nejlepší články ze dne: 08. 04. 2021

Související články

Hamáček (ČSSD): Jako ministr vnitra bych matriky v menších obcích nerušil
Pokud sociální demokracie získá v případné menšinové vládě funkci ministra vnitra, nebudou se rušit matriční úřady v menších obcích podle současného návrhu ministerstva. Na tiskové konferenci to uvedl předseda sociální demokracie a kandidát na ministra vnitra Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Hamáček dal košem opozičním lídrům: O našem osudu si rozhodneme sami
Předseda ČSSD Jan Hamáček odmítl schůzku s lídry opozičních stran, ke které jeho a předsedu SPD Tomia Okamuru ve středu vyzvali. Budoucnost ČSSD v koalici chce řešit v rámci sociální demokracie. Hamáček to řekl novinářům po dnešním jednání grémia sociální demokracie, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
„Styděl bych se.“ Babiš totálně zesměšnil Šmardu a Hamáček k tomu má co říct
Premiér Andrej Babiš (ANO) zopakoval, že stojí o to, aby ČSSD změnila kandidáta na ministra kultury. ČSSD trvá na dodržování Ústavy, nemá důvod ho měnit, oponuje předseda sociální demokracie Jan Hamáček (ČSSD). Takové jsou závěry dnešní schůzky mezi oběma muži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
ČSSD: Nové vedení sociální demokracie zahájilo jednání s hnutím ANO
Předseda sociální demokracie Jan Hamáček a statutární místopředseda strany Jiří Zimola se dnes sešli s předsedou vlády v demisi Andrejem Babišem. Jan Hamáček zdůraznil, že cílem těchto jednání je sestavení stabilní a proevropské vlády, která bude mít ve svém programu zahrnuty klíčové priority sociální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Hamáček (ČSSD): S Babišem jsme se dohodli, že si kandidáty nebudeme vzájemně kádrovat
Ve středu 6. června byl hostem pořadu Interview ČT24 předseda sociální demokracie Jan Hamáček, který ve vysílání uvedl, že spory v případné koalici hodlá řešit intenzivní komunikací. Spoléhá se také na pojistky, které sociální demokracie prosadila do návrhu koaliční smlouvy mezi hnutím ANO a ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ČSSD trvá na svém: Ministrem zahraničí bude Poche. Hamáček už prý má představu, jak to udělá
Předseda sociální demokracie ČSSD Jan Hamáček neuvažuje o variantě, že by se vzdal funkce ministra vnitra a zůstal v čele diplomacie, jejímž vedením je také pověřen. Novinářům to řekl při dnešním zahájení pražské kampaně ČSSD před komunálními volbami. Situaci kolem Ministerstva zahraničních věcí, jehož šéfem prezident Miloš Zeman odmítl v červnu jmenovat europoslance Miroslava Pocheho, Hamáček řeší. Jediným kandidátem podle něj zůstává Poche.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 18:34, zobrazit podobné
Hamáček? Už ne. Staněk. Zeman... Milan Chovanec promluvil, ČSSD nebude mít hezké ráno
Milan Chovanec po čase znovu přišel do XTV zhodnotit stav ČSSD. Výsledek v evropských volbách prý očekával. A odvolávání ministra Staňka popsal jako naprostý amatérismus a diletantismus. Zmínil debatu na Primě, kde byl Staněk vyzván k odstoupení: „Vedle seděla vyděšená paní Udženija z ODS, která pochopila, že opozice je zbytečná, protože sociální demokracie si stačí sama.“ Obul se do ministra Petříčka, že chtěl 1,5 miliardy a pak ještě poděkoval za 250 milionů. A Miloš Zeman? Prý už mu neleží na srdci blaho sociální demokracie. Ale když dal slovo, tak ho prý držel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
ČSSD nakonec svůj název nezkrátí, na sjezdu změnu neprojedná
Ústřední výkonný výbor sociální demokracie dnes na svém jednání v Hradci Králové odmítl změnu názvu strany na kratší variantu „Sociální demokracie“ (SD). Na březnovém sjezdu se jím sociální demokraté zabývat nebudou. Novinářům to řekl předseda ČSSD Jan Hamáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Tak to už je moc, zuří Milan Štěch. ČSSD podle něj ustoupila úplně ve všem
Předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) se staví kriticky k možnosti, že by ministerstvo zahraničí mohl místo Miroslava Pocheho vést dočasně předseda sociální demokracie Jan Hamáček. Štěch soudí, že veřejnost by to vnímala jako výrazný ústupek, což by sociální demokracii podle něho velmi vážně poškodilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Tohle se nepovedlo: Rozruch v ČSSD
Ústřední výkonný výbor sociální demokracie dnes na svém jednání v Hradci Králové odmítl změnu názvu strany na kratší variantu Sociální demokracie (SD). Na březnovém sjezdu se jím sociální demokraté zabývat nebudou. Novinářům to řekl předseda ČSSD Jan Hamáček. Ještě předtím však ve straně kvůli tomu zavládla vřava. Píše to server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist