nejlepší články ze dne: 24. 02. 2020

Související články

Zaorálek v ČT kroutil hlavou, co se to děje v Británii. Schytala to Mayová, Johnson i další
Ani osm různých možností nestačilo britským poslancům k tomu, aby si vybrali, jak odejít z Evropské unie. Proto se znovu nabízí možnost schválení odchodové dohody, kterou s Unií dojednala Theresa Mayová. Ani to, jak se zdá, poslanci zatím nechtějí. Moderátor Daniel Takáč si tentokrát do pořadu Interview na ČT24 přizval předsedu zahraničního výboru a někdejšího ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka (ČSSD), aby se jej zeptal, proč se britská politika dostala tam, kde je, a kdy podle něj Velká Británie přestane být součástí EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Tohle mi hlava nebere, kroutil Vondráček hlavou nad nejnovějším počinem „chvilkařů“. Zato Marek Benda se chytl
„Tohle už mi hlava nebere.“ Předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček v České televizi kroutil hlavou nad výroky příznivců spolku Milion chvilek. Poslanec Marek Benda (ODS) naproti tomu šil do prezidenta. Ten prý jen provokuje a snaží se odvádět pozornost od podstatných otázek. A média a politici se do této Zemanovy pasti nejednou chytili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Další německé drama: Muž se sekerou řádil na nádraží
Německý Düsseldorf prožil chvíle hrůzy. Na jednom ze zdejších nádraží řádil muž se sekerou. Šlo o další teroristický útok?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Další německé drama: Muž se sekerou řádil na nádraží. Objevilo se VIDEO
Německý Düsseldorf prožil chvíle hrůzy. Na jednom ze zdejších nádraží řádil muž se sekerou. Šlo o další teroristický útok?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist