Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.064x, což odpovídá cca 107.697-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Petr Štěpánek: Válka o brexit aneb Evropská unie jako žalář národů
Bývalá britská premiérka Theresa Mayová vyjednala s Bruselem dohodu o odchodu Velké Británie z Evropské unie, která ovšem v britském parlamentu třikrát neprošla. Mayová padla, nastoupil Boris Johnson.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2019 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 10. 09. 2019

Související články

Babiš, Fiala, Piráti. Všichni se budou dneska večer chlubit, že vyhráli, hádá Petr Štěpánek
Dnes hodinu před půlnocí by měly být zveřejněny výsledky letošních voleb českých europoslanců. Jak asi dopadnou? Bývalý člen ODS Petr Štěpánek na sociální síti Facebook predikuje, že nás čeká večer samých vítězů. A to právě proto, že žádný jasný vítěz nebude, protože největším poraženým bude samotná Evropská unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Konference ENF v Praze aneb Unie evropských národů!
Hnutí SPD bylo hrdým pořadatelem mezinárodní konference ENF – Evropa národů a svobody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Další propagandistická masáž ČT. Dříve Moskva, dneska Brusel, píše znechucený Petr Štěpánek
Hudebník a spisovatel Petr Štěpánek je šokován z toho, jakou hnusárnu udělala Česká televize. Místo neutrální informace nám prý dopředu podsouvá, co si máme myslet. Svým titulkem „Velká Británie má možnost složit prostřednictvím druhého referenda reparát“, který hlásala po celý den ČT24, prý masíruje diváky tím, že brexit je něco špatného. „Reparát je ale opravná zkouška, když se něco nepovedlo,“ dodává Štěpánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zálom (Svobodní): Macron je výhrou pro Evropskou unii, prohrou pro Evropu
S Emmanuelem Macronem a jeho snahou opatřit evropský žalář národů jen dalšími, pevnějšími okovy tak jen přibyl další důvod, proč ve vystoupení z Evropské unie spatřovat jeden z hlavních politických cílů pro nejbližší budoucnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Čeho se bojí ČT? Petr Štěpánek opět udeřil: Každý, kdo má mozek v hlavě, ví...
ROZHOVOR Evropská unie má podle hudebníka a spisovatele Petra Štěpánka dvojí metr: „Polsko, Maďarsko vadí, a když v Katalánsku španělská policie mlátí vlastní občany, tak Evropská unie mlčí,“ řekl a označil kroky Bruselu za naprosto hanebné. Když podle něj v některé zemi referendum o nevystoupení nevyjde tak, jak by si evropské elity přály, bude se opakovat, dokud voliči neodhlasují v uvozovkách správně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Nová unie podle německé vize?
Sobotní vydání německého listu "Süddeutsche Zeitung" v souvislosti se summitem v Salcburku v komentáři píše, že unie se ani o krok nepřiblížila řešení unijních problémů jako je Brexit nebo migrace. Podle autora komentáře Stefana Ulricha by Evropská unie měla zvážit fungování s menším počtem členů a podle německé vize integrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Historik Krystlík řádil před kamerou: Rakouský žalář národů je blud. Kdyby Češi nechtěli svůj stát, nejspíš by nebyla druhá světová válka
„Kdyby si Češi mermomocí nepřáli vlastní samostatný stát nezávislý na Rakousku-Uhersku, což je vina buditelů národa od Jungmanna, Palackého po Masaryka, tak by pravděpodobně nebyla druhá světová válka. Mezi Ruskem, tedy Sovětským svazem, a Francií s Německem by bylo Rakousko-Uhersko jako mnohonárodnostní stát,“ konstatoval v Debatním klubu publicista Tomáš Krystlík. Ten vysvětloval i další třaskavě znějící záležitost. „V porovnání s Rakouským císařstvím měly české země v protektorátu větší míru autonomie než v Rakousku-Uhersku. To je strašná věc, když to řeknete, tak všichni nadskočí. Ale je to tak,“ sdělil a upozornil, co všechno zavedl v protektorátu Heydrich po svém příchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Michek: Nereformovatelná Evropská unie
Evropská unie je nereformovatelná prohlásil Václav Klaus mladší v rozhovoru pro deník Právo (30. 11. 2017). Přitom oficiální stanovisko ODS zní, že EU je nutné reformovat!?!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Štěpánek: Veřejná služba? Ne, propaganda
Rád bych touto cestou upozornil popletené redaktory České televize, že Evropská unie opravdu, ale opravdu není totéž co Evropa. V Událostech, komentářích to opět zaměňovali bruselský zpravodaj Lukáš Dolanský i jeho berlínský kolega Martin Jonáš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist