Piráti představili uchazeče o přední místa kandidátky Pirátů do eurovoleb
Piráti představili všechny kandidáty, kteří se v sobotu na Celostátním fóru Pirátů v Táboře zúčastní primárních voleb o přední místa na kandidátce do květnových eurovoleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 16:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 01. 2019

Související články

Věřím, že se mi podaří dostat naše voliče k urnám, říká lídr pirátů do eurovoleb
Zajímá mě politika Evropské unie, protože ovlivňuje témata, která jsou mi blízká, říká lídr pirátů do eurovoleb Marcel Kolaja.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.1.2019 v 17:36, zobrazit podobné
Piráty povede do eurovoleb Marcel Kolaja
Česká pirátská strana dnes na Celostátním fóru v Táboře zvolila svého lídra kandidátní listiny do květnových voleb do Evropského parlamentu. Jedničkou kandidátky se stal brněnský Pirát Marcel Kolaja. Jak uvedl předseda Pirátů Ivan Bartoš ve své zprávě ke členům strany, Piráti budou v eurovolbách usilovat o zisk 20 procent hlasů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Čtyři mušketýři. Pražští Piráti představili své nominanty do eurovoleb.
Ladislav Koubek, Mikuláš Peksa, Matěj Šandor a Jiří Hoskovec. To jsou čtyři Piráti, kteří získali podporu v nominaci do evropských voleb. Jejich jména se tak mohou s vysokou pravděpodobností objevit na hlasovacích lístcích ve volbách do Evropského parlamentu. Volí se už letos v květnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Eurolídr Pirátů vrací ránu Babišovi: Taky mu neříkám strejdo, když on nás nazývá kluky
Hostem pořadu Epicentrum na serveru Blesk.cz byl tentokrát lídr evropské kandidátky Pirátů Marcel Kolaja. Prozradil, s jak vysokými ambicemi do eurovoleb vstupují. Vyjádřil se i k Babišovu střetu zájmů a v kontextu s tím okomentoval i premiérova slova na jejich adresu, že jsou udavači. Otevřela se i debata nad prezidentem Milošem Zemanem a jeho čínskou návštěvou. Nebo nad spory o autorské právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Piráti si volí lídra kandidátky do eurovoleb. Chceme získat 20 procent, řekl Bartoš
V projevech zatím jednotliví kandidáti zdůrazňovali především to, že hlas České republiky musí být po volbách v Evropské unii více slyšet. 
zdroj: aktualne.cz, přidáno 19.1.2019 v 12:36, zobrazit podobné
KDU-ČSL: Lídrem kandidátky do ZHMP byl zvolen Jan Wolf
S velkou pokorou i odhodláním se ujímám role lídra naší kandidátky a slibuji, že uděláme společně s týmem lidí, které jste zvolili na další místa kandidátky maximum pro úspěch KDU-ČSL v podzimních volbách do Zastupitelstva hl. m. Prahy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ivan Bartoš nabízí Gazdíkovu STANu místa na kandidátkách Pirátů
Šéf České pirátské strany Ivan Bartoš se dnes rozhodl nabídnout hnutí Starostové a nezávislí Petra Gazdíka místa na kandidátkách Pirátů. Reaguje tak na zprávy o rozpadání se dvojkoalice mezi lidovci a STANem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Matěj Hollan z Žít Brno chtěl být hodně vidět mezi Piráty. Jenže pohořel
Primátorův náměstek v Brně Matěj Hollan (Žít Brno) nebude v podzimních komunálních volbách na předních místech kandidátky Pirátů, o což usiloval. ČTK to dnes řekl brněnský předseda Pirátů a lídr kandidátky Tomáš Koláčný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kolaja (Piráti): Evropští Piráti chtějí prosadit omezení vedlejších příjmů europoslanců
Po středečním intenzivním “grilování“ francouzské kandidátky na eurokomisařku Sylvie Goulard se poslanci frakce Greens/EFA, do které patří i delegace Evropských Pirátů, rozhodli navrhnout změnu jednacího řádu Evropského parlamentu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Piráti vpluli do ostré fáze komunální kampaně. Chtějí zprůhlednit hospodaření radnic a digitalizovat
Piráti dnes představili své vize a priority do podzimních komunálních voleb. Po boku předsedy Pirátů Ivana Bartoše a místopředsedkyně strany Olgy Richterové vystoupili pirátští lídři z Prahy, Ostravy, Plzně, Olomouce, Pardubic, Českých Budějovic a Karlových Varů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist