Proč chce prezident Zeman navrátit poplatek 100 Kč za pobyt v nemocnici?
Prezident Zeman se v tomto týdnu sice naplno věnoval zákonu o Národních parcích, kvůli kterému navštívil i poslaneckou sněmovnu, ale ještě před tím stačil zkritizovat zrušení stokorunového poplatku za pobyt v nemocnici. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.2.2017 v 14:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 25. 02. 2017

Související články

Sládek (SPR-RSČ): Babiš a Zeman proti nemocným lidem
Začnu již obehranými prezidentovými vystoupeními na téma poplatku za pobyt v nemocnici. Obehrané proto, že to minulý týden nebylo poprvé, kdy prezident prohlásil, že to přeci žádnou babičku nezabije, když si z důchodu zaplatí stokorunu za den v nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Sládek (SPR-RSČ): Babiš a Zeman proti nemocným lidem
Začnu již obehranými prezidentovými vystoupeními na téma poplatku za pobyt v nemocnici. Obehrané proto, že to minulý týden nebylo poprvé, kdy prezident prohlásil, že to přeci žádnou babičku nezabije, když si z důchodu zaplatí stokorunu za den v nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
To je masakr: Zeman za "stokorunu ve špitále" sklízí potlesk TOP 09 a ODS. Zato Doubrava a Škromach... No, však se podívejte
ANKETA Velkou diskusi vyvolala úvaha prezidenta Miloše Zemana o obnovení plateb za pobyt v nemocnici. Prezident totiž při návštěvě Královéhradeckého kraje uvedl: „Stovka denně za hospitalizační poplatek nikoho nezabije.“ Zeman také zmínil, že sociální demokracie měla ve svém volebním programu zachování hospitalizačních poplatků, ale naprosto zbytečně tento bod pustila, a tím zdravotnictví přišlo o dvě miliardy korun ročně. Ty by se podle Zemana mohly věnovat na zlepšení platové úrovně sester a pečovatelek. ParlamentníListy.cz zjišťovaly, co si o tomto názoru myslí osobnosti napříč politickým spektrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Václav Krása: Pan prezident i pan Gazdík se mýlí.
Po několika letech se téma zdravotnických poplatků opět vrátilo do středu mediální pozornosti. Předpokládal jsem, že téma je již dávno vyčpělé, ale zdá se, že zjednodušené mediální bubliny se hodí pořád. Nejprve k věcnému problému, tedy k poplatku za pobyt v nemocnici. Především, hovořit v souvislosti se zdravotnickými poplatky za pobyt v nemocnici o průměrné minimální mzdě je holý nesmysl, a překvapuje mně, že si toho žádný novinář nevšimnul.…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 19.2.2017 v 18:41, zobrazit podobné
Ivan Jordák: Proč platíme na ČT a ČRo?
Každý den se z některého kanálu ČT dozvídám, že parta redaktorů se mimo jiné nebojí nám sdělit zprávy. A to jen za poplatek pouhých 135,- Kč měsíčně. Poplatek, který je po nás vymáhán, aniž by s námi někdo jednal, zda za něj chceme kupovat opravdu službu ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman chce aktivně vstoupit do jednání po volbách. Lidové noviny šílí
Sotva se v pátek otevřely volební místnosti, začal prezident Miloš Zeman lajnovat předvolební hřiště. Dokonce prý naznačil, že to bude on, kdo bude diktovat vyjednávání. Lidové noviny v obsáhlém materiálu zpochybňují kroky, které chce prezident po volbách činit. Ačkoliv Zeman avizuje, že chce přispět k hladkému ustavení orgánů nové Poslanecké sněmovny, deník jej obviňuje, že myslí na vlastní prospěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Drásavý příběh ministra Ludvíka na Frekvenci 1: Maminka mrtvých dvojčat málem zešílela...
Moderátor Luboš Xaver Veselý v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 přivítal ministra zdravotnictví Miloslava Ludvíka (ČSSD). Člen vlády se obrátil na Hrad a konstatoval, že poplatky za pobyt v nemocnici, u nichž prezident Miloš Zeman volal po jejich obnovení, vůbec nic neřeší. Na vysvětlenou přidal jeden duši drásající příběh...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman byl v nemocnici, média bila na poplach. Jenom plánovaná prohlídka, uklidňuje mluvčí Ovčáček
Po návštěvě sjezdu Strany práv občanů zamířil prezident Zeman do Nemocnice Na Bulovce. Informoval o tom server Novinky.cz a to ještě před tím, než se k návštěvě jakkoli vyjádřil hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Ten později novinářům poděkoval za dojemnou starost o zdraví pana prezidenta a prozradil, proč Zeman do nemocnice vyrazil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Laudát: Teď Zeman naštve Trumpa a Putina. Takhle dopadne každý, kdo chce jezdit na více koních současně!
Poslanec František Laudát (TOP 09) na svém facebookovém profilu zkonstatoval, že prezident Zeman se dostává do úzkých. Proč?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Pokud by se příznivci Zemana a Babiše protnuli, Babiš sestaví jednobarevnou vládu, ale Zeman skončí, počítá novinář
Prezident Miloš Zeman chce podle všeho udržet post na Pražském hradě. Vedoucí reportérů MF Dnes Petr Suchomel se tak ptá, proč dobývá palác.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist