nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

V písecké nemocnici se pere stále více prádla
Více než 350 tun prádla vloni vyprali v písecké nemocnici. Ta má k dispozici vlastní prádelnu, ve které zaměstnává celkem 17 pracovnic. Za jednu směnu se tu vypere až dva tisíce kilogramů prádla. To představuje více než 325 tun za rok pro vlastní potřebu a téměř 30 tun prádla pro soukromé lékaře, sociální a zdravotnická zařízení, hotely, restaurace a rekreační střediska v regionu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Má blízko k vlivným lidem. Pozadí nového ministra dopravy odhaleno
Šéfredaktor serveru Info.cz Michal Půr ve svém komentáři okomentoval nového ministra dopravy Vladimíra Kremlíka. Zaměřil se na Kremlíkovo minulé působení a uvedl, že podle důvěryhodných informací Info.cz o jeho nominaci stáli především komunisté. „Kremlíkovo jméno jen ukazuje, že působení na Ministerstvu dopravy se tak trochu podobá sebevražedné misi. A jak už to tak bývá, může se klidně stát, že na Ťoka ještě budeme vzpomínat se slzou v oku,“ varuje před Kremlíkem Půr.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Asociace pro ochranu a rozvoj kulturního dědictví: BIS varuje před návrhem nového stavebního zákona
Ke kritice věcného záměru nového stavebního zákona se nově přidala i Bezpečnostní informační služba (BIS).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Vláda: Uvedení nového ministra spravedlnosti do úřadu
Předseda vlády uvedl do funkce nového ministra spravedlnosti Jana Kněžínka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Paroubek: Ministr zdravotnictví v zajetí lobbistů?
Když jsem v posledních několika týdnech hovořil s některými představiteli České lékařské komory, vesměs projevovali velké zděšení nad odbornou úrovní nového ministra zdravotnictví, Adama Vojtěcha, z hnutí ANO. Podle řady z nich je hlavní kvalifikací nového ministra to, že jako poradce pro zdravotnictví nynějšího premiéra Babiše, nosil svému šéfovi před nejrůznějšími jednáními tašku. Zkratkou se takoví lidé nazývají „podržtaškové“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
V ČT si vzali do prádla Le Penovou. Takhle to dopadlo
Ve Francii se mílovými kroky blíží první kolo prezidentských voleb. Největší šanci na postup do druhého kola mají kandidát levého středu Emmanuel Macron a šéfka krajně pravicové Národní fronty Marine Le Penová. Co by případné vítězství Le Penové znamenalo pro Česko? V úterních Událostech, komentářích o tom diskutovali poslanec Václav Zemek (ČSSD) a europoslanec Petr Mach (Svobodní).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Magda Vášáryová: Moskva plánuje Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko vytrhnout z EU a NATO
Prezidentský kandidát Michal Horáček si do Prahy pozval bývalou diplomatku Magdu Vášáryovou, bývalého europoslance Libora Roučka a politického geografa Michaela Romancova. Není přitom bez zajímavosti, že Horáček mezi pozvanými hosty vůbec neseděl. Hosté hájili EU, tvrdě kritizovali Rusko, ale do prádla si vzali i prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist