Válková (ANO): Jsme opravdu stejně dobré jako muži, proto potřebujeme Istanbulskou úmluvu
Projev na 34. schůzi Poslanecké sněmovny 11. září k Vládnímu návrhu zákona o výběru osob do řídících a dozorčích orgánů právnických osob s majetkovou účastí státu (nominační zákon) /sněmovní tisk 220/ - druhé čtení
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 22:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 09. 2019

Související články

Kubalčík (KONS): Je třeba odmítnout Istanbulskou úmluvu
Konzervativní strana tímto vyzývá poslankyně a poslance, senátorky a senátory, aby odmítli ratifikovat Úmluvu Rady Evropy o prevenci proti násilí a domácímu násilí (aka Istanbulská úmluva).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Homosexuální, nebo heterosexuální rodiče? To je jedno. Istanbulskou úmluvu potřebujeme, říká Maxová od Babiše
Moderátorka internetové televize XTV Jana Bobošíková v neděli odpoledne přivítala před kamerami poslankyni hnutí ANO Radku Maxovou. Bobošíková ji představila jako ženu, která bojuje za manželství pro homosexuály a prosazuje ratifikaci Istanbulské úmluvy, a bývalou ředitelku kontroly kvality v Kosteleckých uzeninách. Dáma se jasně vymezila proti Evropské unii a popsala, proč by vztah dvou homosexuálů postavila na roveň manželství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Máme ve znaku karfiol. Řešíme Istanbulskou úmluvu, a ne pana Nováka. Hovořili jsme na sjezdu ČSSD s Haškem a Foldynou
„ČSSD je stejná strana jako loni, jen bez Bohuslava Sobotky,“ prohlásil dosavadní místopředseda sociálních demokratů Jaroslav Foldyna na sjezdu strany v Hradci Králové. Pro ParlamentníListy.cz řekl, že od minulého roku nedošlo k žádným potřebným změnám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Abychom mohli ratifikovat Istanbulskou úmluvu, tak musíme poupravit trestní zákoník
Projev na 56. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 4. 2017
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Golasowská (KDU-ČSL): Domácí násilí musí řešit politici s odborníky
Istanbulská úmluva a řešení domácího násilí - taková byla témata kulatého stolu, který se uskutečnil v pátek 11. května v Poslanecké sněmovně. I přesto, že účastníci zastávali na Istanbulskou úmluvu (Úmluvu Rady Evropy o prevenci a boji proti násilí na ženách a domácímu násilí) a její ratifikaci rozdílné názory, na jednom se shodli - problematika domácího násilí si zaslouží větší pozornost nejen u neziskového sektoru, ale především u státu, politiků i odborníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Račok: Neberme dětem jejich svět
Když jsem si přečetl tento článek autora pod názvem oslavující a obhajující Istanbulskou úmluvu: „Členka SPD i šiřitelka fake news. Kdo je žena, která varuje zákonodárce před úmluvou“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Istanbulskou úmluvu nesmíme schválit. Sedmnáct zásadních důvodů od poslance Kobzy
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Použití utajené nahrávky indisponovaného syna považuji za projev neuvěřitelné novinářské špíny. Koneckonců, metody paní Slonkové nikdy neoplývaly etikou. Nejsem si jist svojí umírněnou reakcí, kdyby se něco podobného stalo mně a mým dětem,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec SPD Jiří Kobza, místopředseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny. „Hnutí SPD této vládě důvěru nedalo ani při prvním schvalování 11. 7. 2018. Nevidím důvod, proč bychom měli podpořit vládu s účastí ČSSD, která je prounijní, podporuje migraci, Istanbulskou smlouvu a další ultralevicové směřování nadnárodní Evropy, se kterým se SPD jako vlastenecké hnutí nemůže ztotožnit,“ vysvětluje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Fico promluvil: Teď začíná boj o Slovensko. Istanbulskou úmluvu jsme pohřbili!
Předseda slovenské nejsilnější vládní strany SMER - sociální demokracie po zvolení Zuzany Čaputové prezidentkou obrazně volá do zbraně. Na Slovensku se podle jeho názoru rozhořel boj mezi liberály šířícími nebezpečné socialistické experimenty na jedné straně a mezi tradičními sociálními demokraty, kteří hájí klasické sociální hodnoty, sociální stát a vůbec všechny hodnoty, na nichž Slovensko dlouho stálo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Kolem přijímání Istanbulské úmluvy se v ČR dějí neuvěřitelné věci. Zastánci maří diskusi, jak to jenom jde. Europoslanec Zdechovský vydává mrazivé svědectví
Právníci po celé Evropě kritizují Istanbulskou úmluvu, ale v České republice se o tom mlčí, konstatuje europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) na blogu iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Žaloudík (ČSSD): Tzv. protikuřácký zákon má svou symboliku
Historických událostí si má člověk užívat. Stejně tak jsem si užíval před šesti lety, když jsme po osmi letech diskusí, asi jako 171. nebo 172. stát světa ratifikovali úmluvu o tabáku, což bylo pouhé konstatování, že kouření není přirozený proces, protože příroda by jinak vybavila člověka k močovodu a žlučovodu ještě „kouřovodem“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist