Nejdražší kampaň do Sněmovny měla ČSSD, přesto drtivě prohrála
zdroj: domaci.eurozpravy.cz, přidáno 24.1.2018 v 13:46, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Nejdražší kampaň do Sněmovny měla za 85 milionů ČSSD
Nejvíce peněz za kampaň v loňských volbách do Sněmovny utratila ČSSD, a to 85,3 milionu korun. Jen o 800.000 méně vydalo vítězné hnutí ANO. Vyplývá to z finálních zpráv o financování kampaně, které strany měly podle zákona zveřejnit do pondělní půlnoci. Podle předběžných závěrů Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí to udělalo sedm z devíti stran, které se do Sněmovny dostaly, uvedl Český rozhlas na svém zpravodajském webu iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: ČSSD a americká STG: ta prohrála volby Clintonové
Koncem minulého týdne se objevila zpráva, že sociální demokraté uvažují před letošními volbami o spolupráci s americkou agenturou STG, která se starala o kampaň Hillary Clintonové. Ta prohrála, a to přesto, že do kampaně dala o půl miliardy dolarů více než Donald Trump. Je tedy hodně drahá, ČSSD má finanční problémy a navíc tato agentura nemá vůbec žádné zkušenosti s kampaněmi ve střední Evropě. Je to evidentně riskantní krok i z dalších důvodů.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.1.2017 v 22:41, zobrazit podobné
Jan Veleba: No nevolte ho, když je tak dobrý..., džentlmen
Reakce na článek „Mayová drtivě prohrála. …“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Na ČT se řešil naprostý brexitový chaos. Se silným výrokem lidovce. Druhé referendum by prý nebyla zrada, protože se lidem lhalo
Poté, co britská premiérka Theresa Mayová drtivě prohrála parlamentní hlasování o smlouvě, která měla Británii z Evropské unie vyvést hladce a bez hádek, se hledá plán B. Většina britského parlamentu si očividně nemyslela, že dokument je tak kvalitní. Ve čtvrtečním pořadu Interview na ČT24 se tak moderátor Daniel Takáč kromě jiného Ondřeje Benešíka (KDU-ČSL), předsedy evropského výboru Poslanecké sněmovny, zeptal na to, zda je nyní EU nucena hledat jiný kompromis.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Podívejte se, kolik ušetříte s EET, ukazovala reklama. A byla to ta nejdražší reklama ze všech
Soutěž na reklamní kampaň, jež upozorňovala na možné úspory, které přinese elektronická evidence tržeb, vyhrála firma s nejdražší nabídkou. Generální finanční ředitelství výsledek výběrového řízení hájí tím, že vítězná společnost získala nejvíce bodů. Kromě ceny se zohledňoval i umělecký dojem. Píše o tom server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ČSSD má volební vítězství v kufru
Hrozivý sešup volebních preferencí vedoucí síly společnosti - ČSSD -  může zachránit už jenom velmi sofistikovaná volební kampaň. Jinak se z bývalého premianta, který minule drtivě porazil ANO o 1,8 %, stane  v říjnu autsajdr.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 20.1.2017 v 16:40, zobrazit podobné
Praha 3 utratila statisíce za spor se zaměstnancem obecní firmy, který prohrála a bude platit odškodnění
Přes šest set tisíc na honorářích zaplatila žižkovská radnice elitním právníkům za pracovněprávní spor s bývalým manažerem obecní společnosti, kterého vyhodila. Přesto ekonomicky nesmyslnou soudní bitvu, ve které se původně hrálo asi o 400 tisíc odstupného, prohrála, a nyní bude muset podle rozsudku platit i náhradu za pět let ušlé mzdy. Přestože je případ pravomocně uzavřen, vedení městské části odmítá uznat pochybení a podává ústavní stížnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Mayová drtivě prohrála. Její dohodu o Brexitu poslanci jasně odmítli
Britští zákonodárci v úterý odmítli dohodu o vystoupení země z Evropské unie, kterou v Bruselu vyjednala premiérka Theresa Mayová. Nyní vláda musí do pondělí přijít s alternativním plánem. Do Brexitu zbývá třiasedmdesát dní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Mayová drtivě prohrála. Její dohodu o Brexitu poslanci jasně odmítli. A internet už praská ve švech
Britští zákonodárci v úterý odmítli dohodu o vystoupení země z Evropské unie, kterou v Bruselu vyjednala premiérka Theresa Mayová. Nyní vláda musí do pondělí přijít s alternativním plánem. Do Brexitu zbývá třiasedmdesát dní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist