nejlepší články ze dne: 03. 04. 2021

Související články

Američanům se nechce pracovat v hotelu nesoucím Trumpovo jméno. Na hodinu platí jen...
Floridský hotelový komplex nesoucí jméno 45. prezidenta USA Donalda Trumpa si stěžuje, že rodilí Američané nechtějí v resortu pracovat. Firma spravující komplex proto žádá, aby mohla zaměstnat víc cizinců. Američanům se podle všeho nechce pracovat za necelých 11 dolarů na hodinu, které hotelový komplex Trump International nabízí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Dusno u Babiše: Ptali se ho na to, o čem vůbec nechce mluvit
Premiér Andrej Babiš (ANO) s kolegy z vlády předstoupil po jednání kabinetu před novináře a odpovídali na jejich otázky. Jeden z dotazů Hospodářských novin mířil přímo na samotného premiéra a na Babišovi bylo znát, že se mu příliš nechce odpovídat. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Slyšel jsem, jak to dopadne s Dublinem IV. „Zlobivý“ poslanec ODS, který zakázal burkiny, začal mluvit
ROZHOVOR „Dublin IV je součást tlaku západní Evropy, která tím chce řešit svůj problém. Musíme ho odmítnout. Na druhou stranu, pokud nedojde k nějaké změně v sociální politice, oni tady stejně nezůstanou. Musela by tedy následovat nějaká další úprava ve smyslu sociálních dávek pro migranty, aby se to srovnalo se západní Evropou. To by byla už úplná sebevražda, protože by se rozpadl naprosto pracovní trh,“ uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec ODS a místostarosta Litoměřic Karel Krejza. Vysvětluje i svůj odmítavý postoj k referendu, či jak postupovat k dlužníkům uvízlých v exekuční pasti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Blažek (ODS): Jediným, kdo může mluvit do všeho a všude, je poslanec Andrej Babiš
Projev na 20. schůzi Poslanecké sněmovny 23. října 2018 k politické aktivitě poslanců ve městech a obcích
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Británie v rozkladu
Londýn si konečně ujasnil co nechce, ale nic nenasvědčuje dohodě o tom, co chce. Británie, která neschválila vyjednaný způsob Brexitu, tak zatím pádí k nevyjednanému útesu. Ale ve finále nakonec bývá všechno jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vojenské výběrové řízení jako důkaz totálního rozkladu. Martin Koller má podrobnosti o náletu „sarančat“ na lákavý kšeft
ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Klíčovou otázkou naší obranyschopnosti je, jak budou naši vojáci vyzbrojeni. Nejnovější zkušenosti, připomínající slavnou komedii Dědictví, jsou podle Martina Kollera důkazem, v jakém rozkladu je nejen naše armáda, ale celá EU. Aktuálně probíhá výběrové řízení na nové vrtulníky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
FOTO Premiér Babiš večeří s prezidentem Zemanem v Lánech
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) dorazil na zámek v Lánech, kam jej pozval prezident Miloš Zeman. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček už dříve řekl, že politici budou u večeře mluvit o aktuálních tématech a výhledu do blízké budoucnosti. Babiš očekává, že prezident mu řekne, kolik času má na jednání o sestavení svého druhého kabinetu. S prezidentem chce mluvit i o zahraniční politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist