Premiér Babiš s ministrem Havlíčkem ocenili zázemí firem v technoparku v Istanbulu
Zázemí pro začínající podnikatele i větší firmy a pro jejich spolupráci s vědci a inovátory dnes v istanbulském technologickém parku Teknokent ocenili premiér Andrej Babiš a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Park, který je v kampusu istanbulské technické univerzity, dnes oba politici navštívili spolu s českými podnikateli při své státní návštěvě Turecka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 20:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 09. 2019

Související články

Premiér Babiš: Sbíráme informace a navazujeme kontakty
Druhý pracovní den oficiální návštěvy Turecka strávila česká delegace vedená premiérem Andrejem Babišem v Istanbulu. Na programu byla především ekonomická témata, premiér Babiš i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček při jednáních s tureckou stranou podpořili zájmy českých firem na tureckém trhu. Členy vlády v Turecku doprovází početná podnikatelská delegace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka se sejde na bilanční schůzce s ministrem průmyslu
Premiér Bohuslav Sobotka se dnes sejde na bilanční schůzce s ministrem průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem (oba ČSSD). Havlíček nahradil v dubnu v úřadu Jana Mládka (ČSSD), který byl odvolán na konci února kvůli problémům se zákonem o elektronických komunikacích. Řízením ministerstva byl poté dočasně pověřen sám premiér.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Petra Štěpánová: Japonští investoři v České republice se zaměřují na větší byznys s vysokou přidanou hodnotou
Premiér ČR Bohuslava Sobotky ve dnech 27.6.-30.6.2017 vykoná spolu s ministrem průmyslu a obchodu Jiřím Havlíčkem, ministrem kultury Danielem Hermanem a podnikatelským doprovodem oficiální návštěvu Japonska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš odeslal na Hrad návrh jmenovat Zaorálka ministrem kultury
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes odeslal prezidentovi Miloši Zemanovi návrh na jmenování Lubomíra Zaorálka (ČSSD) ministrem kultury. Se Zaorálkem se předtím krátce setkal na Úřadu vlády a hovořili spolu o resortu kultury. Premiér to po 17:00 řekl Radiožurnálu v rozhovoru chvíli po setkání se Zaorálkem. Hrad už dnes oznámil, že prezident Zaorálka jmenuje ministrem kultury v úterý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Nová inovační strategie ČR zaujala v USA
Premiér Andrej Babiš, který je současně předsedou vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), v rámci návštěvy Spojených států amerických absolvoval společně s místopředsedou RVVI Karlem Havlíčkem řadu důležitých jednání, zaměřených rovněž na spolupráci v oblasti výzkumu a inovací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Naši záchranáři dělají skutečně maximum
Premiér Andrej Babiš navštívil v pátek 21. prosince důl ČSM ve Stronavě na Karvinsku, kde při výbuchu metanu zahynulo 13 horníků. Předseda vlády společně s polským premiérem Tadeuszem Morawieckim, který rovněž dorazil na místo důlního neštěstí, ocenili práci českých i polských záchranářů. Premiér přislíbil, že státní podnik OKD ve spolupráci s polskou stranou spravedlivě odškodní pozůstalé jak po českých, tak i po polských hornících.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Myslím, že bychom teď všichni ocenili, kdyby se pan Poche zachoval státotvorně
Komentář na facebookovém profilu ke jmenování Miroslava Pocheho
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Na energetiku máme se Spojenými státy podobný názor
Premiér Andrej Babiš jednal s americkým ministrem energetiky o jaderné energii i zemním plynu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Konečně máme jasnou inovační strategii
Česká republika se chce stát inovačním lídrem Evropy. Premiér Andrej Babiš, který je zároveň předsedou vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), představil společně s místopředsedou RVVI Karlem Havlíčkem v pondělí 18. února 2019 v Lichtenštejnském paláci Inovační strategii České republiky 2019-2030.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Cože? Pane Babiši, máte tam krysu. Někdo začal „zpívat“. A Erik Best...
Premiér Andrej Babiš (ANO) má podle všeho před sebou náročný podzim. Informoval o tom americký novinář píšící v Česku Erik Best na základě informací serveru E15.cz. Lidé z hnutí ANO podle všeho totiž hovoří o tom, že by bylo vhodnější, kdyby se předseda vlády stáhl do ústraní a v čele vlády se nechal vystřídat buď ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem, nebo šéfkou Ministerstva financí Alenou Schilleorvou (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist