Minář přiznal: Peníze chodily i mimo transparentní účet. Všechno doložím
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2021 v 06:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 04. 2021

Související články

Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby
Prezident Miloš Zeman už má povinný transparentní účet pro prezidentské volby. Upozornil na to dnes Český rozhlas Radiožurnál. Účet si musí zájemci o účast v přímé volbě, která se koná 12. a 13. ledna 2018, zřídit do pondělka. Většina potenciálních kandidátů si již transparentní volební účet pořídila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Zdeňková (HPP 11): Nový fenomén - transparentní korupce
Peníze v igelitkách na parkovištích jsou asi pryč. Dneska je „in“ být transparentní. Hnutí ANO to dotáhlo k dokonalosti a přišlo s novým fenoménem - „transparentní korupce“. A ta je možná více nebezpečná, chce totiž být legitimní praktikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zdechovský (KDU-ČSL): Vězněný řidič podal dovolání, rodina shání peníze na advokáta
Rodina vězněného řidiče kamionu Jiřího Sagana založila transparentní účet a prosí o pomoc, do 5 dní potřebují sehnat alespoň 5 000 euro, aby mohli zaplatit zálohu právnímu zástupci, který se případu ujme při dovolání ke kasačnímu soudu v Paříži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kandidáti na prezidenta by měli mít založen účet pro kampaň
Prezidentští kandidáti by dnes měli mít podle zákona založen transparentní účet pro financování volební kampaně. Dohledový úřad zatím na svém webu žádné účty nezveřejnil, přestože mu je někteří známí adepti už podle svých vyjádření nahlásili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Miliony pro Drahošovu kampaň. Od podnikatele spojeného s advokátem Pokorným i privatizátorů z Mostecké uhelné
Prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi se daří vybírat peníze na svou kampaň. Jak uvádí server Aktuálně.cz, pohled na jeho transparentní účet ukazuje, že přibývají významné částky od bohatých podnikatelů. Naposledy například přispěl šéf a největší akcionář společnosti Škoda Transportation Tomáš Krsek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Babiše vypískali v Liberci. Celý víkend mi chodily podpůrné zprávy, tvrdí
Zatímco natřískaná Letná tepala Andreje Babiše, předseda vlády vyrazil do Liberce, kde zahájil letní olympiádu dětí a mládeže. Chlubil se tu mimo jiné, že mu celý víkend chodily podpůrné SMS zprávy. Podle svých vlastních slov se nesetkal s negativní reakcí vůči sobě. Pravda však byla poněkud jiná, proti Babišovi se demonstrovalo i přímo v Liberci. Premiér se však protestujícím vyhnul.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Zeman se vymyká moderním standardům, píše deník. Jde o...
Prezident Miloš Zeman se prý vymyká moderním standardům, ačkoli prezidentské kampaně běží naplno, on oficiálně žádnou kampaň nevede. A zatímco jeho protikandidáti Jiří Drahoš a Michal Horáček mají už zřízené transparentní účty, na nichž je jasně uvedeno, kdo jim na kampaň přispívá, prezident Zeman žádný transparentní účet nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Kradl naftu. Teď chce sesadit Zemana z Hradu
Mezi vyzyvatele prezidenta Miloše Zemana patří nově také bývalý starosta Vraclavi na Orlickoústecku Vladimír Boštík. Podpisů pod peticí již má podle svých slov dostatek. Sbírá však dál, jeho cílem je zisk 150 tisíc podpisů. Transparentní účet má prozatím však téměř prázdný. V rozhovoru pro Seznam Zprávy pak uvedl mimo jiné to, co by chtěl dělat jako prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Volební účet mají zatím zaregistrován čtyři uchazeči o Hrad
Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran již zaregistroval čtyři volební účty kandidátů na prezidenta. S dalšími čtyřmi uchazeči úředníci řeší technické detaily, řekl ČTK člen úřadu Jiří Navrátil. Z hlavních kandidátů mají účet zaregistrovaný prezident Miloš Zeman a podnikatel Michal Horáček. Nejvíce peněz od lidí dosud vybral bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš, naopak Horáček zatím přiznal největší výdaje. Na Zemanův účet nepřestávají proudit stovky haléřových příspěvků od jeho odpůrců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist