VIDEO Leyenovou na jednání v Turecku odstrčili bokem. Nelíbilo se jí to
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2021 v 16:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Babiš projedná s von der Leyenovou český post v nové komisi
O tom, zda bude Česko i v příští Evropské komisi (EK) zastupovat Věra Jourová, by mělo být jasněji po dnešním jednání premiéra Andreje Babiše s budoucí šéfkou EK Ursulou von der Leyenovou. Předseda vlády s ní bude mluvit jak o jménech, tak o oblasti, kterou by zástupce nominovaný českým kabinetem mohl mít na starosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vláda: Premiér Babiš bude jednat s budoucí předsedkyní EK Ursulou von der Leyenovou
Předseda vlády ČR Andrej Babiš se v pondělí 29. července setká v Bruselu s budoucí předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou. Tématem jednání budou priority Evropské unie v novém legislativním cyklu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
V GIBS prý létaly miliony. Až 27 jich mělo zmizet bokem
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) má problém. Podle kontrolorů totiž nezákonně posílala peníze na jiný účet. Celkem si tak měla ulít bokem až 27 milionů korun. Píše to server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Kdyby Američan vyrazil sám neozbrojený do města, tak ho hodinu mučíme, uřízneme mu hlavu a natočíme to na video. To nehovoří islamista, ale obyčejný Iráčan
Někdejší mariňák Spojených států Steven Gern se rozhodl po odchodu z armády působit v Iráku jako tzv. kontraktor – ochránce konkrétních osob či objektů. Ze dne na den ale musel Irák opustit. Začala mu hořet půda pod nohama poté, co na sociální síti Facebook nahrál video, které se Iráčanům ani trochu nelíbilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš otočil? Po schůzi s Leyenovou chce bojovat s globálním oteplováním
I když ještě v červnu premiér Andrej Babiš (ANO) tvrdil, že uhlíková neutralita je nesmysl, nyní už to takto direktivně nezamítá. Uvedl to po setkání s příští šéfkou Evropské komise Ursulou von der Leyenovou. Zprávu přinesl server iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Úřad vlády: Premiér jednal s nastupující předsedkyní Evropské komise von der Leyenovou
Předseda vlády Andrej Babiš se 29. července 2019 jako teprve třetí předseda vlády v EU sešel s nastupující předsedkyní Evropské komise paní Ursulou von der Leyenovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Otevřený dopis a výzva k současné situaci v Turecku
My, níže uvedené organizace a podepsaní občané a občanky, vyjadřujeme silné znepokojení nad současnou situací v Turecku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„Musíme jít zase na Václavák! Tohle je důležitější než protesty proti Ondráčkovi.“ Aktivista chce dostat lidi znovu do ulic
Na jednání bezpečnostního výboru Sněmovny to pořádně vřelo. Především členům výboru z řad pravicové opozice se nelíbilo, jak si na jednání počínal premiér v demisi Andrej Babiš, když se ze všech sil snažil ospravedlnit odvolání šéfa Generální inspekce bezpečnostních sborů Michala Murína. Poslankyně Jana Černochová (ODS) proti Babišovu jednání ostře protestovala. Teď se zdá, že by se protesty mohly rozšířit i do ulic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Janu Krausovi to ujelo před kamerou: To bychom mohli střílet na ulici politiky...
Jan Kraus se způsobem sobě vlastním vyjádřil k jednomu z nápadů šéfa resortu vnitra Milana Chovance (ČSSD). Panu ministrovi by se asi ani trochu nelíbilo to, na co Kraus v nadsázce myslí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Janu Krausovi to ujelo před kamerou: To bychom mohli střílet na ulici politky...
Jan Kraus se způsobem sobě vlastním vyjádřil k jednomu z nápadů šéfa resortu vnitra Milana Chovance (ČSSD). Panu ministrovi by se asi ani trochu nelíbilo to, na co Kraus v nadsázce myslí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist