STAN: Podmínky programu REACT-EU jsou diskriminační
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2021 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2021

Související články

MŽP: Obec Dolní Věstonice opět nenaplnila podmínky programu sanace a likvidace povodňových škod
Zatím poslední, už pátá žádost obce Dolní Věstonice o dotaci na řešení povodňových škod z roku 2014, opět nesplňuje podmínky programu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Vosecký (SLK): Postižení si mají polepšit, ale ne všichni. To je diskriminační
Postiženým lidem, kteří žijí mimo různá pobytová sociální zařízení, stačí napsat čestné prohlášení. Zatímco ostatní na něj nemají nárok. To je diskriminační.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Gazdík (STAN): Naše podmínky pro podporu vlády platí
Aktuální vyjádření předsedy STAN Petra Gazdíka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Docent Ševčík: Proč si bossové ODS nestanovili podmínky možné spoluúčasti ve vládě s Babišem? TOP 09, STAN a KDU-ČSL jsou politicky mrtví
Děkan Národohospodářské fakulty VŠE doc. Miroslav Ševčík má pocit, že v České republice nastala éra politikaření. Ve svém komentáři naznačuje, že ODS udělala chybu, když rychle a bez podmínek ukončila vyjednávání o své případné účasti ve vládě vedené hnutím ANO. „Proč si například bossové ODS nestanovili podmínky možné spoluúčasti ve vládě? Proč neřekli, že jsou ochotni podílet se na naplňování i svého volebního programu tím, že například stanoví harmonogram snižování daní, nebo tím, že podmíní svou účast novelizacemi zákonů, které zruší další prohlubování EET. A také tím, že ministerstvo školství by konečně řídil odborník Klausova formátu, či tím, že budou naplňovat kontrolní funkci a vyváženost v oblasti represivních sil obsazením postu ministra vnitra, a třeba tím, že podmínkou vstupu do vlády bude obsazení postu předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR,“ uvádí docent Ševčík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Středočeské nemocnice si domluvily pojištění s Kooperativou za podezřelých okolností
Vedení Středočeského kraje a jeho nemocnic řeší nepříjemnou situaci s povinnou pojistkou zdravotnických zařízení. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže zrušil veřejnou zakázku v níž vyhrála pojišťovna Kooperativa, protože naznal, že její podmínky byly diskriminační. Vedení Středočeského kraje tvrdí, že nemocnice jsou řádně pojištěny u stejné firmy až do letošního prosince, protože uzavřelo smlouvu v kritizovaném jednacím řízení bez uveřejnění.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 11.10.2019 v 05:49, zobrazit podobné
Lidovci a Starostové: Představení společného ekonomického programu a jeho garantů
Zamezení masivního odlivu kapitálu do zahraničí, koordinace daňových zákonů na úrovni EU, zrušení EET u malých podnikatelů, efektivní čerpání evropských fondů a zpracování našeho přírodního bohatství v naší zemi – to jsou základní priority ekonomické části koaličního volebního programu KDU-ČSL a hnutí STAN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Diskriminační změny v DPH
Tak to se podívejme, to jsou mi ale dárečky. Vláda v demisi rozdává bonbónky v podobě nižšího DPH na vybrané služby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist