Finální podoba kandidátky se výrazně liší od toho, co schválil krajský sněm, říká poslanec ANO Fichtner
Matěj Fichtner, který se na kandidátce ANO dostal z volitelné pozice až na jedenáctou, téměř nevolitelnou, nyní vysvětluje svůj pohled na věc. „Nerozumím tomu, nikdo mi nic neavizoval a přišlo to jako blesk z čistého nebe. Podoba kandidátky, kterou odsouhlasil krajský sněm, včetně pana předsedy Stropnického, byla jiná," říká poslanec Matěj Fichtner.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 16:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 28. 06. 2017

Související články

ANO: Krajský sněm potvrdil v čele pražské kandidátky Nachera
Krajský sněm pražské organizace ANO schválil kandidátní listinu pro podzimní volby do pražského zastupitelstva. Na pozici lídra potvrdil poslance a pražského zastupitele Patrika Nachera. Informoval o tom asistent primátorky Adriany Krnáčové (ANO) Martin Vodička. Krnáčová se o pozici v čele kandidátky už neucházela, s politikou chce úplně skončit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Poslanec Pilný přemýšlí o odchodu z politiky. Nestal se lídrem kandidátky
Poslanec Královéhradeckého kraje Ivan Pilný (ANO) zvažuje odchod z politiky. Vadí mu mimo jiné totiž fakt, že se nestal lídrem kandidátky do sněmovních voleb. Krajský sněm dal přednost náměstkyni pro místní rozvoj Kláře Dostálové. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kandidátku hnutí ANO v Praze povede Martin Stropnický
Krajský sněm hnutí ANO v Praze schválil v sobotu 13. května kandidátní listinu pro letošní podzimní sněmovní volby. Lídrem kandidátky zvolili delegáti krajského sněmu ministra obrany Martina Stropnického, který je zároveň předsedou krajské organizace hnutí ANO v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Sejde se krajský sněm TOP 09, bude volit delegáty. A nejen to
Krajský sněm TOP 09 v Praze dnes bude volit delegáty na celostátní sněm, který je naplánován na konec listopadu. Je možné, že v reakci na špatný volební výsledek také změní vedení pražské organizace, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jak chodí do práce váš poslanec? Někteří voliči budou hodně nemile překvapeni
„Nejsme jako politici. Makáme,“ tak znělo heslo hnutí ANO před minulými sněmovními volbami. Poslanec Matěj Fichtner však příliš heslo nenaplňuje. Jak uvádí dnešní MF Dnes, Fichtner chyběl při největším procentu sněmovních hlasování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Potvrzeno. Na kandidátce ANO nebude poslanec Čihák. Jeho kolega Fichtner se propadl až na jedenáctou pozici
Jak se ParlamentnímListům.cz podařilo zjistit z okolí magistrátu hlavního města Prahy, na příští volební období může zapomenout poslanec ANO Pavel Čihák. O tom jsme jako první informovali již na začátku června. Sešup z volitelné pozice ovšem ke všeobecnému překvapení zažil i Matěj Fichtner, současný poslanec hnutí a místopředseda mandátového a imunitního výboru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Kandidátku ODS v Jihlavě povede Petr Laštovička
Kandidátku ODS pro komunální volby 2018 v Jihlavě schválil pondělní místní sněm občanských demokratů. Lídrem kandidátky se stal Mgr. Petr Laštovička. Dvojkou kandidátky a druhou novou tváří byl zvolen Mgr. Petr Ryška.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Volebním lídrem ANO v Karlovarském kraji bude ministr Ťok
Kandidátku ANO v podzimních volbách do sněmovny povede v Karlovarském kraji ministr dopravy Dan Ťok. Za ním bude poslanec ANO Roman Procházka a na třetím místě krajská zastupitelka Věra Procházková. Kandidátku dnes schválil krajský sněm ANO, který se konal v Sokolově. ČTK o tom informovala mluvčí ANO v Karlovarském kraji Gabriela Dostálová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Nacher ke své kandidatuře: Být primátorem v hlavním městě v Praze znamená být za všechno zopodvědný i za to, co člověk reálně ovlivnit nemůže
Krajský sněm potvrdil v čele pražské kandidátky ANO poslance a pražského zastupitele Patrika Nachera. Jaké má pocity z možného primátorství, prozradil v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým pro internetovou televizi XTV.cz. „Je to nevděčné a sám sobě se divím, ale v důchodu si nechci říkat, že jsem něco nezkusil,“ uvedl poslanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Nacher ke své kandidatuře na primátora: Nechci se schovávat za Babiše, možná ale dlouho nevydržím, cítím velké tlaky
Krajský sněm potvrdil v čele pražské kandidátky ANO poslance a pražského zastupitele Patrika Nachera. Jaké má pocity z možného primátorství, prozradil v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým pro internetovou televizi XTV.cz. „Je to nevděčné a sám sobě se divím, ale v důchodu si nechci říkat, že jsem něco nezkusil,“ uvedl poslanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist