Academic School se otevře veřejnosti
Uherskohradišťská pobočka Academic School plánuje velkou modernizaci a rozšíření svých stávajících prostor. Vedení školy totiž chce dětem neustále poskytovat vysoce moderní zázemí a nároky na něj neustále stoupají. Kromě toho se chce více otevřít veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 14:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Předškoláci z ACADEMIC SCHOOL mají vlastní olympiádu!
Poslední dva týdny zněly v mateřské škole Academic School slova písně ,,Když nemůžeš, tak přidej víc....´´. Tento slogan se totiž stal pomyslnou hymnou dětské zimní olympiády, do které se zapojily asi tři desítky dětí ve věku od dvou do šesti let, navštěvujících právě Academic School v Mařaticích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Academic school pořádá den otevřených dveří. Děti si mohou vyzkoušet školu nanečisto
Nový výchovně vzdělávací institut – ACADEMIC SCHOOL – zve všechny zájemce na Den otevřených dveří. Rodiče i s dětmi mohou navštívit zlínskou pobočku ACADEMIC SCHOOL v úterý, 26. 9. 2017, kdy proběhne také slavnostní otevření školy. Organizátoři se navíc snažili vyjít vstříc co největšímu množství lidí, proto je možné školu navštívit již od sedmé hodiny ranní až do 17. hodiny, a to na adrese náměstí T. G. Masaryka 1279.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Žáci Academic School odstartovali jaro projektovým dnem o Velikonocích
Projektový den nazvaný Velikonoce se konal v závěru uplynulého týdne v základní škole Academic School v Uherském Hradišti. Pro děti bylo připraveno několik stanovišť, věnovaných jednomu z největších křesťanských svátků v roce. Během dopoledne za nimi navíc zavítal také senátor Ivo Valenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Academic School uspořádala dětskou vědeckou konferenci s rekordní účastí mladých vědců
Academic School, Mateřská škola a základní škola, dnes pořádala v Uherském Hradišti již šestý ročník Dětské vědecké konference. Své příspěvky a výsledky bádání na ní představila téměř stovka žáků základních škol a gymnázií celého Zlínského kraje. Šlo o rekordní počet účastníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
ACADEMIC SCHOOL přivítala veřejnost. Den otevřených dveří sklidil velký ohlas
Nedělní den patřil v nově otevřené, zlínské pobočce ACADEMIC SCHOOL, Dni otevřených dveří. Během celého dne si možnost návštěvy školy nenechala ujít více než stovka zájemců. Mezi nimi byly desítky studentů pedagogické školy, kteří by zde v budoucnu rádi našli uplatnění, ale také rodiče s dětmi, které se do prostor školy přišly podívat a vyzkoušely si školu či předškolní centrum nanečisto.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Stop inkluzi! Senátor Valenta ve svém kraji rozjíždí prestižní školu. A toto vše má v plánu
REPORTÁŽ „Proč děláte školy privátní? Jiná cesta není.“ Senátor Ivo Valenta před novináři vysvětlil, z jakého důvodu se rozhodl spolupracovat s uherskohradišťskou školou a spustí od září Academic School. „Politicky jsme se snažili některé regulační hrůzy, které se valí na české školství, zastavit. Nedařilo se nám,“ podotkl. V českém školství mu vadí nejen inkluze, ale také skutečnost, že chybějí zahraniční lektoři. Ve Zlíně a Uherském Hradišti otevřou první třídy Academic School s česko-anglickým vzděláváním už v září.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
DPP již tradičně otevře své brány veřejnosti
V sobotu 16. září 2017 otevře Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) své brány veřejnosti, tentokrát pod heslem „Nahlédněte nám pod kola“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Benešova vila se otevře veřejnosti o víkendu
O víkendu 24. a 25. června otevře Benešova vila v Sezimově Ústí své brány veřejnosti. Její jedinečné interiéry i zahradu si budou moci návštěvníci prohlédnout každý poslední víkend v měsíci až do konce října.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Uzavřený zámek Veleslavín se výjimečně otevře veřejnosti
Areál barokního zámku v pražském Veleslavíně, který dlouhodobě chátrá, se na několik hodin otevře veřejnosti. Brány parku a zámku se otevřou v rámci Dne architektury, a to 2. října 2019. O zpřístupnění a veřejném využití areálu, jehož historie je spjatá například s Tomášem Garriquem Masarykem, dlouhodobě usiluje veleslavínský spolek Hradní potok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2019 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist