nejlepší články ze dne: 13. 01. 2021

Související články

Hlupáci z ČSSD, ten vám vytřel zrak. A teď vás spláchne. Já mu vlastně fandím. Zákulisní zpověď „socdemáka“ na téma Andrej Babiš a na co se už zapomnělo
Bez kontaktů s politiky a jejich pomoci by nikdy nebyl Andrej Babiš takovým velkopodnikatelem, jakým je, říká bývalý sociální demokrat, který působil léta ve vysoké politice. „Myslím, že sám vstoupil do politiky, protože ho politici podvedli,“ prohlásil se smíchem. A svým svědectvím dává za pravdu Babišovi, když tvrdí, že si ho politici sami vyrobili. „Jenže ho podcenili a on jim vytřel zrak,“ konstatuje někdejší poslanec ČSSD, který zná dobře situaci na politické scéně, ale nechce, aby jeho jméno bylo zveřejněno, protože si při svém vzpomínání na dobu, kdy sám figuroval v nejvyšších patrech politiky, nebere servítky ani vůči své bývalé straně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
To je mazák, ten Zeman! Prezident vytřel zrak i těm, co ho nemusí. Zde je celá pravda. No a dnes...
Prezident Miloš Zeman včera poprvé připustil, že sice dá druhý pokus sestavit vládu Andreji Babišovi (ANO), ale bude po něm chtít 101 podpisů poslanců. Babiše tím překvapil, neřekl to totiž při svém hlavním projevu ve Sněmovně, ale až při odchodu. A učinil tak den před tím, než má Babiš sdělit, koho podpoří v prezidentských volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Nemáme se líp, nastoupil Bartoš na premiéra. A pak jej varoval před božími mlýny
Předseda Pirátů Ivan Bartoš na dnešní schůzi Poslanecké sněmovny zopakoval důvody, proč bylo vyvoláno hlasování o důvěře Babišově vládě. Mluvil o premiérově střetu zájmů, trestním stíhání a také o špatných politických rozhodnutích celé vlády. „Nemáme se líp,“ zopakoval několikrát Ivan Bartoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Bartoš: Piráti vládě důvěru nedají
Předseda Pirátů Ivan Bartoš dnes na tiskové konferenci před mimořádnou schůzí Sněmovny uvedl důvody, proč se Piráti chystají hlasovat pro vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš je proti paktu o migraci. Zde jsou tři důvody, proč by prý měl změnit názor
Globální pakt OSN o migraci je v poslední době stále častěji podrobován kritice. Spojené státy i Maďarsko už se rozhodly od této úmluvy odstoupit. S vysokou pravděpodobností se k témuž kroku chystá i český předseda vlády Andrej Babiš (ANO). Experti světového ekonomického fóra však nabídli všem státům světa tři důvody, proč by měly své případné odmítnutí ještě zvážit a nakonec dohodu přece jen přijmout.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Vám ty otázky psal Okamura, řekl Ivan Bartoš, když ho Bobošíková tepala: Co ta Antifa? Uprchlíci, vítejte? Nemocný Zeman, a co Schwarzenberg?
Předseda Pirátů Ivan Bartoš zavítal do internetové televize XTV. Zpovídala ho tu bývalá česká europoslankyně Jana Bobošíková. A ani trochu ho nešetřila. Připomněla Bartošovi jeho dva roky staré zvolání „náckové táhněte, uprchlíci vítejte“. Ptala se také, proč mu u prezidenta Miloše Zemana vadí, že je starý a nemocný, zatímco u staršího Karla Schwarzenberga (TOP 09) mu to nevadí. Podobných ostrých dotazů padla celá řada.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Fiala se pustil do Bartoše. Antifa, Antifa
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2020 v 18:35, zobrazit podobné
Šlechtová odvolala ředitele Vojenského výzkumného ústavu Šafáře. Babiš ho kritizoval kvůli novičoku
Šafář Aktuálně.cz řekl, že mu ministryně důvody nesdělila, ale předpokládá, že jde o kauzu novičok.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 14.5.2018 v 16:36, zobrazit podobné
Děvky, Jana Nagyová. Šéfpirát Bartoš se v kampani nešetřil
Lídr Pirátů Ivan Bartoš byl dalším v pořadí, se kterým MF Dnes strávila den. A to na příbramském náměstí na mítinku před nadcházejícími sněmovními volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist