Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2020
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.284x, což odpovídá cca 171.354-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Eliška Hradílková Bártová: Utajená čísla. Pražský dopravce odmítá říct, kolik zaplatil najatým právníkům za vymáhání pokut
PAVUČINY BYZNYSU. Pražský dopravce tají, kolik pokut vymohl, a kolik za jejich vymáhání zaplatil externím právníkům, které si bez soutěže najal. Podle zákona ale musí s pravdou ven.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 18:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 03. 06. 2017

Související články

Eliška Hradílková Bártová: Utajená smlouva dopravního podniku na vymáhání aneb Pražský dopravce může přijít téměř o půl miliardy ročně
HlídacíPes.org má k dispozici kontrakt, který bez soutěže uzavřel pražský dopravce s vybranými advokáty a jenž měl zůstat v utajení kvůli „mimořádným cenovým podmínkám“ pro vymahače.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Pražský Dopravní podnik svěřil vymáhání pokut advokátovi, který už dříve vymohl z lidí miliardy
Dopravní podnik si bez soutěže najal na vymáhání pohledávek čtyři právníky. Mezi nimi i Romana Ambrože, dvorního advokáta a přítele prezidentova kancléře Vratislava Mynáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Pražský Dopravní podnik mění utajenou smlouvu s vymahači pokut. Na problém upozornil HlídacíPes
EXKLUZIVNĚ PRO HLÍDACÍ PES. HlídacíPes.org o víkendu upozornil na existenci utajené smlouvy pražského Dopravního podniku s vymahači pokut, která jim umožňovala inkasovat mimořádné odměny. Poté, co se detaily problematické smlouvy dostaly na veřejnost, ji pražská primátorka přiměla Dopravní podniky změnit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Milost od Klause, miliony pro jeho nadaci. Žádná splátka to není, zlobí se podnikatel Kratochvíl
ROZHOVOR. Šéf a zakladatel dopravní společnosti ICOM Transport odmítá, že by miliony, které poslal Institutu Václava Klause, byly vyjádřením vděčnosti za milost, již mu prezident dříve udělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Gothaj, párky, jitrnice. Babiš bude dva roky dodávat hasičům svoje uzeniny
Ministerstvo vnitra uzavřelo na konci loňského roku smlouvu s Babišovou společností Kostelecké uzeniny na dodávku uzenin pro brněnské hasiče za téměř 700 tisíc korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Další podivná smlouva v pražském dopravním podniku. Advokáti vymáhající pokuty se prý budou mít velmi dobře
Pražský dopravní podnik má zřejmě problém. Server HlídacíPes.org totiž disponuje kontraktem, jenž byl uzavřen na vymáhání pokut od černých pasažérů. Dopravce jej uzavřel se čtyřmi advokáty letos v únoru. Bez soutěže, na pět let. A dokonce s možností prodloužení. Píše o tom Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Čeští žalobci využili toho, že švýcarský soud ještě nerozhodl. Padlo šest žalob v kauze Mostecké uhelné
Vrchní státní zastupitelství v Olomouci obžalovalo šest lidí v souvislosti s privatizací Mostecké uhelné společnosti (MUS). A to přesto, že za tentýž čin již byli někdejší manažeři MUS odsouzeni švýcarským soudem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Václav Klaus je velký kritik neziskovek. Sám ale nyní působí ve čtyřech
PAVUČINY BYZNYSU. Není to tak dávno, co Václav Klaus prohlásil, že “neziskové organizace jsou často charitou pro nezaměstnatelné intelektuály”. Ovšem sám krátce před svým odchodem z prezidentského postu jednu takovou neziskovku se svými syny založil. K čemu vlastně slouží Institut Václava Klause?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Kdo vydělá na Klinice čínské medicíny v Česku? Rozkryli jsme vazby, které stojí za kritizovaným projektem
PAVUČINY BYZNYSU. Klinika čínské medicíny v Česku? Kritici upozorňují nejen na to, že tento alternativní způsob léčby není ověřený, ale také poukazují na spojování zdravotnictví s česko-čínskou politikou. V orgánech Nadačního fondu tradiční čínské medicíny založené čínskou CEFC zasedají zástupci ministerstva zdravotnictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Eliška Hradílková Bártová: Dusno kolem Babiše. Politici zpochybňují jeho zbohatnutí, Agrofert si stěžuje na diskreditační kampaň
Situace kolem Andreje Babiše a jeho podnikání akceleruje. Společnost Agrofert si stěžuje na zpravodajství Seznam.cz a vyzývá, aby portál „zanechal své diskreditační kampaně“. Zároveň pravděpodobně v dílně ČSSD vznikla sedmdesátistránková analýza o pochybnostech kolem vzestupu a podnikání Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist