Senátoři STAN: Jen aby měla ČT dostatek peněz, má stále méně
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.7.2021 v 13:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Neziskovky? Ziskovky! Okamura vystoupil v TV a nemazal se s tím. Navrhloval škrty peněz
Předseda SPD Tomio Okamura a jeho zástupce Radim Fiala se vyjádřili k nadcházející debatě o rozpočtu. Poslanci SPD by si např. přáli, aby čeští vojáci seděli doma a nejezdili na zahraniční mise, aby šlo méně peněz na inkluzi ve školství, a především, aby mířilo podstatně méně peněz do neziskového sektoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
STAN: Smoljak - více peněz městským částem a méně pravomocí centrálním orgánům
David Smoljak, radní městské části Praha-Vinoř, občanským povoláním scenárista, publicista a režisér, kandiduje za hnutí STAN v doplňovacích volbách do Senátu v obvodu číslo 24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Stát je nutné zeštíhlit o tisíce úředníků a snížit odvody ekonomicky aktivním
Lidé nemají co jíst. Stát bobtná a úředníků přibývá. Pojistné je vyšší a lidem z jejich peněz za jejich práci a podnikání zůstává stále méně a méně. A důchody nebudou. Já doporučuji jediné – STOP!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 17:35, zobrazit podobné
To bude mela! OSA se snesla na poslance. Fňuká, že senátoři dali přednost živnostníkům
Poslance čeká od úterý první letošní zasedání. A hned je čeká pořádná mela. Mají totiž hlasovat o autorském zákonu, který jim vrátili senátoři. Jenže k zákonu, který od začátku „dozorovala“ OSA, INTEGRAM a další ve strachu z osekání miliardového byznysu, senátoři přidali výjimku pro malé živnostníky. Ti by podle horní komory už neměli platit poplatky za rádio a televizi ve svých prodejnách nebo jiných provozovnách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Hejtmanka Pokorná Jermanová: Peněz na kotlíkové dotace je stále dostatek
Začátkem měsíce října začal úřad Středočeského kraje přijímat žádosti v takzvané „2. Výzvě na kotlíkové dotace“. V celém programu je připraveno 502,23 milionu korun, které nejsou dosud zcela vyčerpány. V tuto chvíli stále zbývá více než 90 milionů korun, o něž mohou občané kraje na výměnu svých starých kotlů za nové požádat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Sebevražedné sklony senátorů
Nemyslím tím sebevraždu fyzickou, ale politickou určitě. Protože jak jinak si mají voličí vysvětlit, že senátoři za ANO odmítají požadavky KSČM ohledně vojenských misí a že senátoři za STAN chystají ústavní žalobu na prezidenta?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.5.2018 v 15:40, zobrazit podobné
TOPlist