Krize v ČSSD: Drsné vyjádření Stanislava Humla
Poslanec Stanislav Huml, působící v řadách klubu sociální demokracie, se na tuto stranu pořádně naštval. Nevěřícně se dívá na to, co ČSSD provádí s někdejším jihočeským hejtmanem Jiřím Zimolou, a klade si otázku, zda je vůbec ještě sociální demokracie demokratickou stranou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 20:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 22. 05. 2017

Související články

Huml: Zkusme složit vládu bez ANO
Po sečtení prvních hlasů v parlamentních volbách má ČSSD kolem osmi procent. Podle poslance Stanislava Humla je na hodnocení ještě brzy, ale konečný výsledek odhaduje kolem deseti procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Sprostoty. Nenávist vůči všemu ruskému dosáhla vrcholu. A toto nemůže přinést nic jiného než katastrofu. Huml o tom, co přijde
ROZHOVOR Podle poslance ČSSD Stanislava Humla Brexit signalizuje, že v EU dochází k odstředivým tendencím a značná část populace velké a bohaté země, což Velká Británie bezesporu je, je s členstvím nespokojena. Hrozí dominový efekt. Volba prezidenta USA přiváží změnu v politice velmoci, která je nadějí, že přestane svět kráčet ke konfrontaci. A toto nás čeká v novém roce…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Hašek (ČSSD): Rozhodování ČSSD byla Sofiina volba
Vyjádření k rozhodnutí sociální demokracie o řešení vládní krize
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Otevřený dopis docentu Balíkovi
Vyjádření k postojům docenta Stanislava Balíka
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Sprostá, primitivní pomsta, Sobotko. Vyslechli jsme členy ČSSD, o kterých se teď mluví
V jihočeské ČSSD to opět vře. Z kandidátní listiny odstoupil lídr, jindřichohradecký starosta Stanislav Mrvka. Spolu s ním odešel i Jindřich Florián a Josef Eigner. Členové ČSSD tak především reagovali na vyškrtnutí bývalého hejtmana Jiřího Zimoly. ParlamentníListy.cz sehnaly vyjádření nejen Jindřicha Floriána, ale také bývalého starosty Písku Ondřeje Veselého, který by se měl nyní místo Stanislava Mrvky stát lídrem jihočeské ČSSD. „Jednoznačně nesouhlasím s tím, že vedení ČSSD odvolalo Jiřího Zimolu z posledního místa kandidátky do Parlamentu,“ řekl Florián a mluví o primitivní pomstě ze strany vedení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Petr Hampl: O hledání pravdy a vyprávění příběhů
Předmluva ke knize Stanislava Balíka a Stanislava Polnara Islamisté a soumrak Evropy. My, kdo jsme se ocitli ve válce civilizací, máme v zásadě tři možnosti jak jednat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Paroubek: Hlavní aktéři krize oslabení
Podle prvního průzkumu zpracovaného agenturou pro výzkum veřejného mínění Median vlastně v závěru vládní krize, byli oba hlavní aktéři vládní krize – ČSSD a hnutí ANO – postiženi poklesem volebních preferencí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Reformujme EU, dle nášich představ!
Současná EU zažívá krizi Nic nového, EU je v krizi už téměř deset let. Nejprve to bylo krize realitní a bankovní, pak eurokrize, dluhová krize, migrační krize a teď krize získala úderný název - Brexit. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.3.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Štěch (ČSSD): Moje vyjádření nebylo namířeno proti živnostníkům
Vyjádření předsedy Senátu Milana Štěcha
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist