ČEZ: INVEN CAPITAL investuje do německé firmy Zolar
INVEN CAPITAL, investiční fond Skupiny ČEZ hledající nadějné projekty na evropském trhu start-upů v oblasti nové energetiky, získal minoritní podíl v německé inovativní společnosti Zolar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

ČEZ skrze INVEN CAPITAL investuje do unikátního řešení, které propojuje datová centra a teplárenství
INVEN CAPITAL se stal akcionářem drážďanské společnosti Cloud & Heat Technologies, která přináší unikátní řešení využívající teplo ze serverů k vytápění a ohřevu vody pro komerční prostory. Díky tomuto řešení lze dosáhnout až o 50% nižších provozních nákladů data centra oproti konvenčnímu řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
ČEZ: INVEN CAPITAL je největším investorem v tado°, lídrovi chytrých termostatů
INVEN CAPITAL, Investiční fond Skupiny ČEZ investující do perspektivních technologických firem z oblasti nové energetiky, se stal největším podílníkem v německé společnosti tado°, lídrovi na evropském trhu chytrých termostatů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
ČEZ: 50 milionů eur pro fond Skupiny ČEZ Inven Capital
Evropská investiční banka (EIB) poskytne na společné investice 50 milionů eur českému fondu Inven Capital za účelem vytvoření společné investiční iniciativy na podporu růstu malých a středních podniků v sektoru čisté energie a inteligentních technologií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje těžbu lithia na Cínovci
Skupina Arca Capital koupila podíl ve společnosti European Metal Holdings, která plánuje prostřednictvím své dceřiné firmy Geomet těžbu lithia na Cínovci. Záměrem Arky je z pozice akcionáře dohlížet na realizaci celého projektu a zabránit neoprávněnému odvádění zisků a nestandardním finančním operacím, jako k tomu docházelo v OKD
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Nejvyšší správní soud přiznal odkladný účinek kasační stížnosti ČNB v případu WPB Capital
Nejvyšší správní soud vyhověl žádosti České národní banky o odklad účinku rozsudku Městského soudu v Praze v kauze WPB Capital, spořitelní družstvo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Německé firmy se bojí vyhrocené obchodní války
Zatímco v české ekonomice panuje optimistická nálada, v té německé opět narůstají obavy. Tolik sledovaný index Ifo v červnu opět poklesl a vrátil se na úrovně, kde byl naposledy na začátku loňského roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Angela Merkelová je v Číně. Usiluje o co největší obchodní sblížení
O setkání německé kancléřky Angely Merkelové s čínským premiérem informuje server CasopisArgument.cz. Merkelová podle serveru požaduje lepší přístup na trh pro německé firmy. A nevadí jí ani to, že Čína bude v Německu více investovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Skupina Arca Capital získala byty v pražské Písnici
Skupina Arca Capital získala bytový fond v městské části Praha-Písnice za tržní cenu a zaplatí částku 1,305 miliardy korun za celkem 739 bytů, což odpovídá ceně 1 765 900 korun za jeden byt. Z 80 % jsou však tyto byty zatížené břemenem dlouhodobých nájemních vztahů a z toho důvodu se jedná o investici na hranici tržních výnosů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
ČNB podala kasační stížnost proti rozhodnutí soudu ve věci odejmutí licence WPB Capital
Česká národní banka podala k Nejvyššímu správnímu soudu kasační stížnost proti rozsudku Městského soudu v Praze, který ruší její rozhodnutí o odejmutí licence družstevní záložně WPB Capital.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Knot (TOP 09): Kraj investuje ve Vimperku do kruhové křižovatky
Jihočeský kraj investuje ve Vimperku do kruhové křižovatky mezi ulicemi 1. máje, Sušická a Sklářská 19,5 milionu. Přispěje ke zvýšení bezpečnosti chodců
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist