Salvini a jeho Liga mimo novou italskou vládu. Panují obavy: Otevřou se brány migraci. Rozkazovat bude Brusel
Nová italská vláda bez Mattea Salviniho otevře brány migraci a bude poslouchat Brusel. To si myslí dva europoslanci Salviniho Ligy, Paolo Borchia a Mara Bizzoti v reakci na vývoj v Itálii. Tam místo očekávaných předčasných voleb vzniká nová vláda bez účasti protimigrační Ligy Mattea Salviniho, který byl ministrem vnitra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 17:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Novinky z předvolební Itálie. Strana současného premiéra cílí na imigranty, televize dělá z opozice fašistické čerty...
ROZHOVOR V neděli ráno se otevřou volební místnosti v Itálii. O atmosféře před volbami, ze kterých má mít Brusel velký strach, jsme hovořili s česko-italskou blogerkou Monikou Pilloni. Ta v kampani pomáhala hnutí Liga, nabízí ovšem komplexní vhled do předvolební situace. V zemi, kde doposud vládla probruselská levice, se dají očekávat významné změny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Novinky z předvolební Itálie. Strana současného premiéra loví hlasy mezi imigranty, televize dělá z opozice fašistické čerty...
ROZHOVOR V neděli ráno se otevřou volební místnosti v Itálii. O atmosféře před volbami, ze kterých má mít Brusel velký strach, jsme hovořili s česko-italskou blogerkou Monikou Pilloni. Ta v kampani pomáhala hnutí Liga, nabízí ovšem komplexní vhled do předvolební situace. V zemi, kde doposud vládla probruselská levice, se dají očekávat významné změny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Trump a premiér Itálie se shodli na migraci i přístupu k NATO
Donald Trump se setkal s Giuseppem Contem, italským premiérem, a vypadá to, že si oba lídři padli do oka. Trump pochválil italskou vládu za její přístup k migraci, Conte zase slíbil, že se bude snažit šířit poselství, které Trump poslal do NATO, o zvýšení financování. Informovala o tom agentura Reuters a server politico.eu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Chceme miliony, domáhají se migranti, které odmítla přijmout Itálie. Naštvaný Matteo Salvini jim vzkázal, co dostanou místo toho
K italským břehům připlula v loňském roce loď Diciotti s několika desítkami migrantů na palubě. Ministr vnitra Matteo Salvini je však dlouho odmítal vpustit na italskou půdu. Ustoupil až po deseti dnech. 41 migrantů teď Salviniho žaluje a žádá italský stát o náhradu škody. Salvini se jim však vysmál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Nedostal jsem z Ruska ani rubl! hřímal Salvini. Je tu obří skandál, který může položit vládu v Itálii
Italský ministr vnitra a vicepremiér Matteo Salvini, jehož strana Liga tvoří křehkou koalici s Hnutím pěti hvězd, se musí znovu zodpovídat z údajné spolupráce s Ruskem. Otazníky vůči možnému financování Ligy Ruskem vypluly na světlo po zveřejnění přepisu údajné nahrávky zpravodajského webu BuzzFeed News, na níž se jeho spolupracovníci měli domlouvat s ruskými investory na podpoře Ligy výměnou za zakázky s ropou pro italský ropný koncern Eni. „Nikdy jsem z Ruska nedostal ani jeden rubl, euro, dolar ani litr vodky,“ vymezuje se Salvini vůči jakýmkoli obviněním. Italské opoziční strany již vyzvaly k okamžitému prošetření situace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Naštvaný Matteo Salvini: Spiknutí! Je zde VIDEO
Italský ministr vnitra Matteo Salvini se pokusil vyvolat předčasné volby. Volební průzkumy naznačovaly, že by mohl předčasné volby drtivě vyhrát, takže toho chtěl využít. Jenže Hnutí 5 hvězd se rozhodlo jít jinou cestou a uzavřelo smlouvu o spolupráci s italskou sociální demokracií – Demokratickou stranou. Na předčasné volby tak nedojde. A rozzlobený Salvini natočil na toto téma video. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš bude mít problémy s čerpáním dotací. Brusel prý chystá novou právní úpravu
Vrátí-li se šéf hnutí ANO Andrej Babiš do vlády, jeho společnost Agrofert nedostane dotace. Brusel totiž podle všeho chystá zákon, který bude politiky nutit k razantnějšímu oddělení jejich soukromého byznysu od veřejné funkce. Píše to server iHNed.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Historický moment v boji proti migraci? Salvini se setkal s Rakušany, včetně spojence Okamury. A dohodli se
Matteo Salvini se dostal opět do křížku s Evropskou unií. Italský ministr vnitra pohrozil, že Itálie bude do společenství odvádět méně peněz. Znovu jde o migranty. Itálie žádá pomoc, společnou řeč nalezla s Rakouskem. To bude nyní Evropské unii půl roku předsedat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Matteo Salvini: Prostě zavřeme přístavy. Putin jedná v zájmu své země. A já tento týden...
Šéf Ligy severu a ministr vnitra v nové italské vládě Matteo Salvini opět rázně promluvil do debaty o migraci. Jeho požadavek opět příliš nepotěší ty, kteří se přiživují na migračním byznysu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist