Plukovník rakouské armády prý dvacet let prováděl špionáž pro Rusy. Teď to prasklo
Čerstvě penzionovaný plukovník rakouské armády pracoval podle serveru n-tv.de více než dvacet let jako špion pro Rusko. Naší sousední zemí tak otřásá špionážní skandál, kdy například ministryně zahraničí Karin Kneisslová zrušila cestu do Moskvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 11. 2018

Související články

Více než dvacet tisíc lidí protestovalo proti vládě v centru Vídně
Přes dvacet tisíc lidí se sešlo v sobotu odpoledne ve Vídni, aby demonstrovali proti rakouské vládě. Čím dál častěji se totiž objevují názory, že kabinet kancléře Sebastiana Kurze má rasistické a neofašistické tendence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Bez Zemana bychom neprorazili ani v USA, ani v Německu, říká bývalý plukovník Zbytek
Někdejší plukovník Československé lidové armády Zdeněk Zbytek, který údajně uvažoval o vyslání tanků proti pražským demonstrantům v roce 1989, poskytl rozhovor páteční MF Dnes. V prvé řadě odmítá, že by kdy chtěl poslat do Prahy tanky. Posléze si jako podnikatel pochvaloval údajně skvělou proexportní zahraniční politiku Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Čečenský prezident na pohřbu vraha ruského velitele aneb Moskva chrání islámský fanatismus
Plukovník Budanov je pro Rusy hrdinou, pro Čečence válečným zločincem. V roce 2003 ho však ruský soud poslal na deset let do vězení za vraždu a znásilnění čečenské dívky. Později byl sám zabit islamistou.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.8.2018 v 21:40, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Čečenský prezident na pohřbu vraha ruského velitele aneb Moskva chrání islámský fanatismus
Plukovník Budanov je pro Rusy hrdinou, pro Čečence válečným zločincem. V roce 2003 ho však ruský soud poslal na deset let do vězení za vraždu a znásilnění čečenské dívky. Později byl sám zabit islamistou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Musel jsem se dívat do záchodu. Bití, facky, kopání, popsal vězení v Súdánu český misionář
Vydal se do Súdánu, aby dokumentoval svízelnou situaci křesťanů. Následně však byl v Africe odsouzen na dvacet let vězení za špionáž. Domů se dostal až letos v únoru, po 14 měsících v tvrdých podmínkách. Řeč je o Petru Jaškovi, jenž poskytl rozhovor časopisu Téma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Imigranti vám přinášejí destrukci. Co se děje v západní Evropě, je totální pohroma. Pácháte sebevraždu. Začněte jednat takto... Čechům radí plukovník izraelské armády
ROZHOVOR Podplukovník izraelské armády v záloze a bezpečnostní expert Mark Babot říká, že masová migrace z islámských zemí je obrovskou hrozbou pro evropskou civilizaci, ale i pro Izrael. Islám podle něj není slučitelný s evropskými demokratickými hodnotami. Turecký prezident Erdogan používá migraci jako svůj nástroj. Židé se již nemohou v Evropě cítit bezpečně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ministryně Dostálová: Turisticky atraktivní česko-rakouské pohraničí si zaslouží péči
Ministerstvo pro místní rozvoj prostřednictvím Programu INTERREG V-A Rakousko – Česká republika rozdělí téměř dvacet milionů EUR na obnovu společného kulturního dědictví obou zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Bezpečnostní informační služba: Projektu RIDERS je dvacet let
V květnu 2019 je to právě dvacet let, kdy Bezpečnostní informační služba (BIS) podepsala smlouvu s Ministerstvem obrany o utajovaném projektu RIDERS. Dohoda dala právní ukotvení specializovaným výcvikům řidičů armády a dalších specializovaných bezpečnostních složek. Iniciativa tehdejšího nového ředitele BIS Jiřího Růžka se ukázala jako velmi životaschopná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ministryně Šlechtová: Vojáci mě naučili, jak probíhají zahraniční mise
V Národním památníků na Vítkově v Praze se na slavnostním nástupu sešli příslušníci Armády ČR, Vojenské policie a Policie ČR, kteří se vrátili z nasazení v zahraniční misi z Afghánistánu, Iráku a Ukrajiny. Medaile a další ocenění jim předala ministryně obrany Karla Šlechtová, náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář, náčelník Vojenské policie brigádní generál Pavel Kříž a náměstek policejního prezidenta plukovník Jaroslav Wild. Ceremoniálu se dále účastnil poslanci Výboru pro obranu Poslanecké sněmovny Jan Lipavský a Pavel Růžička a přidělenec USA v ČR plukovník Mark Wootan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist