Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2020
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.843x, což odpovídá cca 148.344-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Oficiální zpravodajská média

Starostové si schválili spolupráci s lidovci. Do voleb půjdou bok po boku
Hnutí Starostové a nezávislí (STAN) chce jít do podzimních parlamentních voleb v koalici s lidovci. Rozhodl o tom dnes v Praze jeho sněm. Pro bylo 101 ze 116 hlasujících delegátů, tedy 86 procent. Výsledky oznámil předseda volební komise Zdeněk Hověžák. Lidovci o společné kandidatuře se starosty rozhodli před týdnem. Pro bylo 39 a proti 31 delegátů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Václav Klaus ml. jako hvězda ODS v Praze. TOP 09 může mít radost, uvažuje komentátorka
Praha bude v podzimních parlamentních volbách klíčovým místem, kde se bude rozhodovat o budoucnosti pravice, píše ve své analýze na serveru Echo24.cz Lenka Zlámalová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Paroubek: Nejlepší možnost
Jiří Havlíček se stává novým ministrem průmyslu a obchodu. J. Havlíček je příkladem politika, který začal od píky a propracoval se na velmi dobrou odbornou i politickou úroveň. Havlíček má za sebou funkce v komunální politice, v Čáslavi byl úspěšným místostarostou, a je člověkem, který se velice dobře seznámil za léta strávená na MPO s náplní práce tohoto ministerstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Českem přejíždí konvoj Američanů a Britů mířící do Polska
Českem dnes a v neděli přejíždí konvoj americké a britské armády mířící z Německa do Polska. Celkem 125 vozidel a 550 lidí rozdělených do sedmi kolon dnes zdolávalo cestu z Rozvadova do Staré Boleslavi u Prahy, kde účastníci přenocují v Jaselských kasárnách. Na vojáky a jejich techniku podobně jako při minulých přejezdech čekaly hloučky lidí na mostech a podél cest, desítky lidí je vítaly také před areálem brandýských kasáren, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Blok proti islamizaci: Jdeme do voleb
Na dnešním jednání v Praze rozhodli členové Bloku proti islamizaci, že budou kandidovat v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky na kandidátkách politické strany Blok proti islamizaci – obrana Domova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vítězslav Jandák se rozjel: Nikdo neví, co je to veřejnoprávní. Všichni se tím jen ohánějí. A když nadávám na ČT...
„Chtěl bych posílit odolnost Rady Českého rozhlasu vůči politickým tlakům a být v ní oponentem politikům," uvedl jako svou prioritu po případném zvolení do rady rozhlasu při slyšení před sněmovním volebním výborem poslanec ČSSD Vítězslav Jandák. Podle něj by ale měla rozhlasová rada znovu definovat, co to je veřejnoprávnost českých médií a zda se za toto označení jen neschovává. Je totiž na čase konečně vysvětlit, co veřejnoprávnost znamená. „Já si dokonce myslím, že rada ČRo nedělá ani polovinu toho, co by mohla dělat, protože dělá věci jiné, než by měla dělat,“ vysvětlil k tomu Jandák v rozhovoru ParlamentníchListů.cz. A rozjel to i na notu Miloš Zeman...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
„V roce 1988 napsal několik článků na oslavu Klementa Gottwalda.“ Pavel Šafr vytahoval před studenty perly o Komárkovi
Andrej Babiš se zhlédl v ruském vládnutí. Atraktivnost médií vidím v tom, co tam není. Hodinu a půl trvající diskuse, kterou uspořádal Akademický spolek studentů ZČU v Plzni se mimo jiné věnoval také oligarchy ovládaným médiím, a to především Mladé frontě Dnes či Blesku. Jejich bývalý šéfredaktor Pavel Šafr se za přítomnosti politologa Bohumila Doležala ostře pustil do předsedy hnutí ANO a vzal to opravdu „z gruntu…“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Michek: Komu vadí Jiří Paroubek?
V páteční MF Dnes (24. 3. 2017) vyšla glosa mediálního analytika Davida Rožánka – Válka Paroubkových je představení jen pro otrlé, kde se autor snaží analyzovat poslední kroky manželů Paroubkových a naznačuje, že za tím je promyšlený kalkul bývalého premiéra proti své ženě Petře!?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Koukalová - Do Ruska už rozhodně nepojedu
Naší veleúspěšné biatlonistce Gabriele Koukalové se nelze divit. Řekla to jasně a natvrdo, sportovci, kteří dopují, u ní nemají žádné pochopení. A jsou jasné důkazy o tom, že Rusko provádělo státně řízený doping.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Karlovarský kraj navštívila delegace v čele s velvyslankyní Čínské lidové republiky
Velvyslankyně Čínské lidové republiky Ma Keqing zavítala na pracovní návštěvu do našeho regionu. Na krajském úřadě jí přivítala spolu s ostatními radními hejtmanka Karlovarského kraje Jana Vildumetzová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Velebný (ČSSD): Kdo mne nařkl ze střetu zájmu, je lhář a měl by se omluvit
Poslanec Ladislav Velebný se rozhořčil na české politiky a média. Nařkli ho ze střetu zájmů!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Petr Robejšek prozradil, proč potřebujeme pro prežití naší civilizace politika jako je Trump
Politolog Petr Robejšek, předseda nově vzniklé strany Realisté, se v komentáři MF Dnes rozepsal o novém americkém prezidentovi Donaldu Trumpovi. Ten je podle něj typem autentického archetypálního vůdce, který se sice mnohým z nás nemusí líbit, ale to prý ještě neznamená, že ho nepotřebujeme. „K tomu, aby zmobilizoval sebezáchovnou energii naší civilizace,“ dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš vypustil naléhavé VIDEO: Já vím, je sobota ráno, víkend, ale chtěl bych vám něco říct
Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš pověsil v sobotu v ranních hodinách na sociální síti Facebook video, na kterém komentuje tragické události posledních dnů. Konkrétně teroristický útok v Londýně a také pokus o něj v belgických Antverpách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
V katedrále sv. Víta probíhá zádušní mše za kardinála Vlka. Za účasti tisíců lidí
V katedrále sv. Víta na Pražském hradě začala dnes po 11:00 zádušní mše za zesnulého kardinála Miloslava Vlka. Poslednímu rozloučení s ním přihlížejí věřící, kteří katedrálu zcela zaplnili. Někteří lidé sledují bohoslužbu z nádvoří a náměstí před Hradem, kde jsou velkoplošné obrazovky. Ty jsou i v samotném chrámu, kromě přenosu obřadu na nich lidé viděli fotografie a dokumenty z Vlkova života, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jdeme do toho. Gazdík burcoval do voleb po svém znovuzvolení předsedou STAN
Staronovým šéfem hnutí Starostové a nezávislí (STAN) se dnes stal Petr Gazdík. Na volebním sněmu hnutí ho zvolilo 135 ze 145 hlasů. Získal tak 93 procent hlasů. Jeho prvním místopředsedou je znovu náměstek středočeské hejtmanky Vít Rakušan, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Pěnčíková (KSČM): Co si budeme povídat, životní prostředí není v našich vládách nikdy na prvním místě
ČR by měla do roku 2030 zdesateronásobit sumu vynakládanou na ochranu klimatu v rozvojových státech. Vyplývá to z materiálu Politika ochrany klimatu v ČR, který schválila vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Za to se do dneška stydíme! Jaroslav Foldyna na veřejné akci vyplísnil Havla
Zhruba 150 lidí se v pátek od 19:00 před ambasádou Srbska v pražské Mostecké ulici zúčastnilo pietního aktu k 18. výročí agrese NATO vůči Jugoslávii a uctění nevinných obětí. Hlavní projev pronesl poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Paroubek: S Babišem nebo bez Babiše?
Sociální demokracie řeší v současné době velké dilema. Sobotka říká, že pokud sociální demokracie prohraje volby, tím míní, že prohraje volby s velkým odstupem za vítězem, bude muset jít od opozice. Naopak J. Zimola, hejtman jihočeského kraje a Sobotkův oponent, říká, že by se s Babišem vládnout mělo. Jak to tedy je a má být?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Vystrčme na ně milion zadků!
A když ne milion, tak aspoň půl milionu, a když ne půl milionu, tak aspoň deset tisíc bílých českých zadků nechť zasvítí o tomto víkendu do temnoty porobeného státu, a dá na vědomí nám i světu, že pokud pojmy, jako státní suverenita, výsostné státní území či výsostný vzdušný prostor už neznamenají nic pro českou rabskou vládu, neznající k Západu jiný postoj než hluboký předklon a jiná slova než „ano“ a „samozřejmě“, jsme zde ještě my, čeští občané, pro které území výsostné stále ještě zní v původním smyslu slova a nezměnilo se ve volně průjezdný dvůr, přístupný každému.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Krkoška (ANO): Chceme, aby se žádná z oblastí necítila znevýhodněná
Rekonstrukce chodníků, nová hřiště, oprava školek a škol i modernizace budov občanské vybavenosti. To vše dostalo zelenou díky dotačnímu Programu obnovy a rozvoje venkova MSK. Letos kraj podpoří celkem 97 projektů za 23 milionů korun, které vyčlenil ze svého rozpočtu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Profesor Tomský vyslal důrazný vzkaz všem humanistům a ctitelům kultu jednotného lidstva a lidských práv
„Logicky uvažující člověk nepochopí, proč by si stát své budoucí občany neměl vybírat. Nenávist slabších duchů by zanikla, kdyby slyšeli osvobozující: Další muslimy nepřijímáme,“ zmínil v komentáři pro MF Dnes politolog Alexander Tomský. Ve svých slovech se pak věnuje útoku v Londýně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Papež František varoval před přijetím falešných forem bezpečnosti
Papež František vystoupil v předvečer římského summitu EU před 27 šéfy států Evropské unie, aby je varoval, že Evropa se nesmí uzavřít do falešného bezpečí. Píše o tom server Britské listy na základě zprávy The Guardian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Hejtman Šimek: Měli jsme možnost vyjasnit si některé záležitosti ve vztahu k ministerstvu
Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová zavítala v pátek 24. března 2017 na jižní Moravu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Hrozba v Sahelu
Konec chalifátu v Iráku a v Sýrii se blíží. Sevření se stahuje nad mešitou v Mosulu, kde „komandant věřících“ vyhlásil v červenci 2014 příchod Islámského státu. Otázkou je, zda se Afrika nestane novým eldorádem brutality Islámského státu? Pro džihádisty z Islámského státu (IS) je tam skvělé prostředí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Využíváte výhody integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje?
Významná finanční úspora, rychlejší odbavení a jeden jízdní doklad. To jsou hlavní výhody integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje (dále jen IDS JK), který je na území Českobudějovicka provozován od 1. ledna 2017. Tento systém umožňuje pravidelnému cestujícímu ušetřit oproti obyčejnému jízdnému až 30 % nákladů. Přestupní jízdenku IDS JK lze navíc na území Českobudějovicka využít ve vozech městské hromadné dopravy, linkových autobusech i vlacích ČD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Petr Prokeš: Každý hlas má svoji sílu aneb Janovská a mostecká petice se chytly!
Řeč je o peticích z roku 2015. Požadovaly vytvoření podmínek pro kvalitní a klidné bydlení pro slušné občany. Byly úspěšné, protože díky podpisům několika tisíc bytových družstevníků, vlastníků bytů a dalších obyvatel nejen Mostu a Litvínova dokázaly vyvolat přímé jednání s premiérem Bohuslavem Sobotkou a následně probudit k činnosti Úřad vlády a Agenturu pro sociální začleňování. Vyplývá to z informací zveřejňovaných v médiích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Keremidský (SPO): Hlasy pro prezidenta? Je třeba postupovat v souladu se zákonem
Chtěli bychom vás opět informovat o stavu petice za opětovnou kandidaturu Miloše Zemana na post prezidenta republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Papež František varoval před uzavřením Evropy do zdí falešných forem bezpečnosti
Papež František vystoupil v předvečer římského summitu EU před 27 šéfy států Evropské unie, aby je varoval, že Evropa se nesmí uzavřít do zdí falešných forem bezpečnosti. Píše o tom server Britské listy na základě zprávy The Guardian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj rozdělil půl milionu na záchranu a obnovu drobných památek a architektury
Zprávy 10. schůze Rady Ústeckého kraje v V. volebním období:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Houška (KDU-ČSL): Lesk a bída dotací
Účel dotací se často míjí svým účinkem - tedy podporovat hlavně ty, kteří to nejvíc potřebují. Například někdo koupí penzion, získá dotaci na jeho opravu a po uplynutí doby „udržitelnosti“ ho okamžitě prodá. Dotaci tak vlastně inkasoval spekulant.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Bělobrádek v tisku odráží kritiku Čunka a souboj s ním o vedení lidovců by prý uvítal
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se v dnešním rozhovoru pro Právo vyjádřil ke dvojkoalici s hnutím Starostové a nezávislí, s nímž chce jít jeho strana do sněmovních voleb. Musí tak získat nejméně 10 procent. Za risk to však Bělobrádek nepovažuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Gazdík (STAN): Zabránili jsme skokovému navýšení autorských poplatků
Prezident Zeman podepsal novelu autorského zákona, která na základě přijatých pozměňovacích návrhů Petra Gazdíka a Františka Váchy zabrání skokovému navýšení autorských poplatků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
ZP MV ČR: Péče o zuby už od dětství se vyplatí!
ZP 211 přispěje dětem na dentální hygienu a je spolutvůrcem mobilní aplikace Super Zoubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Horecký (Realisté): Zkrácené úvazky pomohou rodinám, zvýší zaměstnanost a sníží náklady práce
Zkrácené úvazky jsou velmi žádané od několika skupin zaměstnanců. Především jde o matky s dětmi, které se chtějí postupně vracet na pracovní trh, ale zároveň chtějí zabezpečit péči o své děti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Pičovat Babiše na Facebooku umí každej. Novinářka to ministrovi přišla říct osobně na snídani. Bylo to prý velmi drsné
Novinářka Markéta Lukášková, která pracovala pro časopis Reflex nebo pro redakci bulvárního serveru Extra.cz, vyrazila na snídani s šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem. Ten snídani přesunul, jelikož se mu nelíbilo, že by na setkání dorazilo příliš mnoho novinářů. Ačkoli se akce zúčastnilo jen šest mužů a jedna žena, prý rozhodně stála za to. Raději se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
V katedrále sv. Víta bude pohřben kardinál Miloslav Vlk
V katedrále sv. Víta na Pražském hradě se dnes uskuteční poslední rozloučení s kardinálem Miloslavem Vlkem, který zemřel 18. března ve věku 84 let. Po zádušní mši, kterou bude sloužit Vlkův nástupce, pražský arcibiskup Dominik Duka, bude tělo zesnulého uloženo do arcibiskupské hrobky v katedrále. V poledne se výjimečně rozezní zvon Zikmund, aby smutečním vyzváněním uctil kardinálovu památku. Ti, kdo se chtějí pohřbu v katedrále zúčastnit, musejí počítat s časovou rezervou kvůli bezpečnostním prohlídkám na Hradě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Radomír Jáč: Koruna se těší rostoucímu zájmu hráčů na devizových trzích
Komentář k dekádní bilanci ČNB k 20. březnu a k implikacím ohledně aktivity ČNB na devizovém trhu:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Tělo zesnulého kardinála Vlka bylo uloženo v hrobce katedrály sv. Víta
Církevní obřad zakončil v pražské katedrále sv. Víta rozloučení se zesnulým kardinálem Miloslavem Vlkem. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Ministr Chvojka: Nejsme zemí, kde by byla hromadně porušována lidská práva ze strany podniků
Změny vládního návrhu zákona o pobytu cizinců mohou omezit práva rodinných příslušníků občanů ČR, konstatovalo zasedání Rady vlády pro lidská práva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Cena Inženýrské komory již má své vítěze
Dne 25. 3. 2017 proběhlo vyhlášení XIII. ročníku Ceny Inženýrské komory. Slavnostní ceremoniál je součástí Shromáždění delegátů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT) v hotelu Pyramida v Praze 6.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Václav Kovalčík: Jsem proti okupaci našeho národa vojsky USA!
Nesouhlasím s přejížděním vojenských konvojů USA přes naši republiku. Současná vláda by měla být souzena za vlastizradu, válečné a hospodářské zločiny proti republice! Prohnilá západní demokracie tak působí všude možně – doma i ve světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Snadné je zapomínat, a kopat si tak vlastní hrob
Přiznám se, že jsem úmyslně čekal, kdo se zmíní o neslavném výročí zahájení bombardování bývalé Jugoslávie. Čekal jsem však naprosto marně. Tak typická situace symbolizující předělávání historie, vymazávání nepohodlných oso, idejí a událostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Zástupci profesních komor jednali na Úřadu vlády o vinklaření
V budově Úřadu vlády ČR se konalo setkání zástupců profesních komor s předsedou vlády Bohuslavem Sobotkou, ministrem Janem Chvojkou a dalšími členy vlády. Jednání bylo věnováno problematice neoprávněného výkonu činnosti, tzv. vinklaření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Běloruská policie zbila a pozatýkala desítky lidí
Běloruská policie zablokovala pochod demonstrantů v centru Minska. Podle očitých svědků byly zbity a zatčeny desítky lidí. Mají mezi nimi být i novináři včetně místních zpravodajů britské stanice BBC. Informoval o tom web České televize s tím, že protestního protivládního pochodu, který radnice nepovolila, se podle agentury AP zúčastnilo zhruba 700 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Stovka podporovatelů Unie prošla odpoledne centrem Prahy
Zhruba stovka podporovatelů Evropské unie prošla dnes odpoledne centrem Prahy. Akci zahájili u Petřínské rozhledny, na kterou organizátoři na několik minut pověsili desetimetrovou vlajku EU. Následoval pochod, při kterém účastníci zamířili od rozhledny přes Loretánské a Hradčanské náměstí a Karlův most na Klárov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Stranu zelených v Praze spolu povedou předseda a předsedkyně
Strana zelených v Praze nebude mít jednoho předsedu či předsedkyni, ale předsednický tandem. Do čela zvolili Zelení dosavadního předsedu pražské organizace strany Ondřeje Mirovského a dřívější místopředsedkyni Tatianu Konrádovou. ČTK to dnes Zelení sdělili v tiskové zprávě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Tisíce lidí protestují v Londýně proti odchodu z EU
Proti připravovanému odchodu Velké Británie z Evropské unie protestují v Londýně tisíce lidí. Informoval o tom web listu The Guardian i další britská média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka: Šel bych dnes na pohřeb, i kdybych nebyl politikem
Vyjádření na sociální síti Facebook:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Mladí lidé jsou za členství v Evropské unii rádi
Podle průzkumu agentury Kantar Public, která se dotazovala 3000 respondentů ve věku 15–24 let, jsou mladí lidé z České republiky, Slovenska Německa, Maďarska, Polska, Rakouska a Slovenska s členstvím svých zemí v EU spokojeni a toto členství jim připadá jako pozitivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
KSČM: Stále víc sociálně zranitelných občanů končí v dluhové pasti
Vládní koalice je zmítána nedůstojnými tahanicemi. Návrh KSČM na včasnější, a tím důstojnější ukončení práce Poslanecké sněmovny však zůstal nevyslyšen. I když nevyřešených akutních problémů ve společnosti přibývá, vláda ČR přesto nemá v úmyslu řešit neodkladné otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
„Ať si na mě pošlou ÚOOZ, ať si naserou!“, „Scheiße Merkel!“. Bartoš se na veřejnosti utrhl ze řetězu. Rozžvýkal i „obsílku od Sobotky“
REPORTÁŽ Extremista Adam B. Bartoš, stojící v čele Národní demokracie, uspořádal demonstraci. Spolu s dalšími hnutími svolal na Václavské náměstí v Praze tzv. Tábor lidu. Bartoš na demonstraci varoval před uprchlíky, křičel na německou kancléřku Angelu Merkelovou a v jednu chvíli účastníky demonstrace rozplakal. Hrozil také, že si vyřídí účty s ministrem vnitra Milanem Chovancem (ČSSD). Vyrazil kvůli tomu před Ministerstvo vnitra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Česká televize a Intergram uzavřely novou profesní smlouvu
Po téměř třech letech jednání uzavřela Česká televize a kolektivní správce Intergram novou profesní smlouvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Šlechtová na Frekvenci 1 hájila prezidenta Zemana. Pak spustila kanonádu
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v sobotním Pressklubu na Frekvenci 1 ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou, nominovanou hnutím ANO. Hovořila o pohřebnictví i o novele stavebního zákona. Současný stavební zákon označila bez okolků za „velký bordel“. Lidovce označila za „milenku, která dělá dost podrazy“. Na úvod vychválila prezidenta Miloše Zemana. Takřka do nebes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Sobotka a Fico si popovídají s Merkelovou. Nejen o EU
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), německá kancléřka Angela Merkelová a předseda slovenské vlády Robert Fico si na začátku dubna v Berlíně připomenou 25. výročí podpisu smlouvy o dobrém sousedství mezi Československem a Německem. Vyplývá to z materiálu, kterým se bude ve středu zabývat vláda. Trojice politiků by měla v Německu také jednat o evropských tématech a zúčastní se debaty se studenty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Oldřich Rambousek: Bůh nepotřebuje zástupce. Nepovažuji víru za nic špatného, ale církev...
Říká se, že o mrtvých jen dobře, dle zažitého klišé. Já toto neudělám, protože bych si musel s odpuštěním plivnout do ksichtu a samozřejmě bych tím plivl i na všechny slušné a poctivé lidi v naší malé zemi, kde pravda a láska zvítězila. Zesnulý kardinál Vlk nesporně k oné pravdě a lásce patřil, což samozřejmě neznamená, že bych mu přál smrt, ale alespoň o jednoho zákeřného lžipreláta méně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Komora inženýrů a techniků volila předsedu
Předsedou České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě zůstává na další, tj. čtvrté volební období (2017-2020), Ing. Pavel Křeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Britský server nahlédl do minulosti teroristy z Londýna. Toto zjistil
Dvaapadesátiletý Adrian Russell Ajao se narodil ve Velké Británii a párkrát se objevil ve vězení. Poprvé byl ve vězeni v roce 1983 za poškozování cizí věci. Naposledy pobýval za mřížemi v roce 2003 za to, že někoho pobodal. Veřejnost ho však zná spíše jako Khalida Masooda, teroristu z Westminsteru. Server deníku The Guardian zmapoval jeho osud.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Neurologové, zdravotní sestry a lékárníci se sešli v Teplicích
Kouření a roztroušená skleróza mozkomíšní, vliv těhotenství na toto onemocnění, jak je to s užíváním konopí při roztroušené skleróze (RS), ale také v kterých potravinách najít vitamín „D“, tolik potřebný pro podpůrnou léčbu. To byla témata přednášek konference Centra pro diagnostiku a léčbu demyelinizačních onemocnění v Teplicích, která proběhla ve středu 22. března v přednáškovém sále teplické nemocnice. Záštitu nad letošním ročníkem převzal předseda představenstva Krajské zdravotní, a. s., Ing. Jiří Novák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Dnes jsme obnovili evropský slib jednoty, pochvaloval si Juncker v Římě
Evropané musí utlumit své vzájemné hašteření, pokud má EU přetrvat. Na oslavách šedesátých narozenin EU se na tom v Římě shodli evropští lídři. Informuje o tom agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Karel Wágner: Porušovali v roce 2011 Romové zákon?
Znalost národnostního složení obyvatelstva je nezbytná pro utváření sociální politiky a je předpokla­dem pro uznávání národnostních menšin žijících na území České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje modernizaci dálnice D1 v úseku Ostředek - Šternov
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v sobotu 25. března práce na modernizaci dálnice D1 v úseku Ostředek - Šternov. Modernizace bude zahájena přípravnými pracemi v podobě pokládky provizorního vodorovného dopravního značení a instalací provizorních svodidel. Následně budou zahájeny práce na rozšíření levého jízdního pásu. Jedná se o nově zahajovaný úsek. V současné době tedy probíhá modernizace již na šesti úsecích dálnice D1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Průzkum: Jaké jsou skutečné postoje veřejnosti k inkluzi?
Souhrnná zpráva z výzkumu připraveného ve spolupráci EDUin, Socialbakers a Median, za podpory Nadace Albatros.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová vystoupila na Sustainability Summitu v Londýně
Ministryně práce a sociální věcí Michaela Marksová vystoupila na II. ročníku Sustainability Summitu 2017 v Londýně. Summit je organizován týdeníkem The Economist a je zaměřen na udržitelný rozvoj ekonomiky, a to zejména na výzvy a možné příležitosti, které přináší mezinárodní závazky v oblasti ochrany životního prostředí přijaté v rámci COP21 v Paříži v roce 2015 pro mezinárodní firmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Z Rozvadova vyrazil konvoj amerických a britských vojáků
Hraničním přechodem v Rozvadově dnes postupně projíždí konvoj britských a amerických vojáků. Prvních 18 z celkem 125 vozidel vyrazilo z Rozvadova směrem do vnitrozemí před půl desátou. Zhruba o dvě hodiny později přejely českou hranici čtyři části konvoje z celkových sedmi. Po dálnici D5 pak vojáci zamířili do Ostrova u Stříbra, aby natankovali svou vlastní naftu. Zbývající kolony budou mít zřejmě zpoždění, řekl ČTK odpoledne mluvčí Generálního štábu AČR Jan Šulc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Britská premiérka hodlá po masakru v Londýně zakročit na internetu
Britská premiérka Theresa Mayová po útoku v Londýně v blízkosti britského parlamentu vyzvala velké poskytovatele internetových služeb k razantnějšímu postupu proti šíření propagandy džihádistů na jejich webech a sociálních sítích. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Filipec: Jaký zájem mají zákazníci o účtenkovou loterii v zahraničí?
Účtenková loterie má svého provozovatele. Jak ji Češi přijmou a jak se jí daří na nám podobných trzích? Storyous zanalyzoval situaci na Slovensku, v Polsku a v Chorvatsku. Z ní vyplývá, že účtenková loterie nemůže dlouhodobě fungovat pro všechny skupiny zákazníků. A pokud bude český trh kopírovat slovenský model, dá se očekávat, že do soutěže v dlouhodobém hledisku bude registrováno jen kolem 5 milionů účtenek – tedy jen nepatrný zlomek z těch, které jsou vydány. Dnes si účtenku bere zhruba každý šestý zákazník a podle Storyous to může loterie změnit jen nárazově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zku*vysyni z EU, zanadával si od plic prezident
Kontroverzní filipínský prezident Rodrigo Duterte ukázal, že neváhá použít i neuvěřitelně sprostá slova, když mluví o těch, s nimiž nesouhlasí. V minulosti nazval zku*vysynem amerického exprezidenta Baracka Obamu a teď stejným slovem „obšťastnil“ také Evropskou unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Globální ekonomický výhled centrální banky: Zvýšení hladiny úrokových sazeb by mohlo zvětšit riziko insolvence několika zemí eurozóny
Další letošní vydání měsíčníku Globální ekonomický výhled přináší pravidelný přehled aktuálního i očekávaného vývoje ve vybraných teritoriích se zaměřením na hlavní ekonomické veličiny: inflaci, růst HDP, předstihové ukazatele, úrokové sazby, měnové kurzy a ceny komodit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na dlouhodobou uzavírku dálnice D4 z důvodu přestavby mostu Skalka
Ředitelství silnic a dálnic upozorňuje na dlouhodobou uzavírku dálnice D4 v km 40,9 až 41,4 z důvodu demolice a výstavby mostu, který převádí komunikaci I/18 přes dálnici D4. Přestavba mostu je koordinována s výstavbou dálnice D4 Skalka – křižovatka II/118, aby byla doba omezení co nejkratší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
V Německu se novinář vydával za uprchlíka, třikrát si změnil identitu a všude mu to prošlo. Takže... Zde jsou slova českého rektora
„Evropa nespasí hladomory Afriky a problémy Asie,“ uvedl mimo jiné v rozhovoru pro MF Dnes rektor Karlovy univerzity Tomáš Zima. Také se pustil do politiků, že v momentě, kdy někdo řekne, že zvýší o sto procent platy, měl by se volič zamyslet nad tím, jestli je to možné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
To by měl generální ředitel ČT vysvětlit! Petr Žantovský vytahuje nedávnou kauzu, která už zapadla
TÝDEN V MÉDIÍCH Před časem se i mezi politiky diskutovalo o smyslu České televize, ale nakonec chyběla odvaha i vůle změnit fungování naprosto nemocné instituce a vypisovat veřejné zakázky na jednotlivé činnosti veřejné služby médií. Pak se nelze divit, že veřejnoprávní televize platí dvakrát za stejnou službu nebo že firmy, které pomáhaly před lety generálnímu řediteli se zvolením, nechává ČT svými zakázkami vydělávat. Petr Žantovský se ale pozastavuje i nad tím, že ČSSD si musí i na obyčejné politické bonmoty či agitační fráze najímat agenturu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
To by měl generální ředitel ČT vysvětlil! Petr Žantovský vytahuje nedávnou kauzu, která už zapadla
TÝDEN V MÉDIÍCH Před časem se i mezi politiky diskutovalo o smyslu České televize, ale nakonec chyběla odvaha i vůle změnit fungování naprosto nemocné instituce a vypisovat veřejné zakázky na jednotlivé činnosti veřejné služby médií. Pak se nelze divit, že veřejnoprávní televize platí dvakrát za stejnou službu nebo že firmy, které pomáhaly před lety generálnímu řediteli se zvolením, nechává ČT svými zakázkami vydělávat. Petr Žantovský se ale pozastavuje i nad tím, že ČSSD si musí i na obyčejné politické bonmoty či agitační fráze najímat agenturu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Čech sledující dění v USA: Odpůrci Trumpa ho den co den odvádějí od výkonu funkce. Co si od impeachmentu slibují, návrat k marastu?
O nečekaném vítězství, ale dle jeho slov zcela legálním, se rozhovořil Vladimír Cícha na serveru NeviditelnýPes.cz. „Je považován za fenoména, čaroděje. To snad je logické a pochopitelné, nebo by to mělo takovým být,“ uvedl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nejdříve velké demonstrace za přijímání uprchlíků, pak změna zákona, uzavření hranic... Zpravodaj Palata vyrazil do Švédska
O počtu azylantů ve Švédsku se v dnešním vydání MF Dnes rozepsal zvláštní zpravodaj deníku ve Švédsku Luboš Palata. Konstatuje, že do země jich přišlo mnoho, na což si Švédové stěžují. I přesto, že mnozí z nich jim pomáhají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kdo do měst dovezl radikální náboženskou ideologii z jiných zemí?! Slova muslimského starosty Londýna o terorismu vyvolala další prudkou reakci
Americký konzervativec Caleb Parke ve svém komentáři rozporuje tvrzení muslimského starosty Londýna Sadiqa Khana, podle kterého jsou hrozby teroristického útoku součástí života ve velkých městech. Jako příklad uvádí Parke hlavní město Japonska Tokio.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Erdogan burcuje Turky v Evropě, nadává Merkelové, vyhrožuje, že vypustí uprchlíky... Libor Rouček skládá fakta a má jasno o tom, co nás čeká
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Do konání referenda žádné mítinky v Německu nebudou, Erdoganovi se to nebude líbit, bude dál Německo nazývat nacistickým nebo fašistickým státem, ale to je tak všechno, co bude dělat,“ říká k napjatým vztahům mezi EU a Tureckem bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček. Nedomnívá se, že by chtěl turecký prezident opustit NATO, a to i z ekonomických důvodů. K událostem uplynulých dnů také říká: „A že Trump nepodal Merkelové ruku? To myslím, že německé kancléřce vůbec neuškodilo, naopak tím získala sympatie nejen v Německu, ale i po celém světě. Trump je považován za nezdvořáčka.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
VLS: Lesní pedagogika na Karlovarsku zažívá boom
Lesní pedagogika Vojenských lesů a statků je i letos pro žáky a studenty škol z karlovarského kraje dostupnější. Karlovarský kraj i letos nabídnul školám v regionu oblíbené exkurze na ekofarmy nebo do Centra environmentálního vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Znalec Německa: Smrtelná hrozba hord agresivních muslimů Evropě. Reálné nebezpečí, že podlehneme. Řešení pro Čechy je toto. A důvod, proč je Merkelová pozvala...
ROZHOVOR Historik a analytik Institutu Václava Klause Aleš Valenta v těchto dnech vydal knihu „Jeden rok konzervativní publicistiky“. S autorem, který pravidelně sleduje situaci v Německu, jsme hovořili o nebezpečí masové imigrace a islamizace Evropy. „Původní křesťanská Evropa začne podléhat imigračnímu přílivu a doplatí na svou nedostatečnou demografickou, kulturní a civilizační vitalitu a nakonec podlehne. To nebezpečí je skutečně reálné,“ varuje. Též vysvětluje, proč Merkelová „pozvala“ imigranty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Státní zemědělský intervenční fond začíná vydávat rozhodnutí pro pěstitele ovoce, zeleniny a révy vinné
K 20. března začal Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) vydávat rozhodnutí pro pěstitele ovoce v rámci Dobrovolných podpor vázaných na produkci a zároveň také na Integrovanou produkci ovoce, révy vinné a zeleniny s jahodníkem jako součásti Agroenvironmentálně-klimatických opatření.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Prošel jsem si no-go zóny v Bruselu i Paříži a... Europoslanec Zdechovský pronáší výbušná slova o muslimech v Evropě i západních lídrech
ROZHOVOR „My opravdu musíme velmi tvrdě zatlačit na muslimy, aby změnili způsob svého chování v Evropě, nemůžeme se do nekonečna tvářit, že nám nic nevadí a ti lidé si u nás mohou dělat, co chtějí,“ konstatoval europoslanec a publicista Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). „Západní politikové si konečně musí přestat lhát do kapsy a vyjít z těch svých paláců mezi lidi, i do těch nebezpečných no-go zón. Já jsem si je prošel v bruselském Molenbeeku i v Sait-Denis v Paříži. Tam opravdu už končí Evropa, jako bych se ocitl v nějakém Bronxu v USA, kde není vůbec bezpečno. Nelze se pořád tvářit, že ty problémy neexistují a když na ně někdo upozorní, tak ho hned označit za xenofoba,“ ještě k tomu dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ústavní soud se vyjádřil k pojmu dobrých mravů při vyplácení odstupného - takzvaného zlatého padáku
II. senát Ústavního soudu (soudce zpravodaj Jaroslav Fenyk) částečně vyhověl ústavní stížnosti stěžovatelky České dráhy, a. s., a zrušil usnesení Nejvyššího soudu a výrok I. rozsudku Městského soudu v Praze, neboť jimi bylo porušeno její základní právo na spravedlivý proces. Ve zbytku byla stížnost odmítnuta pro nepřípustnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Je tam snad více ruských tanků než aut. Je to nebezpečnější než migrační krize! Milan Syruček obrací varovně pozornost k ruským hranicím
ROZHOVOR Na čtyřicet velkých průmyslových podniků oligarchy Rinata Achmetova, včetně dolů, “okupují“ v současné době takzvaní separatisté na východě Ukrajiny. Zbytek země má vážný problém – chybí uhlí i energie. Bývalý ruský zpravodaj Mladé fronty Dnes Milan Syruček v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz popisuje nejaktuálnější události v Kyjevě, který fakticky odstřihl separatistická území od zbytku země. Syruček se pak mj. věnuje eskalaci napětí v Kaliningradu i v celé Rostovské oblasti, která sousedí s EU a kde je podle něj již více ruských tanků než osobních automobilů…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Prohlášení vedoucích představitelů 27 členských států a Evropské rady, Evropského parlamentu a Evropské komise
Prohlášení vedoucích představitelů 27 členských států a Evropské rady, Evropského parlamentu a Evropské komise - Římské prohlášení (25. března 2017):
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Římská deklarace o budoucnosti Evropské unie obsahuje i důležité české priority
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se v Římě zúčastnil neformálního summitu 27 členských zemí Evropské unie. Společně s evropskými partnery se shodli na hlavních pilířích budoucnosti EU a všech 27 států včetně České republiky podepsaly společný dokument, který tyto priority obsahuje. Summit v Římě se uskutečnil symbolicky v den 60. výročí podpisu zakládajících smluv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka: Řada ovocnářských podniků na kompenzace nedosáhne, přesto jim hrozí existenční problémy
Ministerstvo zemědělství poskytne kompenzace za škody způsobené loňskými jarními mrazy více ovocnářům. Nově mohou o kompenzaci žádat i podniky, které kvůli mrazům přišly o více než 30 procent obvyklých tržeb, doposud byla hranice ve výši nejméně 50 procent. MZe celkem rozdělí 133 milionů korun. Změnu podmínek programu schválila vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Moravskoslezský kraj podporuje protidrogovou prevenci: Ve vlakové soupravě se odehrává příběh závislostí
Dotací ve výši téměř 967 tisíc korun podpoří Moravskoslezský kraj projekt protidrogové prevence REVOLUTION TRAIN Moravskoslezská tour 2017. Ve vlakové soupravě šesti vagonů se v několika rovinách odehrává příběh o příčinách, vývoji a důsledcích drogové závislosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babišova první velká rána. Týdeník popisuje počátek ministrova zbohatnutí, proč policie odložila podezření z pěti trestných činů a kvůli komu
Na šéfa hnutí ANO 2011 a ministra financí Andreje Babiše se v posledních dech valí zpráva za zprávou, které poukazují na jeho nekompromisní a tvrdé byznysové praktiky v minulosti. I to, jakým způsobem se snažil si podvazovat nadějné politiky kvůli svým obchodním zájmům. Týdeník Euro dnes přinesl informaci o tom, jak Babiš v devadesátých letech přišel k největší české továrně na výrobu hnojiv, Lovochemii v severočeských Lovosicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Donald Trump chce zničit Obamův klíčový program. Prozatím ale neuspěl. A Clintonová hned napsala...
Americký prezident Donald Trump utrpěl těžkou porážku. Jeho úmysl zrušit zdravotní reformu Baracka Obamy, takzvanou Obamacare, totiž nevyšel. Trump dokonce bod stáhnul z programu, neboť republikáni nedokázali ve Sněmovně reprezentantů nashromáždit dostatek hlasů pro hlasování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné

Česká blogosféra

TOPlist