Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.735x, což odpovídá cca 90.530-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bílý ručník do ringu, pane Drahoši. Mučení ctihodného akademika, který nechápe, co se děje. Docent Konvička sledoval debatu a přál si, aby ji z humanitárních důvodů ukončili předčasně
ROZHOVOR „Chvílemi jsem doufal, že někdo z Drahošova tábora hodí do ringu bílý ručník, nebo že moderátor pořad zastaví z humanitárních důvodů,“ komentuje diskusní klání prezidentských kandidátů aktivista Martin Konvička. Podle něj nemáme nikoho lepšího ve hře, než je právě Miloš Zeman, zatímco Drahošův tábor příznivců se podřizuje nejhloupějším nápadům současného vedení Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 24. 01. 2018

Související články

Svoboda (ODS): Piráti hodili ručník do ringu
Komentář na facebookovém profilu k vyjádření Pirátů o povolební spolupráci na pražském magistrátu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Armáda ČR: Letošní kurz přežití dokončilo deset z tuctu přihlášených
Jak se chovat v krizových situacích a co dělat v rizikových zemích. To se během týdne dozvědělo dvanáct účastníků Kurzu speciální přípravy pro krizové situace. Z tuctu zúčastněných novinářů a humanitárních pracovníků ho úspěšně dokončilo a certifikát získalo deset. Dva kurz, který pořádá Ministerstvo obrany ČR společně s Velitelstvím výcviku – Vojenskou akademií ve Vyškově, ukončili předčasně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ondráček hodil ručník do ringu. Končí jako šéf kontrolní komise GIBS
Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček oznámil, že už nehodlá snášet tlak, který je na něj vyvíjen a raději se vzdá postu šéfa sněmovní Komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Extremista Konvička nesmí vzdělávat mládež. Už dávno měl být vyhozen, zaznělo od Pavla Šafra
Lidé, kteří budou označováni za „podivíny a extremisty“, by neměli mít právo vzdělávat mládež. Modelovým příkladem je dnes docent biologie na Jihočeské univerzitě Martin Konvička, který ve volném čase protestuje proti islamizaci Evropy. Na mladé lidi by totiž měly působit pouze „autority“, jak tvrdí nejnovější komentář na webu Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Hamás odevzdá klíče od Gazy Fatahu
Po deset letech vládne v pásmu Gazy stále islamistické hnutí Hamás. A to se rozhodlo hodit ručník do ringu. Neustálé vnější tlaky a také velké vyčerpání obyvatelstva, které bylo pod tlakem izraelsko-egyptského bloku a jež zažilo tři po sobě jdoucí války.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Náboženství vzniklo, když první podvodník potkal prvního hlupáka. Martin Konvička „jede bomby“ o islámu. Je to silné
ROZHOVOR Docent na Jihočeské univerzitě a protiislámský aktivista Martin Konvička okomentoval výsledky průzkumu agentury Pew Research Center, který zkoumal nálady v jednotlivých evropských zemích. V šetření Češi vyšli jako jedni z nejméně tolerantních národů vůči muslimům a ani ve vztahu k židům jsme nevyšli nejlépe. Naopak vůči gayům se Češi zdají být poměrně tolerantní. Konvička se výsledkům podivuje, zejména pak porovnání těch českých se slovenskými. Obrovské rozdíly mezi postojem Čechů a Slováků k islámu se mu zdají podivné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Pane Drahoši, jděte i s Vaším viceprezidentem k čertu
Otevřený dopis Jiřímu Drahošovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Návrat do afrického pravěku! Konvička bouchl do stolu, když si přečetl o dalším návrhu z bruselské dílny
Vyrazit do lesa s nožem v kapse například na houby bude zakázané? Možná ano, podle Bruselu jde o nebezpečnou zbraň. A tak Evropská unie nově navrhuje zákaz nošení nožů. „Vracíme se do afrického pravěku,“ píše v reakci na taková omezení český protiislámský politický aktivista a docent působící na Jihočeské univerzitě Martin Konvička a mnozí mu dávají za pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Paní Šojdrová, ručník do ringu. Dětský kříž: Nerozumíte tomu. Ty děti nejsou dobytek. Vraťte je do Sýrie! Babiš nám pomáhá, Sobotka na nás kašlal
Debata o přijetí či nepřijetí padesáti syrských válečných sirotků jede dál. K tématu se vyjádřila také prezidentka Mezinárodního dětského kříže Taťjana Horáková. Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) asi nebude mít z jejich slov příliš velikou radost. Představy političky o tom, jak je možné pomoct, jsou podle prezidentky dost naivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Paní Šojdrová, ručník do ringu. Červený kříž: Nerozumíte tomu. Ty děti nejsou dobytek. Vraťte je do Sýrie! Babiš nám pomáhá, Sobotka na nás kašlal
Debata o přijetí či nepřijetí padesáti syrských válečných sirotků jede dál. K tématu se vyjádřila také prezidentka Mezinárodního dětského kříže Taťjana Horáková. Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSLÚ asi nebude mít z jejich slov příliš velikou radost. Představy političky o tom, jak je možné pomoct, jsou podle prezidentky dost naivní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist