Pražský dopravní podnik zastavil 124 exekucí dětí
Pražský dopravní podnik (DPP) zastavil 124 exekucí dětí do 15 let. Dalších 40 jich ještě zbývá podniku vyřešit. Novinářům to dnes řekla pražská radní Hana Marvanová (za STAN), napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 09. 2019

Související články

Už je to tu zas. Dopravní podnik Prahy nakoupil za stovky tisíc modely metra. Prý jako dárek
Pražský dopravník podnik si nakoupil pera Parker za 211.533 korun. 101.359 korun dal pražský dopravní podnik za hrnky a propisky. Pražský dopravní podnik dal za reklamní tašky 431 250 korun bez DPH. Má na nich logo. To jsou tři titulky materiálů, které v minulosti publikovaly ParlamentníListy.cz. Příběh byl pokaždé stejný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Soud projedná žalobu na pražský dopravní podnik kvůli opencard
Soud dnes začne projednávat žalobu na pražský dopravní podnik, která požaduje zaplacení 43 milionů korun v souvislosti s užíváním karty opencard. Na straně žalobce stojí právní nástupce firmy eMoneyServices (EMS), společnost Castlebar Invest. Soud poskytl před dvěma lety stranám sporu prostor k uzavření smíru, k tomu ale nedošlo, připomíná ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Pražský Dopravní podnik svěřil vymáhání pokut advokátovi, který už dříve vymohl z lidí miliardy
Dopravní podnik si bez soutěže najal na vymáhání pohledávek čtyři právníky. Mezi nimi i Romana Ambrože, dvorního advokáta a přítele prezidentova kancléře Vratislava Mynáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Pražský dopravní podnik hledá nového dodavatele elektronických jízdenek
Na zajištění a provozování systému elektronických jízdenek dnes Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) vypsal veřejnou zakázku. Dosavadní smlouva se společností GLOBDATA a. s., která služby SMS jízdenek DPP poskytuje od roku 2008, vyprší k 31. 12. 2019.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup si v Kauzách posvítí na Pražský dopravní podnik i Metrostav
O čem budou dnešní Kauzy? Minule podal generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup hned po natáčení trestní oznámení na Zdeňka Bakalu, který ho rozčílil v kauze ukradených bytů OKD. A tentokrát si moderátor posvítí na Metrostav a především na Pražský dopravní podnik, který chystá lumpárnu takových rozměrů, kterou si zde snad zatím nikdo nedovolil. Ve hře jsou desítky miliard korun a spousta pozemků v Praze. Dívejte se už dnes ve 21:25 na premiéru pořadu v TV Barrandov!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Prestižní vítězství: Pražský dopravní podnik je nejtransparentnější městskou společností zemí V4
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) je v žebříčku transparentnosti nejlépe hodnocenou firmou z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska. Porazil tak dalších 35 velkých městských obchodních společností zemí Visegrádské čtyřky. Vyplývá to z údajů občanského sdružení Oživení, které žebříček sestavilo v rámci protikorupčních opatření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Brněnský dopravní podnik je nejhorší a nejdražší - cestující kolabují vedrem
Dopravní podnik města Brna způsobuje kolapsy svých platících cestujících ve svých vozech bez klimatizace za 40°C veder a spoje na sebe nenavazují. Jde o nejhorší dopravní podnik v EU a nikdo s tím nic nedělá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pražský dopravní podnik si nechal analyzovat technologie Wi-Fi. Dá za to přes 1,7 milionu
Dopravní podnik, o kterém se hovořilo především v souvislosti s právníkem a přítelem Jaroslava Faltýnka Květoslavem Hlínou, se rozhodl jít kupředu. Od firmy Nowire CZ si nechal vypracovat "analýzu koncepce datové komunikace technologie Wi-Fi". Podpisem ředitele DPP Gillara a místopředsedy představenstva Ladislava Urbánka se pak "poradce" bude moci těšit na sumu 1.440.000 korun bez DPH.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pražský dopravní podnik odsoudil násilí fanoušků Sigmy. Akorát že o devět dnů později
Dopravní podnik Prahy (DPP) jednoznačně odsuzuje rasistický útok skupiny fotbalových fanoušků Sigmy Olomouc v tramvaji pražské MHD ze soboty 4. listopadu 2017. To stojí v tiskové zprávě, kterou obdržely rovněž ParlamentníListy.cz. Dodejme, že tiskovka přišla 13. listopadu, o devět dnů po incidentu samotném.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Dopravní podnik vymáhá pokutu po malém dítěti a neřekne to rodičům? Nemravnost, to musí skončit, zaznělo v rozhlase
Je nemravné vymáhat dluhy po dětech, nebo je to v pořádku? Je správné, když dopravní podnik vymáhá dluh po devítiletém dítěti za jízdu načerno, aniž by informoval rodiče? Je v pořádku, když dítě začíná v osmnácti letech svůj dospělý život s exekucí na krku? V pořadu Názory bez cenzury otevřel moderátor Josef Kluge ožehavé téma. A dočkal se těchto odpovědí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist