nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Stanislav Kliment: Clintonová už nikdy nebude kandidovat
„V nebližších letech se bude věnovat pomoci rodinám a dětem, ve které se angažovala celý život,“ řekla na adresu Hillary Clintonové Neera Tandenová, její neformální poradkyně. „Již nikdy se nezúčastní voleb,“ ujistila v neděli ve vysílání CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): ODS nebyla a nikdy nebude zachráncem ČR
Gratulace Petru Fialovi ke zvolení předsedou ODS
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kalousek: TOP 09 nikdy nebyla a nebude populistickou stranou
Zpráva předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska na 5. celostátním sněmu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Babiš: Neříkejte, že byla porušena Ústava. Nebyla
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) před kamerami České televize trval na tom, že momentálně skončená vládní krize kolem Ministerstva kultury vlastně nikdy krizí nebyla a všechno, co se dělo, se prý dělo podle Ústavy. „A bylo by dobré, aby nikdo neopakoval, že byla porušena Ústava. Nebyla porušena. Nikdy,“ zdůraznil premiér před kamerami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Sobotka a Babiš se znají patnáct let
V souvislosti s oznámením demise vlády někteří přičítají Sobotkovi vlastnosti, které nikdy neměl a mít nikdy nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vyznamenání od takového individua, co nás cpe do Kremlu? Nikdy, nikdy, nikdy, odmítla Zdena Mašínová
A je tu další odmítnutí převzetí vyznamenání z prezdientových rukou. Zatímco před pár dny zaujal tento odmítavý postoj novinář a spisovatel Josef Klíma, kterého navrhli poslanci jako kandidáta na medaili Za zásluhy, nyní příchází na řadu senátory navržená Zdena Mašínová, sestra bratří Mašínů, kteří se po komunistickém převratu se zbraní v ruce prostříleli na západ. „Z takových rukou nikdy, nikdy, nikdy,“ řekla serveru iDnes.cz zarputile.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Svoboda, jaká tu byla v devadesátých letech, tu už nikdy nebude, obává se Petr Čtvrtníček
Hostem Barbory Tachecí v pořadu Českého rozhlasu Plus byl herec a průkopník politické satiry v Česku Petr Čtvrtníček. Podle jeho slov tady nikdy již nebude taková svoboda jako byla v 90. letech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Heleďte, spravedlivé nebude nikdy nic. Někdejší táta odborářů Zavadil ohromil Světlanu Witowskou
Moderátorka Světlana Witowská v úterním Interview ČT24 přivítala poslance zvoleného za ČSSD Jaroslava Zavadila. Občanům vysvětloval, proč bude správné více zdanit bohatší spoluobčany. „Podívejte se, spravedlivé nebude nikdy nic,“ prohlásil mimo jiné poslanec. Rýpl si také do Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
A teď zhulení Piráti, paní Slonková. Varuji ČSSD... Už nikdy! Babiš? Úplně jinak, vyhlíží budoucnost zkušený pozorovatel
ROZHOVOR Bývalý politik a advokát Jaroslav Ortman varuje sociální demokraty před odchodem z vlády Andreje Babiše „Kdyby se sestavila nová vláda s někým jiným z ANO, což vylučuji, tak už ČSSD nikdy nebude mít pět ministerských křesel, už nikdy nebude mít ministra vnitra, bude brát ohlodanou kost,“ prohlásil známý právník v rozhovoru pro PL. Je přesvědčen, že ANO nepřipustí kádrovou výměnu za trestně stíhaného premiéra, tím by se úplně odepsalo, protože bez Andreje Babiše je vlastně vyřízené jak finančně, tak kádrově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Mafiánské praktiky pseudo-tržního hospodářství. Miliardář nikdy není spokojen a chce více a více. Kapitalistovi nutno vzít peníze a dát je zaměstnanci. Poslanec KSČM hovoří i o Babišovi
PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „V roce 1989 bylo z balkónů slibováno mnohé a nikdo si nechce přiznat, že ne vše je tak, jak si myslel a i lidé, kterým věřili, je obelhávali pro svůj prospěch. Lidé by si měli uvědomit, že kapitál nikdy nebude solidární s pracujícími, kteří tento kapitál vytvářejí. Miliardář nikdy nebude spokojen s dosaženým a bude chtít stále více a více,“ říká poslanec KSČM Leo Luzar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist