Kalousek se pochlubil vášní pro politiku: Já tweetoval i na jednotce intenzivní péče
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se ještě stále zotavuje z několikahodinové operace břicha. Mohlo to prý také dopadnout tak, že už se neprobudí. Ale dopadlo to dobře, Kalousek je stále živ a opět komentuje veřejné dění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2018 v 11:34, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 24. 08. 2018

Související články

Facebook vzpomíná na Jana Třísku
Herec byl po pádu z Karlova mostu na jednotce intenzivní péče v Ústřední vojenské nemocnici, kde v noci z neděle na pondělí ve dvě ráno jeho život vyhasl. V pondělí dopoledne již média a sociální sítě zaplavily kondolence kolegů herců, a jak se dalo čekat, politiků napříč spektrem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Krajská zdravotní: Žádný z právních předpisů nebyl porušen
Stanovisko Krajské zdravotní, a. s., k incidentu na jednotce intenzivní a resuscitační péče dětské kliniky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Když lékař je bohem
Na jednotce intenzivní a resuscitační péče ústecké Masarykovy nemocnice zavolal lékař na matku policii. Zavolal ji, protože matka chtěla na oddělení zůstat se svým pětitýdenním chlapečkem se zápalem plic. A skandál byl na světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Krajská zdravotní zahájila provoz NIP a DIOP v Mostě
Krajská zdravotní, a. s. (KZ), slavnostně zahájila provoz nového oddělení NIP (následné intenzivní péče) a DIOP (dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče) v Nemocnici Most, o. z. Akce za účasti zástupců KZ, a. s., náměstka hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislava Rybáka, senátorky MUDr. Aleny Dernerové a místopředsedkyně Odborového svazu zdravotní a sociální péče ČR Ing. Ivany Břeňkové proběhla 2. června 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Nemocnice České Budějovice: Své ano si řekli na JIPce Infekčního oddělení
V českobudějovické nemocnici se minulý týden udála velice nestandardní událost. Přímo na jednotce intenzivní péče Infekčního oddělení v sobotu proběhl svatební obřad. Své ano si řekli pacient v závažném, ale stabilizovaném stavu, a jeho snoubenka. Oddávajícím byl nemocniční kaplan, svědky ošetřující lékař a sestra ve službě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Kdybyste měl stejné pracovní tempo jako já, tak už dávno ležíte na JIP, vpálil Babiš novináři do tváře
Český předseda vlády Andrej Babiš (ANO) poskytl rozhovor deníku Právo. Útočil v něm na všechny myslitelné i nemyslitelné strany. Udeřil na novináře, že kdyby pracovali tolik jako on, už by leželi na nemocniční jednotce intenzivní péče, zatímco on to zvládá. A to byl teprve začátek barvité rozmluvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Napadení číšníka cizinci: Čumilové, hlavně si nerozlít kafíčko! Občané jsou rozhořčeni. Máme dvě VIDEA a výzvu policie
Skupina sedmi cizinců v centru Prahy brutálně zbila číšníka, který musel později podstoupit operaci hlavy a leží na jednotce intenzivní péče. ParlamentníListy.cz zveřejňují videozáznam útoku, o němž se vede bouřlivá debata na facebookové stránce Týdeníku Policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Městská nemocnice Ostrava otevřela jednotku Následné intenzivní péče
Zcela novou jednotku Následné intenzivní péče otevřela v pátek 11. ledna Městská nemocnice Ostrava. Je teprve třetí nemocnicí v kraji, která takovou jednotkou disponuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Krajská zdravotní zahájila provoz nového oddělení v mostecké nemocnici
Krajská zdravotní, a. s., slavnostně zahájila provoz nového oddělení NIP (následné intenzivní péče) a DIOP (dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče) v Nemocnici Most, o. z. Akce za účasti zástupců vedení a managementu Krajské zdravotní, a. s., náměstka hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislava Rybáka, senátorky MUDr. Aleny Dernerové, místopředsedkyně Odborového svazu zdravotní a sociální péče ČR Ing. Ivany Břeňkové a dalších hostů proběhla v pátek 2. června 2016.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Nejlepší česká nemocnice získala odměnou lůžko pro pacienty
Nemocnice Písek, a. s., která byla za rok 2017 vyhodnocena jako nejlepší nemocnice v České republice, získala odměnou lůžko pro hospitalizované pacienty. Lůžko od firmy Linet v hodnotě vyšší než 200 tisíc korun bude využito na jednotce intenzívní péče Oddělení ARO Nemocnice Písek, a. s.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist