máme možnost být svědky co se děje v právě probíhající okurkové sezóně okolo Čapího hnízda a Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka z hnutí ANO. Policie požádala sněmovnu o jejich vydání a zahájení trestního stíhání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Vyšetřování Čapího hnízda není ani nemůže být politický proces
Označit vyšetřování Čapího hnízda za politický proces je urážkou skutečných politických procesů z 50. let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zeman vyhrožuje, že zasáhne do Čapího hnízda? Špatně, píše Neff
Publicista Ondřej Neff se na Neviditelném psu tentokrát zaměřil na čtvrteční výstup prezidenta Miloše Zemana na TV Barrandov. Zde se vyjadřoval ke krokům státního zástupce Jaroslava Šarocha, jenž dohlíží na vyšetřování kauzy Čapí hnízdo a také k lynči, kterému nyní podle Jaromíra Soukupa čelí. Neff zdůrazňuje, že prezident neurčitě v reakci na moderátorovy výzvy, že by měl v této věci zakročit, naznačil, že do věci vyšetřování Čapího hnízda zasáhne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Komárek mluvil o vztahu vyšetřovatele Čapího hnízda s mafií. Proto jej poslankyně Malá chce vyslechnout
Bývalý detektiv Jiří Komárek, kterého si dnes pozval na své úterní jednání mandátový a imunitní výbor, mluvil podle poslankyně ANO Taťány Malé o vztahu policejního vyšetřovatele Čapího hnízda s mafií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Monika Babišová má prý veliký problém
Ekonomický publicista Miroslav Motejlek se na svém facebookovém profilu vyjádřil k aktuální situaci kolem Čapího hnízda Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Ministerstvo financí obdrželo zprávu OLAF ve věci Čapího hnízda
Ministerstvo financí ve středu 27.12.2017 obdrželo zásilku Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF), jejímž obsahem je závěrečná zpráva z šetření úřadu OLAF ve věci Čapího hnízda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Marušiak (TOP 09): Spor kolem "Čapáku"
Spor kolem Čapího hnízda se ustálil na dvou názorech. V první skupině politiků, např. v ČSSD jsou ti, kteří trvají na tom, že již prvoinstanční rozsudek, který by uznal vinu Babiše a spol., by znamenal opuštění funkce. Toto chtějí zakotvit v koaliční smlouvě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
„Serou Vás Vaše děti? Volte ANO a poserte jim celý život“. Přečtěte si, co všechno prováděli Babišovi odpůrci za zdmi Čapího hnízda
PŘEDVOLEBNÍ JÍZDA REPUBLIKOU Babiš za mřížemi, Babiš rdousící českou vlajku. Takové výjevy lze vidět na brožurce Bojkot, kterou včera antibabišovci rozdávali při spanilých jízdách okolo Čapího hnízda. Tam se totiž Andrej Babiš, šéf hnutí ANO, které je velkým favoritem pro nadcházející volby, včera ženil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist