Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2022
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.803x, což odpovídá cca 94.078-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Skrytá kamera v brýlích a skoro rána pěstí. Výbušná reportáž o synovi Andreje Babiše
Sabina Slonková a Jiří Kubík se rozhodli na vlastní pěst vypátrat syna premiéra Andreje Babiše (ANO) Andreje Babiše mladšího. A jak je vidět v pořadu Zvláštní vyšetřování na serveru Seznam Zprávy, povedlo se jim to. Premiérova syna se přitom marně snaží již dva roky najít a vyslechnout policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2018 v 07:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 13. 11. 2018

Související články

Rána Slonkové z tisku: Nejdůležitější reportáž českých dějin? Něco tady šeredně smrdí
Komentátor Lidových novin Petr Kamberský se ve svém sloupku vyjádřil k tomu, jak hnutí ANO Andreje Babiše rostou preference. „A analytici přicházejí s tezí ‚skandály Babišovi pomáhají, místo aby mu škodily‘. Dovolím si oponovat. Únos syna nebyl – na rozdíl od dotací pro Čapí hnízdo nebo korunových dluhopisů – skandálem Andreje Babiše, ale skandál médií,“ poznamenal Kamberský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Horáček: Z reportáže o mladém Babišovi mám pocit manipulace. Jedna věc je ale zvláštní
Náměstek Národního ústavu duševního zdraví Jiří Horáček se vyjádřil k reportáži o synovi Andreje Babiše (ANO). Poznamenal, že dokumentace ošetřující lékařky Andreje Babiše mladšího Dity Protopopové je v pořádku po etické i právní stránce. Co shledává jako zvláštní, je situace, kdy se o Andreje Babiše mladšího staral manžel lékařky. Uvedl to v rozhovoru pro Český rozhlas Plus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nemocný Babišův syn a skrytá kamera: zásadní souvislosti od šéfa spolku na ochranu duševně nemocných
ROZHOVOR Natočení psychicky nemocného syna Andreje Babiše skrytou kamerou a zveřejnění nahrávky je z hlediska novinářů „profesním selháním“, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Josef Závišek, předseda Občanského sdružení pomoci duševně nemocným ČR. Schizofrenie podle Záviška nemocné ochromuje a bere jim schopnost bránit se a hájit svá práva. Byl skutečně velký úspěch, že mladý Babiš coby pacient zasažený touto nemocí vůbec k někomu získal důvěru, poznamenává Závišek na konto Petra Protopopova, který Babiše juniora, odvezl na výlet na Ruskem kontrolovaný Krym.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Kdo se mstí Seznamu za reportáž ze Švýcarska?
Nechce se věřit, že premiér by se snížil k zákeřnému útoku proti serveru, jehož televize přinesla skandální reportáž o jeho synovi a způsobila nevídané pnutí na politické scéně.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.11.2018 v 11:40, zobrazit podobné
Nečekaná rána Slonkové a Kubíkovi. Moderátor Českého rozhlasu se zhrozil nad jejich reportáží
Komentátor Českého rozhlasu Tomáš Procházka se postavil na stranu premiéra Andreje Babiše (ANO). Označil reportáž novinářů Jiřího Kubíka a Sabiny Slonkové za hyenismus. Svým počinem jdou prý proti zásadám investigativní žurnalistiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Státní zástupce promluvil o Babišovu synovi: Nesmíte zapomínat, že ...
Představitelé státního zastupitelství a policie předstoupili před novináře a vyjádřili se k práci na kauze Čapí hnízdo a na možném únosu syna premiéra Andreje Babiše (ANO) Andreje Babiše mladšího. Státní zástupce Martin Erazím připomněl, že premiérův syn je v kauze Čapí hnízdo obviněn a jako obviněný může na svou obhajobu říkat naprosto cokoliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lukačovič svá média pro byznys nezneužívá, píše Seznam.cz
Vedení společnosti Seznam.cz odmítlo obvinění MF Dnes, že majitel Seznamu Ivo Lukačovič zneužívá svá média pro vlastní byznysové zájmy. Informovalo o tom v dnešním prohlášení pro tisk. Web Seznam Zprávy v rámci pořadu Zvláštní vyšetřování v pondělí zveřejnil reportáž o synovi premiéra Andreje Babiše, který podle předsedy vlády trpí schizofrenií. Reportáž nejprve ve středu kritizoval šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl na sociálních sítích a v dnešní tištěné MF Dnes se kritika objevila na straně názorů pod Lukačovičovou karikaturou. MF Dnes patří společně s dalšími médii pod holding Agrofert, který musel Babiš kvůli zákonu o střetu zájmů umístit do svěřenského fondu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Pavel Šafr vytáhl na Andreje Babiše reportáž České televize. Patnáct let starou
V době, kdy Zemanova vláda rozhodla o první privatizaci Unipetrolu, Česká televize odvysílala v dnes již neexistujícím cyklu Fakta reportáž o počátcích podnikání Andreje Babiše a o kauzách, které jsou s nimi spojené (28. 1. 2002, „Česko-slovenský sen“). Dokument zveřejnil server Euro.cz, který zároveň upozornil na fakt, že znalec, který pomohl Babišovi v kauze Lovochemie, pracuje pro Agrofert. Upozornil na to server Forum24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zeman přijme Babiše, mluvit budou o kauze spojené s jeho synem
Prezident Miloš Zeman dnes na zámku v Lánech přijme předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). Hlavním tématem pravidelné schůzky zřejmě bude politická krize spojená s informacemi o synovi premiéra Andreji Babišovi mladším. Zeman již dal v uplynulých dnech najevo, že za premiérem Babišem stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 06:35, zobrazit podobné