Ministr Zaorálek: Afghánistán je poměrně velkou oblastí našeho zájmu
Projev na 57. schůzi Poslanecké sněmovny dne 25. 5. 2017 k návrhu vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda o spolupráci v oblasti partnerství a rozvoje mezi Evropskou unií a jejími členskými státy na jedné straně a Islámskou republikou Afghánistán
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 15:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 25. 05. 2017

Související články

Ministr Zaorálek: Rozlišujme mezi islámem a islamisty
Projev na 57. schůzi Poslanecké sněmovny dne 25. 5. 2017 k návrhu vyslovení souhlasu s ratifikací Dohoda o spolupráci v oblasti partnerství a rozvoje mezi Evropskou unií a jejími členskými státy na jedné straně a Islámskou republikou Afghánistán
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Útok na české zemědělství! ministr Toman vystoupil k novému problému z EU
Evropská komise o to neprojevuje zájem! Ministr Toman předstoupil před novináře a promluvil, jak o svém údajném střetu zájmů v oblasti čerpání evropských dotací v zemědělství, tak o možném střetu zájmů premiéra Andrej Babiše a holdingu Agrofert v téže oblasti. Podle ministra jde v podstatě o útok na české zemědělství.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Země je úspěšná, ale lidé jsou poměrně chudí
Komentář ministra Zaorálka z facebookového profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zaorálek se u Moravce rozčílil nad našim chováním k Rusku: Já čtu články v The Guardian a stydím se, přátelé
Hosty druhé hodiny Otázek Václava Moravce České televize byli bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) a člen zahraničního výboru Sněmovny SPD Jiří Kobza. Debatovali o cestě předsedy Sněmovny Radka Vondráčka do Ruska. Zaorálek podotkl, že se stydí za to, jak se chováme vůči Rusku. Našeho chování si všímají až ve velké Británii. „Já se stydím za to, co čtu v The Guardian,“ zlobil se Zaorálek. Razantně zvyšoval hlas i kvůli Saúdské Arábii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Zaorálek se v ČT hádal s SPD, ale naštval i skalní zastánce NATO: Ne, to už ne!
Mikuláš Peksa z Pirátské strany, poslanec SPD Jiří Kobza, předseda poslaneckého klubu STAN Jan Farský a bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) diskutovali včera s moderátorkou Světlanou Witowskou v pořadu Události, komentáře o zahraničněpolitických souvislostech našeho členství v NATO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek přijal velvyslance Čínské lidové republiky
Ministr kultury Lubomír Zaorálek dnes přijal v Nostickém paláci mimořádného a zplnomocněného velvyslance Čínské lidové republiky J.E. Zhang Jianmina. V průběhu setkání oba představitelé diskutovali o dosavadní spolupráci v oblasti kultury mezi oběma zeměmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Piráti: Kvůli podezření o střetu zájmů premiéra jsme se obrátili na eurokomisaře
Právě dnes vstoupilo v účinnost finanční nařízení Evropského parlamentu týkající se střetu zájmů. Jednotlivé osoby veřejné sféry mají povinnost svoje riziko střetu zájmů nahlásit a v případě jeho potvrzení, musí v této oblasti ukončit veškerou svoji činnost. Piráti jsou přesvědčeni, že ve střetu zájmů je nejenom premiér Andrej Babiš, ale například i ministr zemědělství Miroslav Toman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Sobotka (ČSSD): Jsme první vládou, která přijala strategii ochrany zájmů států při těžbě strategických nerostných surovin
Vláda ČR na svém dnešním jednání schválila zprávu Ministerstva průmyslu a obchodu o nutnosti zajištění ekonomických zájmů států v oblasti využití kritických superstrategických surovin EU. Materiál, který vládě předložil ministr Jiří Havlíček, obsahuje konkrétní kroky, jak v oblasti těžby těchto surovin hájit ekonomické zájmy státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Nedokázali jsme využít všechny možnosti, hlavně při výměně informací
Ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek a předsedkyně Asociace krajů Jana Vildumetzová podepsali 16. června 2017 v Černínském paláci „Memorandum o spolupráci v oblasti ekonomické diplomacie mezi Ministerstvem zahraničních věcí ČR a Asociací krajů ČR“. Akci byli přítomni i hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová a hejtman Pardubického kraje Martin Netolický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist