nejlepší články ze dne: 06. 04. 2021

Související články

Proč si president Miloš Zeman podřezává pod sebou větev?
President Miloš Zeman slíbil, že bude uvažovat o „bobříkovi mlčení“. Prý si všiml, že když mlčí, rostou mu žebříčky oblíbenosti,a naopak, když mluví, obliba klesá. Není se co divit, když se president svou mluvou dostává na dno!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.6.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Světové ekonomické fórum v Davosu bude ovlivněno negativními zprávami
„Nejistota ohledně budoucího vývoje globální ekonomiky je příliš vysoká a má negativní dopad na trhy. Světové ekonomické fórum v Davosu by proto mělo vyslat jasný signál, jak čelit současným výzvám. Bez účasti lídrů Spojených států, Kanady, Francie, Spojeného království a Indie je to však téměř nemožné,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
„I kráva může mít pravdu...“ Štěpán Kotrba má vzkazy herečce Geislerové. O venkovanech. A o Milionu chvilek
POLOČAS HORKÉHO ROKU Současný rozklad společnosti není vadou, ale naopak zcela logickým důsledkem kapitalistického uvažování, orientovaného na osobní prospěch. A když do toho ještě vstoupí „profesionální rozesírači“ jako na Letné, nelze se vlastně vůbec divit tomu, v jakém je dnes společnost stavu. Analytik Štěpán Kotrba si myslí, že ve společnosti existují skutečně zásadní rozpory a dnes už je prakticky nemožné situaci zklidnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Článek 50 aktivován! Není cesty zpět! EU se začíná rozpadat!
Co více si přát nad odpoledním šálkem přívětivého earl greye a burzovními zprávami, čtenými hezky nahlas, aby i sousedi slyšeli?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.3.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Svobodová (OMMO): Média do politiky patří, jen podnikající politici s médii by si měli dát pauzu
Ať už debata v Bruselu o stavu médií v Česku skončila tzv. do nikam..., tvrdí někteří. Není to tak úplně pravda, resp. není to důvod k radosti ani pro dotčeného pana Babiše, ani pro nás občany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Korejské uvolnění
První pozitivní reakce na setkání Trumpa s Kimem se dusí pod negativními mediálními komentáři těch, jak jinak, kdo předtím neuspěli. Důležité však není, co se řekne, ale co se stane.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Koho že podporuje NATO? Tereza Spencerová v šoku, vy budete také
Analytička Tereza Spencerová se rozhlíží po světě a nestačí se divit. Nestačí se divit např. tomu, jak otevřeně se NATO hodlá stavět na stranu takového režimu, jaký panuje v Saúdské Arábii. Spencerové se to zdá fascinující. A není to jediná věc, která se jí zdá fascinující...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Kdybych byl presidentem, nebyla by ČSSD v takové pozici
Někdy, když čtete starší rozhovory a novinové články, nestačíte se divit, a když si je dáte do souvislosti s aktuální politickou situaci, divíte se ještě více.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.6.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Svobodní vyzývají prezidenta, aby přestal zavírat oči před negativními ekonomickými důsledky členství v EU
Ve středu 1. května donesli Svobodní na Pražský hrad zvětšeninu účtenky za 15 let České republiky v EU. Předali také dopis pro prezidenta Miloše Zemana, ve kterém ho vyzývají, aby přestal zavírat oči před negativními ekonomickými důsledky členství v EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Docent udeřil: Společnost není rozdělená, je sjednocená. Jen někteří slouží globálním mocnostem!
Docent Radim Valenčík se zamýšlí nad tím, proč je česká společnost tak rozdělená. V jednu chvíli ovšem dospěl k názoru, že společnost není rozdělená, společnost je sjednocená, jak údajně ukázaly nedávné sněmovní volby. Radim Valenčík má za to, že důležitá otázka zní jinak. Máme se prý spíše ptát, kteří lidé se odrodili od své vlastní země a slouží globálním mocnostem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist