nejlepší články ze dne: 07. 04. 2021

Související články

Exministryně Válková psala Zemanovi kvůli Kajínkovi. Podobných velmi sporných případů prý sedí ve vězení mnohem více
Exministryně spravedlnosti Helena Válková (ANO) požádala prezidenta Miloše Zemana, aby po udělení milosti doživotně odsouzenému Jiřímu Kajínkovi zvážil milost i v dalších případech dlouholetých trestů. „Případů jako je pan Kajínek je více,“ tvrdí Válková s tím, že však o mnohých z nich se veřejnost nedozví. O dopise exministryně Zemanovi informuje server Česká-justice.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Dyť je to blbost, sejmula Babišova žena moderátora. Ten se ptal na její minulost
Bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková (za ANO) je od začátku května zmocněnkyní pro lidská práva. V pořadu Prostor X se dostala do křížku s moderátorem Čestmírem Strakatým, jenž jí pokládal otázky i z témat nedomluvených předem. „Dyť je to blbost, vy se ptáte na něco, co předem víte,“ ryla Válková do moderátora. Ale nakonec přidala pár názorů na situaci okolo Čapího hnízda a kauzy s ministrem Staňkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Robejšek: Kdo smí volit prezidenta?
Nedávno prohlásil poslanec Benda, že bychom měli zrušit přímou volbu prezidenta, protože "další prezident nebude lepší" a že ho Zemanova moc děsí. Benda není jediný, kdo tento názor zastává a proto je třeba přímou volbu prezidenta obhájit.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 22.7.2019 v 09:41, zobrazit podobné
Proč jste hlasovali proti Maďarsku? Děláte z nás blázny, obrátili se čtenáři na ANO. Dočkali se odpovědi
Poslanec Bohuslav Chalupa (ANO) se ve svých odpovědích čtenářům na serveru ParlamentníListy.cz vyjádřil k tomu, proč europoslanci ANO hlasovali za odebrání hlasovacích práv Maďarsku kvůli jeho postoji k migrantům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2017 v 10:35, zobrazit podobné
ANO chce ústavní změny a nezáleží na tom, s kým je schválí, řekla Válková po schůzce s Okamurou
Pokud s tím bude souhlasit klub ANO, mohla by sněmovna při hledání kompromisů vyjít z návrhu SPD, který podporuje přímou volbu starostů a hejtmanů.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 8.2.2018 v 13:36, zobrazit podobné
TOPlist