Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.431x, což odpovídá cca 126.846-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Dusno na ČT: Bakala a OKD. Písařovicová si vyslechla své. Z Ostravy
Včerejší Události komentáře patřily hlavně závěrům sněmovní vyšetřovací komise, která vyšetřovala postup při privatizaci důlní společnosti OKD. Do studia přišli Lukáš Černohorský, šéf komise za Piráty a Josef Hájek, taktéž člen komise za ANO. Mluvilo se o tom, jakou zodpovědnost nese bývalý premiér Sobotka a bývalý ministr Urban. Josef Hájek, před vstupem do politiky horník a technik, dostal od Daniely Písařovicové otázku, zda už v roce 2004 věděl, že cena za OKD je špatná. "Paní redaktorko, je vidět, že jste v životě nefárala..." začal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 11:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Nečas? Slušný. Ale Kalousek... Písařovicová v ČT jen koukala a hádala se s političkou ANO
Moderátorka Daniela Písařovicová přivítala ve studiu Událostí, komentářů České televize místopředsedkyni ANO Jaroslavu Pokornou Jermanovou a místopředsedu ODS Miloše Vystrčila. Bavili se spolu o špercích pro Janu Nečasovou, dříve Nagyovou. Pokorná se pořádně rozjela. Písařovicová jí vstupovala do řeči a v těch chvílích ve studiu houstla atmosféra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zm*d Bakala, odpálil nálož v přímém přenosu Zeman. A Bakala přestal mlčet. Právě se ozval
Prezident Miloš Zeman svým pondělním vystoupením opět rozčeřil společenské vody. Již tradičně neváhal použít v živém vysílání veřejnoprávního rozhlasu vulgarismus a označil miliardáře Zdeňka Bakalu za „zm*da“. Ale Bakala si to nenechal líbit a zareagoval...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
ČT v ohrožení? Písařovicová otevřeně o tom i Moravcovi
Z vyslýchající se stala vyslýchaná. Daniela Písařovicová z ČT zavítala do Osobnosti Plus na Českém rozhlase. Uvedla, že si na rozdíl od Václava Moravce nemyslí, že člověk nemůže chodit k volbám, aby byl jako moderátor nestranný. Došlo i na otázky ohledně ohrožení ČT. „Připadá mi, že může být Česká televize do budoucna ohrožena, ale v tuto chvíli to tak nevímám,“ řekla k tomu moderátorka Událostí, komentářů. Ohrožení podle ní pochází od těch, kdo křičí o neobjektivitě ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Sněmovní komise k privatizaci OKD vyslechla Paroubka
Sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci těžební společnosti OKD dnes vyslechla někdejšího premiéra za ČSSD Jiřího Paroubka, jenž byl v době prodeje minoritního podílu firmy ministrem pro místní rozvoj. Paroubek ČTK a České televizi řekl, že hovořil zejména o vazbách, které se vytvořily mezi finančníkem Zdeňkem Bakalou a některými vrcholnými politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Jiří Jírovec: Jak politici ojebávají společnost
Velký ojebátor, ministerský předseda Sobotka, má na triku použití poslaneckých náhrad na nákup bytu. Má podíl na prodeji OKD a zašantročení bytů, které Bakala dostal přídavkem. Podle medií vytáhl Bakala se svými společníky z OKD několik desítek miliard korun na dividendách. Tedy z čistého zisku. To znamená, že cena, za kterou Bakala OKD koupil, byla katastrofálně podhodnocená.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Neutíkám, vzkázal Zdeněk Bakala
Miliardář Zdeněk Bakala o sobě dal po krátké době opět vědět. Poté, co prodal komplex budov Forum Karlín, po svých mediálních zástupcích vzkázal, že z České republiky rozhodně neutíká. Bakala totiž prodal luxusní komplex, ve kterém sídlí jeho mediální dům Economia. Rozhodně ale prý nemíní český trh vyklidit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Paroubek: Zbohatnutí a la Bakala
Z. Bakala, zkrachovalý uhlobaron, bývalý spolumajitel kamenouhelných dolů OKD, nehodlá přistoupit na požadavek insolvenčního správce OKD Lee Loudy, který se dožaduje úhrady 12 mld. korun po Z. Bakalovi, P. Kadasovi a jejich firmách. Tím důvodem, proč se Louda, coby insolvenční správce, dožaduje zmíněné částky 12 mld. Kč, je to, že Bakala a spol. si v letech 2011 a 2012 vyplatili tuto částku jako dividendy. A to aniž by vytvářeli v OKD potřebný zisk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Sněmovní komise k OKD vyslechla europoslance Evžena Tošenovského
Sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci těžební společnosti OKD dnes vyslechla europoslance a bývalého hejtmana Moravskoslezského kraje Evžena Tošenovského (ODS). ČTK to po dnešním jednání řekl předseda komise Lukáš Černohorský (Piráti). Tošenovský působil během minulého desetiletí několik let v dozorčí radě OKD, byl i jejím místopředsedou. Opustil ji po zvolení europoslancem v roce 2009.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Paroubek: Bakala neuspěl u Ústavního soudu
Z. Bakala vydělal velký ranec na státu, resp. na koupi minoritního podílu OKD od státu a jeho exploataci...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Mluvčí Zdeňka Bakaly: Není pravda, že Zdeněk Bakala zvažuje právní kroky vůči hlavě státu
Reakce na článek v PL s názvem „Neutíkám, vzkázal Zdeněk Bakala“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist