nejlepší články ze dne: 17. 09. 2021

Související články

Zabije Babiš vlastní matku? I tak by za ním šli. Jsou jako voliči Hitlera a Gottwalda, vzkazuje příznivcům ANO šéf podnikatelů a manažerů
ROZHOVOR Případ společnosti FAU je podle šéfa Asociace podnikatelů a manažerů Radomila Bábka důkazem, že předseda hnutí ANO Andrej Babiš zneužívá Finanční a Celní správu proti svým konkurentům. Voliči hnutí ANO jsou podle Bábka lidé zakomplexovaní, kteří mají pocit neúspěchu, a jdou za vůdcem, který udělá pořádek. „Taková skupina lidí, těch patnáct dvacet procent, je v každém národě. Je jen otázka, kdy se objeví ten krysař, který zapíská tu správnou melodii. A našel se – nejprve Miloš Zeman a teď Andrej Babiš. A oni za nimi jdou. Kdyby Babiš zprznil a zabil vlastní matku, tak za ním půjdou,“ řekl zástupce podnikatelů a manažerů v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Členství v EU znamená konec práva na legální zbraň
Každý, kdo legálně vlastní zbraň, si po dnešní interpelaci musí uvědomit, že zůstat v Evropské unii znamení o toto právo přijít. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.1.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Piráti: Omezení handlování s trafikami se nekoná. Babiš otočil a blokuje návrh nominačního zákona
Piráti předložili návrh nominačního zákona, za který se postavili vedle Pirátů poslanci KDU-ČSL, TOP 09, ČSSD a STAN. V minulosti mu podporu vyjádřil také premiér v demisi Andrej Babiš, na dnešním jednání však otočil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Revoluce v penzích? Babiš v tisku přednesl svou vizi. Bezdětní, pozor
Premiér Andrej Babiš se v rozhovoru pro Lidové noviny rozhovořil o chystané reformě penzijního systému, který musí podle něj projít zásadní reformou, protože není udržitelný. „Potřebujeme děti, abychom systém penzí udrželi,“ říká předseda vlády. „Jestli se to Babišovi povede, reformátoři Nečas a Kalousek budou proti němu čučkaři,“ připojil komentář Petr Kamberský, podle něhož má tento systém ekonomickou a demografickou logiku, jen ti voliči to možná uvidí jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Neuvěřitelné! I průšvih Valachové se dá hodit na Babiše
Politická šaškárna potápějící se ČSSD, která v současné době používá mnohem hnusnější praktiky, než kdy použil proti Babišovi Kalousek, využila i zanedbání vlastní ministryně jako zbraň na Babiše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.5.2017 v 11:40, zobrazit podobné
TOPlist