Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.991x, což odpovídá cca 103.888-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Ve sněmovně se řešilo hospodaření ČT: Někteří poslanci neskrývali šok. Podivné zakázky za miliony, a členové Rady nic nevěděli
Generální ředitel České televize Petr Dvořák a členové Rady ČT dnes během několikahodinového jednání obhajovali v Poslanecké sněmovně činnost a hospodaření ČT. Během jednání měla ve Sněmovně podle zúčastněných panovat bouřlivá atmosféra. „Jsem šokován, že tam byly otázky na konkrétní firmy, kde je spoluvlastníkem pan ředitel, a zakázky v řádu milionů korun. Rada nic nevěděla, nebyla schopna odpovědět,“ ohodnotil schůzi poslanec za ČSSD Jaroslav Foldyna. Výroční zprávy se v Poslanecké sněmovně mají projednávat již 17. října. Pokud však k jednání nedojde, tak je opozice připravena svolat mimořádnou schůzi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 21:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Bordel v ČT? Je jasno. Nahrávka, na kterou se čekalo. „Lidé ČT věří a mají ji rádi,“ padlo na ní
V Poslanecké sněmovně se v týdnu konal seminář k financování České televize. Za zavřenými dveřmi se z iniciativy ředitele ČT Petra Dvořáka celkem čtyři hodiny rozebíraly podrobnosti z činnosti a hospodaření veřejnoprávní televize a rovněž z Rady ČT, která má televizi jménem občanů kontrolovat, ačkoliv někteří poslanci vyjádřili o způsobu, jakým to provádí, dost zásadní pochybnosti. ParlamentníListy.cz získaly nahrávku celého semináře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jančura investuje miliony, aby před lidmi pošpinil vybrané poslance. Ti lidé chrání zlodějny, vzkazuje
Podnikatel Radim Jančura se rozhodl pořádně přitopit řadě poslanců. Chystá totiž kampaň za miliony korun, a to kvůli sporu ohledně novely zákona o registru smluv. Někteří poslanci v té souvislosti hovořili dokonce o vydírání. Píše to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Alena Vitásková: Někteří členové Rady ERÚ porušují zákony? Co na to orgány činné v trestním řízení?
Energetický zákon jednoznačně určuje povinnosti členů Rady ERÚ. Pravděpodobně dlouhodobě jsou tyto povinnosti zanedbávány a tím je zákon porušován. Nelze si jinak vysvětlit chaos na ERÚ v posledním více než roce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Bordel a korupce. Otřesné svědectví o poměrech v české armádě
Armádní expert Jaroslav Štefec se na svém facebookovém profilu rozpomněl na období let 2009 a 2010, kdy jako zaměstnanec ministerstva obrany a člen týmu tehdejšího ministra Alexandra Vondry (ODS) vedl skupinu vyšetřující „podivné“ vojenské zakázky z minulých let. „Vyšetřování nás přivedlo mimo jiné k zásadním ‚podivnostem‘ hospodaření Vojenského zpravodajství,“ řekl mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Deník se podíval, jak poslanci pracují. Někteří se podle všeho nepřetrhnou
MF Dnes se podívala na to, jak někteří poslanci pracují. Mnozí poslanci ANO o sobě sice tvrdili, že nejsou jako klasičtí politici a makají, jenže informace deníku ukazují trochu něco jiného. S „makáním“ to někdy není až tak horké.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Libeňský most nebo spadlá lávka vyvolaly změny. Pražské TSK zažije stínání hlav. Někteří členové kvůli tomu nechtějí přijít na jednání dozorčí rady
Od dvou na sobě nezávislých zdrojů mají ParlamentníListy.cz přesvědčivé informace o tom, jaké změny během pátku dozná Technická správa komunikací našeho hlavního města. Dle těchto zjištění budou odvolání nejméně dva členové představenstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ministry už ve sněmovně neuvidíte, varuje před zaváděním novinky právník Kysela
Podle hlasů ze sněmovny je většina pro to, aby premiér a další členové vlády, kteří jsou i poslanci, měli náhradníky.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 8.10.2019 v 11:36, zobrazit podobné
Dublin IV ve sněmovně: Potopí to celou Evropu! varoval Okamura. Ale TOP 09 a Piráti to viděli jinak
Na dnešek si Sněmovna dodala do svého plánu schůze diskusi o změně azylové politiky EU a o revizi tzv. dublinského protokolu, který se nazývá Dublin IV. S iniciativou zařadit tento bod přišlo hnutí SPD Tomia Okamury. Podle Okamury návrh reformy totiž vede k omezení suverenity členských států EU. Na začátku jednání ovšem někteří poslanci vůbec nevěděli o jakém materiálu to mají vlastně jednat. „Jde o materiál z Evropského parlamentu, nebo z Evropské komise?“ tázali se například. Podle toho také vypadaly jejich debaty. „Víte vůbec, že odmítáte Dublin jako celek, kde je vracení migrantů rychlejší?“ otázal se pak poslanců z SPD jeden z diskutujících.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Honzovi Čižinskému prý smrdí... Prahou se šíří informace o velmi podivné zakázce v Kongresovém centru
Třaskavé podezření ze zmanipulování veřejné zakázky má na krku Kongresové centrum Praha (KCP). Na pochybný tendr, ve kterém mohlo dojít ke zvýhodnění dvou účastníků řízení, upozornila soukromá firma. Ta byla za podivných okolností o možnost účastnit se zakázky připravena. Nyní si na postup Kongresového centra stěžuje a požaduje zrušení tendru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist