nejlepší články ze dne: 08. 04. 2021

Související články

„Luděk je debil. A já debil nejsem.“ Silná kritika seriálu ČT Most!
Klatovský živnostník Pavel Havlíček se pustil do seriálu České televize Most! a na sociálních sítích rozjel velmi živou diskusi. Proto jsme ho požádali, aby své aktivity okomentoval, respektive aby se vyjádřil pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Petice! Jan Hřebejk, Rejžek a herečka Hrzánová vystoupili proti Babišovi a vládě
Herečky Bára Hrzánová či Hana Krobotová, režisér Jan Hřebejk, kritik Jan Rejžek či publicista Alexandr Tomský. Tito a mnozí další podepsali petici proti zdanění církevních restitucí. Píše o tom server Forum24.cz na základě informací Klubu na obranu demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Vedlich (TOP 09): Chodcům a cyklistům na cestě do Svinar posvítí nové lampy veřejného osvětlení
Silnice vedoucí od Stříbrného rybníku do Svinar bude brzy pro chodce a cyklisty bezpečnější. V úseku komunikace, kde není cyklostezka a vede neobydlenou částí města, by mělo vyrůst třináct nových sloupů veřejného osvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Hřebejk: Zeman je zlý. Odporný. Hnusný. Slyšel jsem o něm příběh
Režisér Jan Hřebejk se vyjádřil v rozhovoru pro server DeníkN.cz k prezidentu Miloši Zemanovi i k premiéru Andreji Babišovi (ANO). Zeman je dle jeho slov negativní shakespearovskou figurou, Babiš je pak jen nezajímavý loupežník, který přechytračil lidi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Už nebleje. Teď Jan Hřebejk vyjádřil, co udělat s voliči Zemana, Okamury a Babiše. A navíc...
Kdo nakonec usedne v křesle pražského primátora ještě není vůbec jasné. Lídr hnutí Praha sobě Jan Čizinský, který má k primátorskému řetězu nakročeno, získal známého podporovatele. Postavil se za něho režisér, ostrý odpůrce prezidenta Zemana a nově zastupitel Prahy 5 Jan Hřebejk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Hřebejk označil KSČM a SPD za to nejhorší v Česku. A voliči Zemana...
Režisér Jan Hřebejk se rozhodl kandidovat za hnutí STAN na Praze 5. Režisér slavného filmu Pelíšky je znám tím, že je velmi kritický vůči prezidentovi Miloši Zemanovi, komunistům a hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Svou pověst potvrdil v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV. Podívejte se sami, jak udeřil na komunisty, Okamuru a Zemana tentokrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Další rozbuška kolem Českého rozhlasu. O práci přišel známý hudební kritik. Hřebejk a další už vidí rudě
Uskupení Milion chvilek pro demokracii se smutkem oznámilo, že Český rozhlas ukončil spolupráci s jednou z legend české hudební publicistiky - s Jiřím Černým. Černý byl z rozhlasu vyhozen už jednou. A to za časů komunistické normalizace. Režisér Jan Hřebejk by prý rád věděl, proč byl Černý vyhozen tentokrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist